ALMERE – Vandaag deed een deel van onze Selectie Kata Wedstrijdteam, mee aan de Open Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2023 in Almere. Het team bestond uit: de dames Liv, Dominique en Eva en de heren Bram, Jaume, Jelle en Christopher. Jaume haalde een mooie 3e plek in zijn categorie Jongens U18, Eva wist ook een 3e plek in haar categorie Dames U21 te bemachtigen en Christopher heeft ook een mooie 3e plaats in de macht kunnen slepen in zijn categorie Heren U21.

Helaas viel de rest niet in de prijzen, maar dat betekent niet dat ze het niet goed hebben gedaan. In tegendeel, ze hebben heel goed gepresteerd en de coaches zijn dik tevreden met de behaalde resultaten van ons team. Onze Daan mocht voor het eerst als Officiël erkende KBN coach mee draaien en dat heeft hij heel goed gedaan.

Het hele team is tevreden naar huis teruggekeerd en weten waar ze aan moeten gaan werken voor de komende Nederlandse Kampioenschappen in Zwolle over 3 weken.