di. jan 18th, 2022

Ingeschreven voor karatewedstrijden

NK -21 jaar, 25 & 26 november 2017

ACHTERNAAM VOORNAAM
ASTITU RAYEN
ASTITU RIDWAN
BRUINS PEPIJN
CRIADO CARLOS
DEKKER MYRTHE
DEKKER THIJS
HAGEMAN JELLE
HAGEMAN LUKAS
HEIJMENS_VISSER DAAN
HUANG CHRISTOPHER
KEIJ MILAN
KELLENERS JAUME
LALJI-BASTEN DOMINIQUE
MEYER SIDNEY
MUHIC AIDA
MULYA BENA
OOSTERWIJK SHANE
PLEUMEEKERS STIJN
SCHIEBAAN STUART
SENTHIVEL KODAI
STEENHUYSEN EVA
SUURMOND SEM[2]
SUURMOND ZOE[1]
VAN_DEN_BOOM AMBER
VAN_DEN_BOOM DIDI[2]
VAN_DEN_BOOM RUBY
WANG EDWIN

Coaches:


ONJK -21, 18 & 19 november 2017

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
ASTITU RAYEN CADET MALE KUMITE -70 KG
ASTITU RIDWAN CADET MALE KUMITE -70 KG
CRIADO CARLOS UNDER 21 MALE KUMITE OPEN
HAGEMAN JELLE U14 MALE KATA IND
HAGEMAN LUKAS JUNIOR MALE KATA IND
HEIJMENS_VISSER DAAN CADET MALE KATA IND
HUANG CHRISTOPHER U14 MALE KATA IND
KEIJ MILAN CADET MALE KATA IND
KELLENERS JAUME U12 MALE KATA IND
MEYER SIDNEY CADET MALE KATA IND
MUHIC AIDA U14 FEMALE KATA IND
MULYA BENA U12 MALE KATA IND
PLEUMEEKERS STIJN U12 MALE KATA IND
SEGERS CAS JUNIOR MALE KUMITE -68 KG
SUURMOND SEM[2] U12 MALE KUMITE +43 KG
SUURMOND ZOE[1] CADET FEMALE KUMITE +54 KG

Coaches:

ACHTERNAAM VOORNAAM
AZAOUM AYACHI
ELHATRI SENSEI
MEIJER TJERK
PLEUMEEKERS MATTY
SUURMOND RENE

 


International Banzai Cup Open, 6-8 oktober 2017

Heijmens-Visser, Daan | Kata individual male U16
Keij, Milan | Kata individual male U16

Coach: Sensei El Hatri


Open Elhatri Karatetoernooi, 30 september en 1 oktober 2017

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
ASTITU RAYEN Cat 5 Kumite Individual Male U16
ASTITU RIDWAN Cat 5 Kumite Individual Male U16
BAKKER ROSHAN Cat 3 Kumite Individual Male U12
BRUINS PEPIJN Cat 5 Kumite Individual Male U16
CRIADO CARLOS Cat 7 Kumite Individual Male Senior
CRIADO CARLOS Cat 9 Kumite Individual Male Open
CROOIJMANS FRANS Cat 8 Kumite Individual Male Senior 35+
DEKKER MYRTHE Cat 4 Kata Individual Female U14
DEKKER THIJS Cat 3 Kata Individual Male U12
ENGEL RICK Cat 8 Kumite Individual Male Senior 35+
HAGEMAN JELLE Cat 3 Kata Individual Male U12
HAGEMAN LUKAS Cat 6 Kata Individual Male U18
HEIJMENS_VISSER DAAN Cat 5 Kata Individual Male U16
HUANG CHRISTOPHER Cat 4 Kata Individual Male U14
ISHUIN MOMOKO Cat 2 Kata Individual Female U10
KEIJ MILAN Cat 5 Kata Individual Male U16
KELLENERS JAUME Cat 3 Kata Individual Male U12
KEMPER NIGEL Cat 2 Kata Individual Male U10
LALJI-BASTEN DOMINIQUE Cat 3 Kata Individual Female U12
MERKX HENDRIK Cat 8 Kata Individual Male Senior 35+
MEYER SIDNEY Cat 5 Kata Individual Male Senior U16
MUHIC AIDA Cat 4 Kata Individual Female U14
MULYA BENA Cat 3 Kata Individual Male U12
PASSON DIRKJE Cat 5 Kata Individual Female U16
PJANOVIC VOJKO Cat 6 Kumite Individual Male U18
PLEUMEEKERS STIJN Cat 3 Kata Individual Male U12
ROOZEN DAAN Cat 3 Kata Individual Male U12
SCHIEBAAN STUART Cat 5 Kata Individual Male U16
SEGERS CAS Cat 6 Kumite Individual Male U18
SENTHIVEL KODAI Cat 2 Kata Individual Male U10
STEENHUYSEN EVA Cat 5 Kata Individual Female U16
SUURMOND SEM[2] Cat 3 Kumite Individual Male U12
SUURMOND ZOE[1] Cat 4 Kumite Individual Female U14
VAN_DEN_BOOM AMBER Cat 5 Kumite Individual Female U16
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] Cat 5 Kumite Individual Female U16
VAN_DEN_BOOM RUBY Cat 3 Kumite Individual Female U12
VAN_DE_HEUVEL JORIS Cat 7 Kumite Individual Male Senior
VAN__OOSTERWIJK SHANE Cat 2 Kata Individual Male U10
WANG EDWIN Cat 5 Kata Individual Male U16

 

TEAM KATA CATEGORIEEN
DE 3 MUSKETIERS(DEKKER, MULYA, VAN_OOSTERWIJK) CAT. T KATA TEAM JUNIOR
ELHATRI GIRLS 1(DEKKER, MUHIC, STEENHUYSEN) CAT. T KATA TEAM JUNIOR

 

Coaches:

AZAOUM AYACHI
DEKKER-LINNARTZ ANITA
EL HATRI FARAH
MEIJER TJERK
PLEUMEEKERS MATTY

 


International Budokan-Cup, 16 september 2017

Achternaam Voornaam
BRUINS PEPIJN
HEIJMENS_VISSER DAAN
HUANG CHRISTOPHER
KEIJ MILAN
MEYER SIDNEY
WANG EDWIN

Coaches: Sensei El Hatri en Tjerk Meijer


Smaal Cup, 3 september 2017

Achternaam Voornaam
ASLAN EMRULLAH[afgemeld]
ASLAN FATIH[afgemeld]
ASTITU RAYEN
ASTITU RIDWAN
HOFFMAN INGE[afgemeld]
OYMACI FURKAN[afgemeld]
RAMCHARAN CHANDENIE
RAMCHARAN NEELKANT
RAMCHARAN RUDRA
SUURMOND SEM[2]
SUURMOND ZOE[1]
VAN_DEN_BOOM DIDI[2]
VAN_DE_HEUVEL JORIS

Coach: Sensei El Hatri


Open Friese Kampioenschappen, 25 juni 2017

Naam en achternaam M/V kata kumite Breedtesport/topsport gewicht leeftijd
Christopher Huang M x Topsport + Breedtesport 13
Bena Mulya M x Breedtesport 9
Zoe Suurmond V x Breedtesport 59 13
Sem Suurmond M x Breedtesport 45 9

Coaches:


International Karate Cup Buitenveldert Open, zondag 18 juni 2017

Christopher Hu-a-ng m Kata 2e Kyu (Bruin) 18-01-04
Daan Heijmens Visser m Kata Dan-graad (Zwart) 12-02-02
Julia Van Gennip v Kata Dan-graad (Zwart) 12-10-00
Eva Steenhuysen v Kata 4e Kyu (Blauw) 29-08-03
Myrthe Dekker v Kata 4e Kyu (Blauw) 14-08-04
Aida Muhic v Kata 6e Kyu (Oranje) 28-05-04
Jaume Kelleners m Kata 5e Kyu (Groen) 02-09-06
Thijs Dekker m Kata 6e Kyu (Oranje) 03-07-07
Bena Mulya m Kata 7e Kyu (Geel) 29-09-07
Milan Keij m Kata 4e Kyu (Blauw) 09-04-03
Lukas Hageman m Kata Dan-graad (Zwart) 07-09-00
Jelle Hageman m Kata 6e Kyu (Oranje) 14-10-05
Zoe Suurmond v Kumite 5e Kyu (Groen) 11-10-03
Teamkata:
Myrthe Dekker v team 4e Kyu (Blauw) 14-08-04
Aida Muhic v team 6e Kyu (Oranje) 28-05-04
Eva Steenhuysen v team 4e Kyu (Blauw) 29-08-03

Coaches: Anita, Layachi


Vanencompetitie Zuid, zondag 18 juni 2017

Nr. Voornaam & achternaam M/V Kyu Leef- tijd Geboorte- datum
1 Amber v/d Boom V 5 14 15-01-2003 kumite 60kg
2 Kodai Senthivel M 7 7 10-08-09 kata
3 Dikje Passon V 6 13 7-9-2003 kata
4 Roshan Bakker M 7 10 15-11-2006 kumite 30kg
5 Ruby v/d Boom V 8 11 30-10-2005 kumite 36kg
6 Chandenie Ramchran v 5 14 19-05-2003 kumite 68 kg
7 Rudra Ramchran m 5 11 26-4-2006 kumite 30 kg
8 Neelkant Ramchran m 5 12 03-11-2004 kumite 45kg
9 Inge Hoffman v 6 17 7-9-1999 kumite 72kg
10 Nigel Kemper m 7 8 14-01-2009 kata
11 Momoko Ishuin v 4 8 19-2-2009 kata

Coaches: Matty Pleumeekers

Scheidsrechter:


12e Funakoshi Cup, 11 juni 2017

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND M/V
Evan Steenhuysen 13 blauw v
Myrthe Dekkers 12 blauw v
Stijn Pleumeekers 11 groen m
Milan Key 14 blauw m
Jaume Kelleners 10 groen m
Chirstopher Hu-a-ng 13 bruin m
Aida Muhic 13 oranje v
Pepijn Bruins 13 Bruin m
Lukas Hageman 16 zwart m
Bena Mulya 9 geel m
Thijs Dekker 9 oranje m
Jelle Hageman 11 oranje m
Bas Bruins 16 Zwart m
Dirkje Passon 13 oranje v
Edwin Wang 15 bruin m
Julia van Gennip 16 zwart v
Stuart Schiebaan 15 Bruin m
Sidney Meijer 14 zwart m
Daan Heijmens Visser 15 zwart m
Shane Oosterwijk 9 oranje m

Teams:

Aantal teams t/m 11 jaar                    Bena – Thijs – Shane m
Aantal teams 12/13 jaar                    Myrthe – Eva – Aida V
Aantal teams 14/15 jaar                    Daan – Edwin – Lukas M

Deelnemers KBN meetmoment:

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND M/V
Daan Heijmens Visser 15 zwart m
Lukas Hageman 16 zwart m
Edwin Wang 15 Bruin m
Julia van Gennip 16 zwart v
Milan Keij 14 Blauw m

Coaches: Anita, Tjerk, Matty, Sensei El Hatri        


28e Rotterdam Cup, zondag 28 mei 2017

Emrullah Aslan, kumite jongens -16 jaar (afgemeld)
Fatih Aslan, kumite jongens -16 jaar (afgemeld)
Bas Bruins, kata jongens junioren -18 jaar (afgemeld)
Pepijn Bruins, kata jongens -14 jaar
Carlos Criado, kumite heren +18 jaar
Myrthe Dekker, kata meisjes -14 jaar
Lukas Hageman, kata jongens junioren -18 jaar
Daan Heijmens Visser, kata jongens -16 jaar
Inge Hofman, kumite meisjes -18 jaar
Christopher Huang, kata jongens -14 jaar
Milan Keij, kata jongens -16 jaar
Jaume Kelleners, kata jongens -12 jaar
Frank Lombarts, kata heren veteranen +35 jaar
Sidney Meijer, kata jongens -16 jaar
Aida Muhic, kata meisjes -14 jaar
Roy Otten, kata jongens -16 jaar (afgemeld)
Furkan Oymaci, kumite jongens -16 jaar (afgemeld)
Dirkje Passon, kata meisjes -14 jaar
Stijn Pleumeekers, kata jongens -12 jaar
Stuard Schiebaan, kata jongens -16 jaar
Eva Steenhuysen, kata meisjes -14 jaar
Zoe Suurmond, kumite meisjes -14 jaar
Didi van den Boom, kumite meisjes -16 jaar
Joris van den Heuvel, kumite heren +18 jaar
Julia van Gennip, kata dmes +16 jaar
Edwin Wang, kata jongens -16 jaar
Saban Yilmaz, kata heren veteranen 35+
Frank Lombarts, kata heren veteranen 35+
Alexander Znamensiy, kata jongens -14 jaar

coaches: Sensei El Hatri


10e Open Open Zeeuwse Kampioenschappen, 20 mei 2017

Voornaam en achternaam Mn/Vr dd-mm-jj Graad Kata Kumite Gewicht
Zoe Suurmond v 11-10-03 groen x 58
Jelle Hageman m 14-10-05 oranje x
Aida Muhic v 28-05-04 oranje x
Dirkje Passon v 07-09-03 oranje x
Jaume Kelleners m 02-09-06 groen x
Bena Mulya m 29-09-07 gele x

Coach:


15e Open West-Brabantse Kampioenschappen, zaterdag 13 mei 2017

Nr. Voornaam en achternaam Mn/Vr dd-mm-jj Graad Kata/kumite Lengte Gewicht
1 Lukas Hageman m 03-09-00 1e dan Kata
2 Carlos Criado m 14-12-98 bruin Kumite 170 58
3 Ruby van den Boom v 30-10-05 geel Kumite 143 39
4 Amber van den Boom v 15-01-03 groen Kumite 163 59
5 Daan Heymens visser m 12-02-02 1e dan Kata
6 Pepijn Buins m 24-07-03 blauw Kata
7 Bas Bruins m 13-07-00 bruin Kata
8 Dirkje Passon v 07-09-03 oranje Kata
9 Aida Muhic v 28-05-04 oranje Kata
10 christopher Hu-ang m 18-01-04 bruin Kata
11 Yaume Kelleners m 02-09-06 groen Kata
12 Roy Otten m 14-11-02 blauw Kata
13 Milan Key m 09-04-03 blauw Kata
14 Zoe Suurmond v 11-10-03 groen Kumite 168 58
15 Shane van Oosterwijk m 22-01-08 oranje Kata
16 Stijn Pleumeekers m 24-02-06 groen Kata
17 Bena Mulya m 29-09-07 geel Kata
18 Kodai Senthivel M 10-08-09 geel Kata
19 Dominique Lallji-Basten v 29-05-07 geel Kata
20 Myrthe Dekker v 14-08-04 blauw Kata
21 Thijs Dekker m 03-07-07 oranje Kata
22 Jelle Hageman m 14-10-05 oranje Kata
23 Eva Steenhuysen v 29-08-03 blauw Kata
24 Sidney Meyer m 10-01-03 bruin Kata
25 Cas Segers m 13-08-01 blauw Kumite 180 68
26 Stuart Schiebaan m 14-01-02 blauw Kata
27 Julia v. Gennip v 12-10-00 1e Dan Kata
28 Alexander Znamenskiy m 09-02-04 bruin Kata
29 Edwin Wang m 31-01-01 bruin Kata
30 Sven Janssen m 30-06-84 1e Dan Kata
31 Youssef el abdellaoui m 09-05-02 blauw Kumite 170 85
32 Rick Engel m 26-11-74 geel Kumite 176 73
33 Emrullah Furkan Aslan m 09-12-02 bruin Kumite 170 58
34 Fatih Aslan m 20-07-01 bruin Kumite 180 59

 

Coaches kata: Anita Dekker, Matty Pleumeekers, Tjerk Meijer
Coaches kumite: Layachi Azaoum, Carlos Criado en Robbert Mollen

 

 


22. Krokoyama Cup, zaterdag 22 april 2017

Carlos Criado, kumite indvidual male grp. F -67kg
Daan Heijmens Visser, kata individual male grp. D
Milan Keij, kata individual male grp. D
Sidney Meijer, kata individual male grp. D
Didi van den Boom, kumite individual female grp.D +54kg
Edwin Wang, kata individual male grp. D

coaches: Sensei El Hatri, Layachi Azaoum


1st International Amsterdam Karate Cup kumite, zondag 16 april 2017

Carlos Criado, senior male +18 years -67kg
Didi van den Boom, U16 girls 14-15 years +57kg
Zoe Suurmond, U14 12-13 Years +50kg

coaches:


31e Elhatri Minitoernooi, zondag 9 april 2017

kata kumite lengte gewicht m/v band geb.dat. cat. leeft.
1 Sándor Tóth X M geel 07-04-02 Cat.3 11
2 Roshan Bakker X 140 30 M geel 14-11-02 Cat.3 10
3 Dominique Lalji- Basten X V geel 28-05-03 Cat.2 9
4 Noah Lindenbergh X M oranje 03-03-03 Cat.3 10
5 Thijs Dekker X M oranje 02-07-03 Cat.2 9
6 Myrthe Dekker X V blauw 13-08-00 Cat.4 12
7 Cas Segers X 183 68 M blauw 12-08-97 Cat.5 15
8 Stijn Pleumeekers X M groen 23-02-02 Cat.3 11
9 Jaume Kelleners X M groen 01-09-02 Cat.3 10
10 Jelle Hageman X M oranje 13-10-01 Cat.3 11
11 Dirkje Passon X V oranje 06-09-99 Cat.4 13
12 Arianna Zuniga Cortez X V geel 04-08-00 Cat.4 12
13 Khanhi Szeto X V oranje 22-06-99 Cat.4 13
14 Nigel kemper X M geel 13-01-05 Cat.2 8
15 Rayén Astitu X 167 52 M oranje 10-09-99 Cat.4 13
16 Riduan Astitu X 164 55 M oranje 10-09-99 Cat.4 13
17 Kodai Senthivel X M geel 09-08-05 Cat.1 7
18 Roy Otten X M blauw 13-11-98 Cat.5 14
19 Julian Lam X M wit 11-10-03 Cat.2 9
20 Ray-Jan Hoogstraten X M geel 02-09-04 Cat.2 8
21 Ruby van den Boom X 143 39 V wit 29-10-01 Cat.3 11
22 Amber van den Boom X 163 57 V groen 14-01-99 Cat.5 14
23 Eva Steenhuijsen X V blauw 28-08-99 Cat.4 13
24 Hannah Wu X V blauw 11-12-97 Cat.5 15
25 Menne Klis X M oranje 14-07-03 Cat.2 9
26 Thanaa Tikni X V wit 28-03-06 Cat.1 7
27 Adam Tikni X 130 32 M geel 04-03-04 Cat.2 9
28 Sohaib Tikni X M geel 22-10-00 Cat.4 12
29 Daan Roozen X 143 32 M oranje 21-08-02 Cat.3 10
30 Neelkant Ramcharan X 145 45 M groen 02-11-00 Cat.4 12
31 Rudra Ramcharan X 140 30 M groen 25-04-02 Cat.3 10
32 Chandenie Ramcharan X 163 60 V groen 18-05-99 Cat.4 13
33 SuzieHon van de Weijden X V wit 30-12-05 Cat.1 7
34 Rosali van de Weijden X V wit 09-03-03 Cat.3 10
35 Liv Roos X V wit 18-05-05 Cat.1 7
36 Fay Roos X V wit 23-06-01 Cat.3 11
37 Roy Otten X M blauw 13-11-98 Cat.5 14
38 Dokota van Veghel X V wit 10-09-04 Cat.2 8
39 YangNing Verheijen X M wit 10-11-04 Cat.2 8
40 Chloe Taleurs X V wit 30-09-04 Cat.2 8
41 Pepijn Bruins X M blauw 23-07-99 Cat.4 13

Teamkata:

Team Elhatri Girls
nr Voornaam Achternaam Geb-datum Band
1 Myrthe Dekker 14-08-04 blauw
2 Aida Muhic
3 Eva Steenhuysen 29-08-03 blauw
Team Categorie:
nr Voornaam Achternaam Geb-datum Band
1 Jelle Hageman 14-10-05 oranje
2 Jaume Kelleners 02-09-06 groen
3 Stijn Pleumeekers 21-02-06 groen

 

coaches:


Open de Luxembourg, zaterdag 8 april 2017

Carlos Criado, kumite male senior -60kg
Daan Heijmens-Visser, kata male U16
Milan Keij, kata male U14
Sidney Meijer, kata male U16
Didi van den Boom, kumite female U16 +54kg

coaches: Sensei El Hatri, Layachi Azaoum


Tamashii Open, zondag 2 april 2017

Nr Achternaam Voornaam J/M Leeftijd Geb. Datum Dan/Kyu graad Gewicht Kata Kata Open Kumite
1 Passon Dirkje m 13 07-09-03 6 Yes No No
2 Muhic Aida m 12 28-05-04 6 Yes No No
3 Huang Christopher j 13 18-01-04 3 Yes No No
4 Kelleners Jaume j 10 02-09-06 5 Yes No No
5 Otten Roy j 14 14-11-02 4 Yes No No
6 Key Milan j 13 09-04-03 4 Yes No No
7 Suurmond Zoé m 13 11-10-03 5 58 No No Yes
8 Oosterwijk Shane j 9 22-01-08 7 Yes No No
9 Pleumeekers Stijn j 11 24-02-06 11 Yes No No
10 Mulya Mulya j 9 29-09-07 7 Yes No No
11 Senthivel Kodai j 7 10-08-09 7 Yes No No
12 Lalji Basten Dominique m 9 29-05-07 6 Yes No No
13 Dekker Myrthe m 12 14-08-04 4 yes no no
14 Dekker Thys j 9 03-07-07 6 yes no no
15 Hageman Jelle j 11 14-10-05 6 yes no no
16 Steenhuyssen Eva m 13 29-08-03 4 yes no no
17 Meyer Sidney j 14 10-01-03 1 yes no no
18 Segers Casper j 15 13-08-01 4 68 no no yes
19 Criado Carlos j 18 14-12-98 3 58 no no Yes
20 Hageman Lukas j 16 03-09-00 1 dan yes no no
21 Aslan Fatih j 15 20-07-01 3 60 no no yes
22 Aslan Emrullah j 14 09-12-02 3 58 no no yes

Team kata:

Elhatri Girls
nr Naam deelnemer Leeftijd Geb. Datum Band
Myrthe Dekker Myrthe 12 38213 4
Aida Muhic Aida 12 38135 6
Eva Steenhuysen Eva 13 37862 4
       
Elhatri
nr Naam deelnemer Leeftijd Geb. Datum Band
Thijs Dekker Thijs 9 6
Shane Oosterwijk Shane 9 7
Bena Mulja Bena 9 7

coaches: Anita, Matty, Aagje, Tjerk en Layachi


Internationaler WW-Cup, zaterdag 25 maart 2017

Daan Heijmens Visser, kata individual male U16
Milan Keij, kata individual U14
Sidney Meijer, kata individual male U16
Edwin Wang, kata individual male U16
coaches: Sensei El Hatri, Tjerk Meijer


Vanencompetitie Zuid, zondag 12 maart 2017

Nr. Naam M/V Kyu Leeftijd Geb.datum Kata
1 Dirkje Passon v 6 13 37871 ja
2 Bena Mulya m 7 9 39354 ja
3 Jaume Kelleners m 5 10 38962 ja
4 Jelle Hageman m 6 11 38639 ja
5 Myrthe Dekker v 4 12 38213 ja
6 Thijs Dekker m 6 9 39266 ja
7 Eva Steenhuysen v 4 13 37862 ja
8 Kodai Senthivel m 7 7 40035 ja

Coaches: Anita Dekker en Joost Hageman


International Lions Cup, zaterdag 4 maart 2017

Daan Heijmens Visser

coach:


12e Itosu Kata Open, zaterdag 11 februari 2017

voornaam achternaam geslacht band geb. dat. categorie leeftijd
1 Pepijn Bruins Man Blauw 24-07-03 Cat.15 13
2 Bas Bruins Man Bruin 13-07-00 Cat.19 & Cat.23 16
3 Christopher Huang Man Bruin 18-01-04 Cat.15 13
4 Aida Muhic Vrouw Oranje 28-05-04 Cat.8 12
5 Casper Bruins Man Bruin 09-10-71 Cat.27 45
6 Bena Mulya Man Geel 29-09-07 Cat.3 9
7 Dirkje Passon Vrouw Oranje 07-09-03 Cat.8 13
8 Daan Heijmens Visser Man Zwart 12-02-02 Cat.17 14
9 Sidney Meyer Man Bruin 10-01-03 Cat.17 14
10 Milan Keij Man Blauw 09-04-03 Cat.15 13
11 Dominique Lalji Basten Vrouw Geel 29-05-07 Cat.4 9
12 Jaume Kelleners Man Groen 02-09-06 Cat.13 10
13 Stijn Pleumeekers Man Groen 24-02-06 Cat.13 10
14 Jelle Hageman Man Oranje 14-10-05 Cat.5 11
15 Myrthe Dekker Vrouw Blauw 14-08-04 Cat.16 12
16 Thijs Dekker Man Oranje 03-07-07 Cat.3 9
17 Roy Otten Man Blauw 14-11-02 Cat.9 14
18 Farah El Hatri Vrouw Zwart 25-06-99 Cat.20 17
19 Eva Steenhuijsen Vrouw Blauw 29-08-03 Cat.16 13
20 Julia van Gennip Vrouw Zwart 12-10-00 Cat.20 16

Coach: Fatima El Hatri, Sensei El Hatri, Matty Pleumeekers


Vanentoernooi, zondag 22 januari 2017

1 Dirkje Passon V 6e 13 37871 kata
2 Stijn Pleumeekers M 5e 10 38772 kata
3 Jauma Kelleners M 5e 10 38962 kata
4 Dominique Lalji- basten V 7e 9 39231 kata
5 Aida Muhic V 6e 12 38135 kata
6 Jelle Hageman M 6e 11 38639 kata
7 Ruby van den Boom V 9e 11 38655 kumite 36kg 142cm
8 Amber van den Boom V 5e 14 37636 kumite 57kg 162 cm
9 Myrthe Dekker V 4e 12 38213 kata
10 Thijs Dekker M 6e 9 39266 kata
11 Bena Mulya M 7e 9 39354 kata

Coaches: Anita Dekker, Matty Pleumeekers


12th Michaël Milon Cup, zaterdag 14 januari 2017

CRIADO CARLOS (afgemeld) KUMITE MALE SENIOR -75 KG
ELHATRI FARAH KATA FEMALE U18 [16-17 YEAR]
HEIJMENS_VISSER DAAN KATA MALE U16 [14-15 YEAR]
HUANG CHRISTOPHER KATA MALE U14 [12-13 YEAR]
KEIJ MILAN KATA MALE U14 [12-13 YEAR]
MEYER SIDNEY KATA MALE U16 [14-15 YEAR]
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] (afgemeld) KUMITE FEMALE U14 +55KG
VAN_DE_HEUVEL JORIS (afgemeld) KUMITE MALE SENIOR -75 KG

Coaches: Sensei El Hatri & Layachi Azaoum

 

Oudere inschrijvingen