di. jan 18th, 2022

Ingeschreven voor karatewedstrijden t/m 2016

Open Karate Cup Sittard, 17 december 2016

ASLAN EMRULLAH Cadetten jongens -57 kg
ASLAN FATIH Cadetten jongens -63 kg
CRIADO CARLOS Kumite heren -21 jaar -60 kg
HOFFMAN INGE Junioren Meisjes +59 kg
OYMACI FURKAN jongens -14 jaar plus/min categorie
VAN_DEN_BOOM DIDI meisjes -14 jaar plus/min categorie
VAN_DE_HEUVEL JORIS 03 kumite heren -75 kg
 ASTITU RAYEN  jongens -14 jaar plus/min categorie
 ASTITU RIDWAN  jongens -14 jaar plus/min categorie

Kumite Coach:                  

1. Sensei El Hatri
2. Layachi Azaoum
3. Ignacio Gonzales Alonso


30e Elhatri Minitoernooi, 20 november 2017

Kata:

1 Pepijn Bruins M blauw 24-07-03
2 Rohan Mahadew M wit 31-10-06
3 Arianna Zvniga Cortez V geel 05-08-04
4 Milan Keij M groen 09-04-03
5 Robbin Kuijken V geel 07-09-08
6 Stuart Schiebaan M blauw 14-01-02
7 Stijn Pleumeekers M groen 24-02-06
8 Jelle Hageman M oranje 14-10-05
9 Aida Muhic V oranje 28-05-04
10 Kodai Senthivel M Wit 10-08-09
11 Jaume Kelleners M oranje 02-09-06
12 Kas de Bruin M geel 30-01-08
13 Thijs Dekker M oranje 03-07-07
14 Myrthe Dekker V blauw 14-08-04
15 Ben van den Weijden M geel 18-04-08
16 Anne van Dijk V geel 12-06-07
17 Roy Otten M blauw 14-11-02
18 Khairunnisa Indarto V geel 10-12-04
19 Eva Steenhuijsen V blauw 29-08-03
20 Benben Zhu M geel 27-04-07
21 Leo Tan M geel 31-10-08
22 Thijmen Cheng M geel 19-07-08
23 Bena Mulya M geel 29-09-07
24 Szeto Khanhi V geel 23-06-03
25 Milan Hendrikx V geel 08-03-07
26 Marfa Malakkovskaya V geel 15-04-03
27 Nigel kemper M geel 14-01-09
28 Shania Amatredjo V geel 05-04-04
29 Lisa Jonkers V geel 14-02-06
30 Burak Balci V oranje 02-01-06

Teamkata: Tess, Robbin en Mara

Kumite:

1 Daan Roozen 143 31 M oranje 22-08-06
2 Amber van den Boom 160 58 V oranje 15-01-03
3 Youssef El Abdellaoui 170 75 M groen 09-05-02
4 Chandenie Ramcharan 162 V oranje 19-05-03
5 Neelkant Ramcharan 145 45 M oranje 03-11-04
6 Rudra Ramcharan 135 30 M oranje 26-04-06
7 Ridwan Astitu 161 49 M geel 11-09-03
8 Rayen Astitu 160 49 M oranje 11-09-03
9 Roshan Bakker 141 31 M wit 15-11-06
10 Cas Segers 183 65 M groen 13-08-01
11 Adam Tikni 133 31 M wit 05-03-08

NK jeugd, cadetten, junioren en -21jaar kata en kumite, 26,27 november 2016

Zaterdag 26/11: ’s Ochtends: kata alle categorieën

’s Middags: kumite cadetten/junioren en -21
evt uitloop in de avond.

Zondag 27/11: ’s Ochtends: kumite jeugd 8-11 jaar

’s Middags: kumite jeugd 12/13 jaar

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIE
ASLAN EMRULLAH[1] Kumite jongens 12-13 jaar -63 kg
ASLAN FATIH Kumite jongens 14-15 jaar -63 kg
ASTITU RAYEN Kumite jongens 12-13 jaar -55 kg
ASTITU RIDWAN Kumite jongens 12-13 jaar -55 kg
BRUINS BAS Kata jongens 16-17 jaar
BRUINS PEPIJN Kata jongens 12-13 jaar
CRIADO CARLOS Kumite jongens 16-17 jaar -61 kg
DEKKER MYRTHE Kata meisjes 12-13 jaar
DEKKER THIJS Kata jongens 8-9 jaar
ELHATRI FARAH Kata meisjes 16-17 jaar
EL_ABDELLAOUI YOUSSEF Kumite jongens 14-15 jaar +70 kg
HAGEMAN JELLE Kata jongens 10-11 jaar
HAGEMAN LUKAS Kata jongens 16-17 jaar
HEIJMENS_VISSER DAAN Kata jongens 14-15 jaar
HUANG CHRISTOPHER Kata jongens 12-13 jaar
KEIJ MILAN Kata jongens 12-13 jaar
KELLENERS JAUME Kata jongens 10-11 jaar
LALJI-BASTEN DOMINIQUE Kata meisjes 8-9 jaar
MEIJER SIDNEY[1] Kata jongens 12-13 jaar
MUHIC AIDA Kata meisjes 12-13 jaar
MULYA BENA Kata jongens 8-9 jaar
OTTEN ROY Kata jongens 14-15 jaar
OYMACI FURKAN[1] Kumite jongens 12-13 jaar -55 kg
PLEUMEEKERS STIJN Kata jongens 10-11 jaar
ROEVEN TOBIAS Kata jongens 12-13 jaar
SCHIEBAAN STUART Kata jongens 14-15 jaar
STEENHUYSEN EVA Kata meisjes 12-13 jaar
VAN_DEN_BOOM AMBER Kumite meisjes 12-13 jaar -55kg
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] Kumite meisjes 12-13 jaar +55 kg
VAN_GENNIP JULIA Kata meisjes 16-17 jaar
VAN__OOSTERWIJK SHANE Kata jongens 8-9 jaar
WANG EDWIN Kata jongens 14-15 jaar
WU HANNAH Kata meisjes 14-15 jaar
ZNAMENSKIY ALEXANDER Kata jongens 12-13 jaar

Kata Coach:                          1.Fatima El Hatri              

Kumite Coach:                   1. Layachi Azaoum


25th Venice Cup, 4-5-6 november 2016

Elhatri Farah, Kata individual female Sen
Elhatri Farah, Kata individual Shotokan female Juniors
Heijmens Visser Daan,  Kata individual male Cadets
Heijmens Visser Daan, Kata individual Shotokan male Cadets

Coach: Sensei El Hatri


Coupe de Kayl, 15-16 oktober 2016

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
BRUINS BAS Kata Masc Senior
BRUINS BAS Kata Masc U18
BRUINS PEPIJN Kata Masc U14
CRIADO CARLOS Kumite Male U 18 -61kg
ELHATRI FARAH Kata Fem U18
ELHATRI FARAH Kata Fem Senior
HAGEMAN LUKAS Kata Masc Senior
HAGEMAN LUKAS Kata Masc U18
HUANG CHRISTOPHER Kata Masc U13
MEIJER SIDNEY[1] Kata Masc U14
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] Kumite Fem U14 +50kg

Coach: Sensei El Hatri, Layachi Azaoum, Casper Bruins


Internationaler Shotokan Cup 2016, 8 oktober 2016

Bruins Bas, D Junioren Kata Jungen (afgemeld)
Bruins Pepijn, H Shuler Kata Jungen
Elhatri Farah, E Junioren Kumite Madchen Kata
Heijmens Visser Daan, F Jugend Kata Jungen
Huang Christopher, H Shuler Kata Jungen
Keij Milan, H Shuler Kata Jungen (afgemeld)
Meijer Sidney, H Shuler Kata Jungen
Muhic Aida, I Shuler Madchen Kata
Van Gennip Julia, E Junioren Kumite Madchen Kata (afgemeld)
Wang Edwin, F Jugend Kata Jungen

Coach: Fatima El Hatri


22e Open Elhatri Kumitetoernooi, 2 oktober 2016

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
ASLAN EMRULLAH[1] KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 -58
ASLAN FATIH KUMITE INDIVIDUAL MALE U16 -57
CRIADO CARLOS KUMITE INDIVIDUAL MALE U18 -61
ENGEL RICK KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 35+ -75
HOFFMAN INGE KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U18 +59
PEPERS YESIN KUMITE INDIVIDUAL MALE U16 -70
PETERS MARCEL KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -67
RAMCHARAN CHANDENIE KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 +55
RAMCHARAN NEELKANT KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 +43
RAMCHARAN RUDRA KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 -33
SEGERS CAS KUMITE INDIVIDUAL MALE U16 -70
TIKNI ADAM KUMITE INDIVIDUALMALE U10 -30
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 +55
VAN_DE_HEUVEL JORIS KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -75

Coach: Layachi Azaoum, Robbert Mollen


22e Open Elhatri Katatoernooi, 1 oktober 2016

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
BRUINS BAS KATA INDIVIDUAL MALE U18 KYU U4
BRUINS CASPER KATA INDIVIDUAL MALE SENIOR 35+
BRUINS PEPIJN KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU U5
DEKKER MYRTHE KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 KYU U5
DEKKER THIJS KATA INDIVIDUAL MALE U10 KYU 6-10
HAGEMAN JELLE KATA INDIVIDUAL MALE U12 KYU 5-6
HAGEMAN LUKAS KATA INDIVIDUAL MALE U18 KYU U4
HAGEMAN LUKAS KATA INDIVIDUAL MALE OPEN
HEIJMENS_VISSER DAAN KATA INDIVIDUAL MALE U16 KYU U4
HUANG CHRISTOPHER KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU U5
KEIJ MILAN KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU 5-6
KELLENERS JAUME KATA INDIVIDUAL MALE U12 KYU 5-6
MEYER SIDNEY KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU U5
MUHIC AIDA KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 KYU 5-6
MULYA BENA KATA INDIVIDUAL MALE U10 KYU 6-10
OTTEN ROY KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU U5
PASSON DIRKJE KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 KYU 7-10
PLEUMEEKERS STIJN KATA INDIVIDUAL MALE U12 KYU 5-6
ROEVEN TOBIAS KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU 5-6
SCHIEBAAN STUART KATA INDIVIDUAL MALE U16 KYU 10-4
SENTHIVEL KODAI KATA INDIVIDUAL MALE U8 KYU 6-10
STEENHUYSEN EVA KATA INDIVIDUAL FEMALE U14 KYU U5
VAN_GENNIP JULIA KATA INDIVIDUAL FEMALE U16 KYU U4
VAN__OOSTERWIJK SHANE KATA INDIVIDUAL MALE U10 KYU 6-10
WANG EDWIN KATA INDIVIDUAL MALE U16 KYU U4
ZNAMENSKIY ALEXANDER KATA INDIVIDUAL MALE U14 KYU U5
ELHATRI FARAH KATA INDIVIDUAL FEMALE U18

Coaches: Matty Pleumeekers, Tjerk Meijer, Casper Bruins


Open International de Liege, 24 september 2016

Bruins Bas, Kata Male Open
Bruins Bas, Kata Male U18
Bruins Pepijn, Kata Male U14
Elhatri Farah, Kata Female Open
Elhatri Farah, Kata Female U18
Hageman Lukas, Kata Male Open
Hageman Lukas, Kata Male U18
Heijmens Visser Daan, Kata Male U16
Huang Christopher, Kata Male U14
Keij Milan, Kata Male U14
Muhic Aida, Kata Female U14
Wang Edwin, Kata Male U16

Coach: Sensei A. El Hatri


International Banzai Cup Open, 17-18 september 2016

Elhatri Farah, Kata individual female U18
Heijmens Visser Daan, Kata individual male U16
Meijer Sidney, Kata indivudual male  U14

Coach: Sensei El Hatri


Vanentoernooi Zuid, zondag 10 juli 2016

Nr. Voornaam & achternaam M/V Kyu Leef- tijd Geboorte- datum Kumite Kata
1 Amber van den Boom V 6e 13 15-01-2003 ja 55 kg nee
1.60 cm
2 Jaume kelleners M 6e 9 2-09-2006 nee kg ja
cm
3 Bena Mulya M 7e 8 29-09-2007 nee kg Ja
cm
4 Dirkje Passon V 7e 12 7-9-2003 nee kg ja
cm
5 Jelle Hageman M 6e 10 14-10-2005 nee kg ja
cm
6 Dominique Lalji- Basten V 7e 9 29-5-2007 Nee kg ja
cm
7 Myrthe Dekker V 3e 11 14-08-2004 nee kg ja
cm
8 Thijs Dekker M 6e 9 03-07-2007 nee kg ja
cm
9 Eva Steenhuijsen V 4e 12 29-08-2003 Nee kg Ja
cm
10 Arianna Zvniga Cortez V 9e 11 05-08-2004 nee kg Ja
cm
11 Stuart Schiebaan M 4e 14 14-01-2002 nee kg ja

Coaches: Sensei El Hatri en Farah


Karate Cup Buitenveldert 2016, zaterdag 19 juni 2016

1 Pepijn Bruins J 4e Kyu (Blauw) 24-07-03
2 Bas Bruins J 3e Kyu (Bruin) 13-07-00
3 Bena Mulya J 7e Kyu (Geel) 29-09-07
4 Aida Muhic M 7e Kyu (Geel) 28-05-04
5 Edwin Wang J 3e Kyu (Bruin) 31-10-01
6 Christopher Huang J 3e Kyu (Bruin) 18-01-04
7 Daan Heijmens Visser J 1e Kyu (Bruin) 12-02-02
8 Sidney Meijer J 3e Kyu (Bruin) 10-01-03
9 Jelle Hageman J 7e Kyu (Geel) 14-10-05
10 Lukas Hageman J 3e Kyu (Bruin) 07-09-00
11 Milan Keij M 5e Kyu (Groen) 09-04-03
12 Casper Bruins M

 

Teamkata
Bas Bruins J 3e Kyu (Bruin) 13-07-00
Daan Heijmens Visser J 1e Kyu (Bruin) 12-02-02
Lukas Hageman J 2e Kyu (Bruin) 07-09-00

Coach: Sensei El Hatri, Fatima, Farah en Tjerk


14e Open West-Brabantse kampioenschappen, zaterdag 18 juni 2016

Nr. Voornaam en achternaam Mn/Vr Geboorte-dat. Graad Kata Kumite Lengte Gewicht Open Ippon
1 Casper Bruins Mn 09-10-71 4e kyu x
2 Bas Bruins Mn 13-07-00 3e kyu x
3 Pepijn Bruins Mn 24-07-03 4e kyu x
4 Carlos Criado Mn 14-12-89 3e kyu x  170  53
5 Myrthe Dekker Vr 14-08-04 4e kye x
7 Thijs Dekker Mn 03-07-07 7e kyu x
8 Stijn Pleumeekers Mn 24-02-06 5e kyu x
9 Dirkje Passon Vr 07-09-03 7e kyu x
10 Christopher Hu-a-ng Mn 18-01-04 3e kyu x
11 Aida Muhic Vr 28-05-04 7e kyu x
12 Daan Heijmens Visser Mn 12-02-02 1e kyu x
13 Sidney Meijer Mn 10-01-03 3e kyu  x
14 Lukas Hageman Mn 07-09-00 3e kyu  x
15 Roy Otten Mn 14-11-02 4e kyu  x
16 Jelle Hageman Mn 14-10-05 7e kyu  x

Coaches: Fatima, Farah en Matty


11e Funakoshi Cup, zondag 12 juni 2016

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND M/V
Christopher Hu-a-ng 12 Bruin M
Pepijn Bruins 12 Blauw M
Bas Bruins 15 Bruin M
Casper Bruins 44 Blauw M
Myrthe Dekker 11 Blauw V
Bena Mulya 8 Geel M
Eva Steenhuijsen 12 Blauw V
Alex van Buuren 12 Wit M
Daan Heijmens Visser 14 Bruin M
Sidney Meijer 13 Bruin M
Alexander Znamenskiy 12 Blauw M
Aida Muhic 12 Geel V
Shane van Oosterwijk 8 Geel M
Jaume Kelleners 9 Oranje M
Jelle Hageman 10 Geel M
Lukas Hageman 15 Bruin M
Edwin Wang 14 Bruin M

 

Aantal teams t/m 11 jaar
Aantal teams 12/13 jaar
Aantal teams 14/15 jaar 1
Aantal teams 16 jaar en ouder

 

 

 

 

 

DEELNEMERS MEETMOMENT KBN CADETTEN EN JUNIOREN

 

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND M/V
Daan Heijmens Visser 14 Bruin M
Bas Bruins 15 Bruin M
Lukas Hageman 15 Bruin M
Edwin Wang 14 Bruin M

 

NAAM COACH: Fatima, Aagje en Farah

29e Elhatri Minitoernooi, zondag 5 juni 2016

nr Voornaam Achternaam kata kumite cm kg M/V band Geb.dat. Cat.
1 Stijn Pleumeekers X M groen 24-02-06 Cat.3
2 Rayén Astitu X 157 46 M geel 11-09-03 Cat.4
3 Ridwan Astitu X 154 43 M geel 11-09-03 Cat.4
4 Aida Muhic X V geel 28-05-04 Cat.4
5 Dirkje Passon X V geel 07-09-03 Cat.4
6 Sándor Tóth X M geel 08-04-06 Cat.3
7 Deon Gericke X 142 33 M geel 14-02-06 Cat.3
8 Berfin Karadag X V geel 07-02-09 Cat.1
9 Jelle Hageman X M geel 14-10-05 Cat.3
10 Jaume Kelleners X M oranje 02-09-06 Cat.2
11 Hannah Wu X V groen 12-12-01 Cat.5
12 Tobias Roeven X M groen 15-06-04 Cat.3
13 Dominique Lalji-Basten X V geel 29-05-07 Cat.2
14 Thijs Dekkers X M geel 03-07-07 Cat.2
15 Amber van den Boom X 159 55 V oranje 15-01-03 Cat.4
16 Alex van Buuren X M wit 18-02-04 Cat.4
17 Biël Kelleners X M geel 24-03-09 Cat.1
18 Leo Tan X M geel 31-10-08 Cat.1
19 Thijmen Cheng X M geel 19-07-08 Cat.1
20 Bena Mulya X M geel 29-09-07 Cat.2
21 Edwin Wang X M bruin 31-10-01 Cat.5
22 Khairunnisa Indarto X V wit 10-12-04 Cat.3
23 Benben Zhu X M geel 27-04-07 Cat.2
24 Emrullah Furkan Aslan X 161 53 M blauw 09-12-02 Cat.4
25 Arianna Zuniga Cortez X V wit 05-08-04 Cat.3
26 K Szeto X V geel 23-06-03 Cat.4
27 Eva Steenhuijsen X V blauw 29-08-03 Cat.4
28 Jaap Dekkers X M wit 02-01-07 Cat.2
29 Alexander Znamenskiy X M blauw 09-02-04 Cat.4
30 Roy Otten X M blauw 14-11-02 Cat.4
31 Milan Keij X M groen 09-04-03 Cat.4
32 Neelkant Ramcharan X 145 45 M geel 03-11-04 Cat.3
33 Rudra Ramcharan X 135 30 M geel 26-04-06 Cat.3
34 Chandenie Ramcharan X 160 65 V geel 19-05-03 Cat.4
35 Yesin Pepers X 189 68 M oranje 19-05-01 Cat.5
36 Myrddin Pepers X 133 30 V geel 28-09-03 Cat.4
37 Tristan Turk X M geel 10-05-04 Cat.4
38 Menne Klis X M geel 15-07-07 Cat.2
39 Joran Choo X M geel 04-11-03 Cat.4
40 Jody Batlajar X V wit 29-08-09 Cat.1
41 Daan Roozen X M geel 22-08-06 Cat.2
42 Kas De Bruin X M wit 30-01-08 Cat.1

Coaches: ?

Internationaler Budokan Cup, zaterdag 4 juni 2016

Hageman, Lukas, Kata male U18
Heijmens Visser, Daan, Kata male U16
Huang, Christopher, Kata male U14
Keij, Milan, Kata male U14
van der Velden, Eva, Kata female U16

Coach:?

9e Rotterdam Cup, zondag 29 mei 2016

Bruins, Bas, Kata jongens -16 jaar
Bruins, Pepijn, Kata jongens -14 jaar
Criado, Carlos, Kumite jongens -18 jaar
Dekker, Myrthe, Kata meisjes -12 jaar
El Abdellaoui, Youssef, Kumite jongens -16 jaar
Hageman, Lukas, Kata jongens -16 jaar
Heijmens Visser, Daan, Kata jongens -16 jaar
Hoffman, Inge, Kumite meisjes -18 jaar
Huang, Christopher, Kata jongens -14 jaar
Keij, Milan, Kata jongens -14 jaar
Meyer, Sidney, Kata jongens -14 jaar
Muhic, Aida, Kata meisjes -14 jaar
Oymaci, Furkan, Kumite -14 jaar
Steenhuysen, Eva, Kata meisjes -14 jaar
Ulker, Idris, Kumite heren +18 jaar
van der Velden, Eva, Kata meisjes -16 jaar
van de Heuvel, Joris, Kumite heren +18 jaar
van Gennip, Julia, Kata meisjes -16 jaar
Wang, Edwin, Kata jongens -16 jaar

Kata team: Elhatri 1; Bas, Daan en Lukas

Kata coach: Fatima en Appie
Kumite coach: Nacho en Layachi

Open Zeeuwse Kampioenschappen, zondag 21 mei 2016

Voornaam Achternaam Kata Kumite Lengte Gew. M/V Band Leeftijd
1 Dirkje Passon X V Geel 12
2 Christopher * Huang X M Blauw 12
3 Pepijn Bruins X M Blauw 12
4 Casper Bruins X M Blauw 44
5 Bas Bruins X M Bruin 15
6 Eva van der Velden X (afgemeld) V Bruin 14
7 Bena Mulya X M Geel 8
8 Sidney Meijer X M Bruin 13
9 Daan Heijmens Visser X M Bruin 14
10 Jelle Hageman X M Geel 10
11 Lukas Hageman X M Bruin 16
12 Carlos Criado X 53 kg M Bruin 17
13 Joris van de Heuvel X 67 kg M Oranje 28
14 Stijn Pleumeekers  X M Groen 10
15 Aida Muhic X V Geel 11

Coaches:?

  1. International 3 Borders Open, 15 mei 2016
First Name Surname Sex (M/W) Birthdate Weight (Kg) Grade Kata Kumite Sanbon Kumite Ippon
Roy Otten M 14-11-2002 4e kyu X
Milan keij M 9-04-2003 5e ky x
Eva van der Velden V 21-07-2001 1e kyu x
Christopher Huang M 18-01-2004 4e kyu x

Coach: Fatima El Hatri

Open Luxembourg 2016, 23 april 2016

  1. Hageman Lukas | Kata Male U16 (14-15 year)
  2. Heijmens Visser Daan | Kata Male U16 (14-15 year)
  3. Huang Christopher | Kata Male U14 (12-13 year)

Coach: Sensei A. El Hatri

Swedish Karate Open, 2016

Didi van den Boom, Kumite female 13 years

Daan Heijmens Visser, Kata male cadets

Tom van der Kolk kata tournament 2016, zondag 17 april 2016

Voornaam Achternaam Geslacht m/v Kyu/Dan graad Geb. Datum Cat. Leeftijd
1 Melih Kacakas m 5e (afgemeld) 18-01-04 4 12
2 Jelle Hageman m 7e 14-10-05 3 10
3 Lukas Hageman m 3e 07-09-00 5 15
4 Bena Mulya m 7e 29-09-07 2 8
5 Milan Keij m 6e (afgemeld) 09-04-03 4 13
6 Daan Heijmens Visser m 3e 12-02-12 5 14
7 Pepijn Bruins m 4e 24-07-03 4 12
8 Bas Bruins m 3e 13-07-00 5 15
9 Edwin Wang m 3e 31-10-01 5 14
10 Stijn Pleumeekers m 5e 24-02-06 3 10
11 Christopher Huang m 4e 18-01-04 4 12
12 Shane van Oosterwijk m 7e 22-01-08 2 8
13 Julia van Gennip v 1e 12-10-00 5 15
14 Thijs Dekker m 7e 03-07-07 2 8
15 Myrthe Dekker v 4e 14-08-04 3 11
16 Aida Muhic v 7e 28-05-04 3 11
17 Roy Otten m 4e 14-11-02 4 13
18 Eva Steenhuysen v 4e 29-08-03 4 12
19 Casper Bruins m 4e 09-10-71 9 44
20 Dirkje Passon v 7e 07-09-03 4 12
21 Sidney Meijer m 3e 10-01-03 4 13
22 Alexander Znamenskiy m 4e (ziek) 09-02-04 4 12

coach: Matty/Tjerk, Anita/Aagje, Farah

4e Vanencompetitie Zuid, zondag 3 april 2016

NR Naam Geboortedatum Leeftijd Man/Vrouw Graad Kata/Kumite Lengte gewicht
1 Dominique Lalji- Basten 29-05-07 8 Vrouw Geel Kata
2 Alex van Buuren 18-02-04 12 Man Wit Kata  afgemeld  ziek
3 Sara Tahri 03-06-08 7 Vrouw Wit Kata  afgemeld
4 Rayen Astitu 11-09-03 12 Man Geel Kumite 1.57 48 kg
5 Neelkant Ramcharan 03-01-09 11 Man Geel Kumite 1.45 40,5kg
6 Chandenie Ramcharan 19-05-03 12 Vrouw Geel Kumite 1.63 52,5kg
7 Rudra Ramcharan 26-04-06 9 Man Geel Kumite 1.35 27kg
8 Amber van den Boom 15-01-03 13 Vrouw Oranje Kumite 1.59 57kg
9

Coach: Casper Bruins

9e Tamashi Open Jeugd kampioenschappen, zondag 3 april 2016

NR Naam J/M Leeftijd Geb. Datum Dan/Kyu graad Gewicht Kata Kata Open  Kumite
1 Christopher Huang J 12 18-1-2004 4e kyu Yes Yes
2 Edwin Wang J 14 31-10-2001 3e kyu Yes No
3 Jelle Hageman J 10 14-10-2005 7e kyu Yes No
4 Bena Mulya J 8 29-9-2007 7e kyu Yes No
5 Pepijn Bruins J 12 24-7-2003 4e kyu Yes No
6 Bas Bruins J 15 13-7-2000 3e kyu Yes No
7 Jaume Kelleners J 9 2-9-2006 6e kyu  – Yes No
8 Dirkje Passon M 12 7-9-2003 7e kyu  – Yes No
9 Shane van Oosterwijk J 8 22-01-2008 7e kyu Yes No
10 Thijs Dekker J 8 03-07-2007 7e kyu Yes No
11 Myrthe Dekker M 11 14-08-2004 4e kyu Yes No
12 Aida Muhic M 11 28-05-2004 7e kyu Yes No
13 Roy Otten J 13 14-11-2002 4e kyu Yes No
14 Sidney Meijer J 13 10-01-2003 3e kyu Yes Yes
15 Eva Steenhuijsen M 12 29-08-2003 4e kyu Yes No

coach: Anita en Casper

Krokoyama Cup, zaterdag 2 april 2016

Bruina, Bas, Kata ind. male groep D

Hageman, Lukas, Kata ind. male groep D

Heijmens Visser, Daan, Kata ind. male groep D

van der Velden, Eva, Kata ind. female groep D

Gennip, Julia, Kata ind. female groep D

Wang, Edwin, Kata ind. male groep D

coach:

1e Shotokan Toernooi Terheijden, zondag 6 maart 2016
Nr.  Naam + Voornaam    M/V   Kyu    Leeft. Geb.d.d. Kata  Kumite

Shane van Oosterwijk    M   Geel       8jr     22-01-200         Kata

Aida Muhic                        V     Geel    11jr 28-05-2004       Kata

Christopher Hu-A-Ng     M     Blauw  12jr   18-01-2004     Kata

Bas Bruins                     M   Bruin     15 jr   13-07-2000       Kata

Pepijn Bruins               M   Blauw     12 jr   24-07-2003     Kata

Edwin Wang               M   Bruin       14jr     31-10-2001     Kata

Coach: Casper Bruins

NK Shotokan 2016, zaterdag 5 maart 2016

nr Naam + voornaam Geboorte datum Leeftijd M/V Kata categorie Kumite categorie Gewicht KBN paspoortnr.
1. Bas Bruins 13-07-00 15 M Ja Nee Nee 77730
2. Pepijn Bruins 24-07-03 12 M Ja Nee Nee 77924
3. Daan Heijmens Visser 12-02-02 14 M Ja Nee Nee 77538
4. Eva van der Velden 21-07-01 14 V Ja Nee Nee 77015
5. Christopher Huang 18-01-04 12 M Ja Nee Nee 78989
6. Didi van den Boom 06-03-03 12 V Nee Ja 54 kg 78030
7. Roy Otten 14-11-02 13 M Ja Nee Nee 110072
8. Alexander Znamenskiy 09-02-04 12 M Ja Nee Nee 179695
9. Edwin Wang 31-10-01 14 M Ja Nee Nee 77742
10. Lukas Hageman 07-09-00 15 M Ja Nee Nee 77933
11. Carlos Criado 14-12-98 17 M Nee Ja 53 74779
12. Joris van de Heuvel 07-11-87 28 M Nee Ja 65 182901
13. Ton Francois 23-09-65 50 M Nee Ja 80 182900
14 Stijn Pleumeekers 24-02-06 10 M Ja Nee Nee 180335
15 Idris Ulker 18-11-83 32 M Nee Ja 85 kg 182905
16 Myrthe Dekker 14-08-04 11 V Ja Nee Nee 78987

Coaches: Sensei A. El Hatri, Aagje Evers, Fatima ElhatriTeamkata: Bas, Daan, Lukas

11e Itosu Kata Open, 27 februari 2016

Nr voornaam achternaam geslacht band geb.datum cat. leeftijd
1 Eva van der Velden vrouw bruin 21-07-01 18 14
2 Pepijn Bruins man blauw 24-07-03 15 12
3 Bas Bruins man bruin 13-07-00 17 15
4 Roy Otten man blauw 14-11-02 15 13
5 Eva Steenhuijsen vrouw blauw 29-08-03 16 12
6 Myrthe Dekker vrouw blauw 14-08-04 14 11
7 Thijs Dekker man geel 03-07-07 3 8
8 Aida Muhic vrouw geel 28-05-04 6 11
9 Christopher Huang man blauw 18-01-04 15 12
10 Daan Heijmens Visser man bruin 12-02-02 17 14
11 Benaya Mulya man geel 29-09-07 3 8
12 Stijn Pleumeekers man groen 24-02-06 13 10
13 Jaume Kelleners man oranje 02-09-06 3 9
14 Milan Keij man oranje 09-04-03 7 12
15 Julia van Gennip vrouw bruin 12-10-00 18 15
16 Alexander Znamenskiy man blauw 09-02-04 15 12
17 Edwin Wang man bruin 31-10-01 17 14

Coaches: Sensei A. El Hatri, Fatima Elhatri, Anita Dekker, Matty Pleumeekers

12th World Karate Championship for Clubs te Rome (Italie), 30 en 31 januari 2016

Last name First name male/female kata individual kumite individual team kata age date of birth belt kg
Bruins Pepijn m Shotokan 12 24-7-2003 Blue & Brown
Huang Christopher m Shotokan 12 18-1-2004 Blue & Brown
Heijmens Visser Daan m Shotokan 13 12-2-2002 Blue & Brown
Wang Edwin m Shotokan 14 31-10-2001 Blue & Brown
Bruins Bas m Shotokan 15 13-7-2000 Blue & Brown
Hageman Lukas m Shotokan 15 7-9-2000 Blue & Brown
van Gennip Julia v Shotokan 15 12-10-2000 Blue & Brown
van den Boom Didi v Shobu Nihon 12 6-3-2003 Blue & Brown 52
Criado Carlos m Shobu Sanbon 17 14-12-1998 Blue & Brown 41
Elhatri 1 (Daan, Bas & Lukas) m Cadets, male
Coach: Sensei A. El Hatri

11th Michael Milon Cup te Bettembourg (Luxemburg), zaterdag 16 januari 2016

Huang Christopher
Heijmens Visser Daan
Hageman Lukas
Wang Edwin
Boom Didi van den
Velden Eva van der

Coach: Sensei A. El Hatri

Karate Cup Sittard, zaterdag 19 december 2015

Aslan, Emrullah, jongens -14 jaar

Aslan, Fatih, cadetten jongens -63kg

Bechet, Kayra, jongens -12 jaar -55kg

Criado, Carlos, junioren jongens -55kg

Oymaci, Furkan, jongens -14 jaar

Van den Boom, Didi, meisjes -14 jaar

Coaches: Ton en Nacho

28e STE Minitoernooi, zaterdag 22 november 2015

nr Voornaam Achternaam kata kumite lengte(cm) gewicht(kg) M/V Kleur Band Geb-Datum Cat Leeftijd
1 Pepijn Bruins X M blauw 24-07-03 Cat.4 12
2 Furkan Ali Altinok X 155 62 M blauw 08-12-02 Cat.4 12
3 Edwin Wang X M blauw 31-10-01 Cat.5 14
4 Baran Karadag X M oranje 24-07-06 Cat.2 9
5 Berfin Karadag X V geel 07-02-09 Cat.1 6
6 Eva Steenhuijsen X V blauw 29-08-03 Cat.4 12
7 Lean Burggraaff X V wit 15-02-01 Cat.5 14
8 Koen Smeets X M geel 08-11-06 Cat.2 9
9 Stan Smeets X M geel 13-08-04 Cat.3 11
10 Dirkje Passon X V wit 07-09-03 Cat.4 12
11 Amber van den Boom X V oranje 15-01-03 Cat.4 12
12 Bena Mulya X M geel 29-09-07 Cat.2 8
13 Stijn Pleumeekers X M oranje 24-02-06 Cat.2 9
14 Jaume Kelleners X M geel 02-09-06 Cat.2 9
15 Milan Keij X M oranje 09-04-03 Cat.4 12
16 Jelle Hageman X M geel 14-10-05 Cat.3 10
17 Halim Cevdet Altinok X 142 32 M groen 26-03-05 Cat.3 10
18 Robbin Kuijken X V geel 07-08-08 Cat.1 7
19 BenBen Zhu X M geel 27-04-07 Cat.2 8
20 Melih karakas X M groen 18-01-04 Cat.3 11
21 Myrthe Dekker X V blauw 14-08-04 Cat.3 11
22 Aida Muhic X V wit 22-05-04 Cat.3 11
23 Avinash Kalaga X M geel 18-07-08 Cat.1 7
24 Thijmen Cheng X M geel 19-07-08 Cat.1 7
25 Emrullah Aslan X 157 45 M groen 09-12-02 Cat.4 12
26 Deniz Berkelmans X M wit 27-08-07 Cat.2 8
27 Leo Tan X M geel 31-10-08 Cat.1 7
28 Yesin Pepers X 188 65 M oranje 19-05-01 Cat.5 14
29 Myrddin Pepers X V geel 28-09-03 Cat.4 12
30 Linde Vroegop X M groen 28-01-02 Cat.4 13
31 Thomas Stoop X M wit 20-03-08 Cat.1 7
32 Rudra Ramcharan X 130 28 M geel 26-06-06 Cat.2 9
33 Chandenie Ramcharan X 160 65 V geel 19-05-03 Cat.4 12
34 Neelkant Ramcharan X 140 40 M geel 03-04-04 Cat.3 11
35 Anne van Dijk X V wit 12-06-07 Cat.2 8
36 Alexander Znamenskiy X M blauw 09-02-04 Cat.3 11
37 Marc Koesman X M oranje 25-10-01 Cat.5 14
38 Mohammed Tabib X 150 45 M groen 21-04-03 Cat.4 12
39 Redouan Tabib X 155 54 M groen 13-09-01 Cat.5 14
40 Sander Töth X M wit 08-04-06 Cat.2 9
41 Lisa Jonkers X V geel 14-02-06 Cat.2 9
42 Simon Vleeshouwers X M geel 13-12-02 Cat.4 12
43 Nigel Kemper X M wit 14-01-09 Cat.1 6
44 Aaron Schurs X M wit 19-01-08 Cat.1 7
45 Jasmijn Schurs X V wit 28-03-06 Cat.2 9
46 Noah Lindenbergh X M geel 04-03-07 Cat.2 8
47 Joran Choo X M geel 04-11-03 Cat.4 12
48 Lucas van Hout X M oranje 27-05-06 Cat.2 9
49 Robin van Hout X M groen 20-03-03 Cat.4 12
50 Navya Choubey X V wit 02-02-09 Cat.1 6
51 Youssef El Abdellaoui X 161 68 M oranje 09-05-02 Cat.4 13
52 Khairunnisa Indarto X V wit 10-10-04 Cat.3 11
53 Phamtien Phuong Ginch X V groen 28-04-06 Cat.2 9
54 Biël Kelleners X M wit 24-03-09 Cat.1 6

Coaches:

International Open Belgium Open Kumite, zondag 15 november 2015

Aslan, Emrullah – Kumite idividual male U14 (afgemeld)

Criado, Carlos – Kumite individual Junior -55

Van den Boom, Didi – Kumite individual female U14

Open Zuid- Nederlandse kampioenschappen 2015,  zaterdag 7 november 2015

Nr Voornaam Achternaam Kata Kumite gewicht Leeftijd
1 Bas Bruins x 15 jaar
2 Pepijn Bruins x 12 jaar
3 Jelle Hageman x 10 jaar
4 Lukas Hageman x 15 jaar
5 Myrthe Dekker x 11 jaar
6 Thijs Dekker x 8 jaar
7 Daan Heijmens Visser x 13 jaar
8 Bena Mulya x 8 jaar
9 Eva Steenhuijsen x 12 jaar
10 Christopher Huang x 11 jaar
11 Aida Muhic x 11 jaar
12 Eva van der Velden x 14 jaar
13 Benben Zhu x 8 jaar
14 Roy Otten x 12 jaar
15 Edwin Wang x 13 jaar
16 Julia van Gennip x 15 jaar
17 Alexander Znamenskiy x 11 jaar
18 Milan Keij x 12 jaar
19 Dirkje Passon x 12 jaar
20 Carlos Criado x 54 kg 16 jaar
21 Didi van den Boom x 53kg 12 jaar
22 Jaume Kelleners x 9 jaar

Coach kata: Sensei Elhatri, Fatima, Casper en Farah

Coach kumite: Nacho

Stockholm Karate Open 2015 (Zweden), 31 oktober 2015

Didi van den Boom

Göteborg Karate Open 2015 (Zweden), 24 oktober 2015

Didi van den Boom

Coupe de Kayl (Luxemburg), 17 & 18 oktober 2015

  1. Daan Heijmens Visser, Kata heren U14
  2. Didi van den Boom, Kumite dames U14 -50kg

Coach zaterdag: Tjerk

Coach zondag: Camilla

Vanentoernooi Oisterwijk, 11 oktober 2015

Nr. Voornaam & achternaam M/V Kyu Leeftijd Geboortedatum Kata
1 Roy Otten M 5e 12 14-11-2002 ja
2 Jelle Hageman V 8e 9 14-10-2005 ja
3 Pepijn Bruins M 4e 12 24-07-2003 ja
4 Aida Muhic V 9e 11 28-05-2004 Ja
5 Dirkje Passon V 9e 12 7-9-2003 ja
6 Youssef El Abdellaoui M 6e 13 09-5-2002 nee  60kg, 155cm
7 Jaume Kelleners M 7e 9 02-09-2006 ja
8 Thijs Dekker M 7e 8 08-07-2007 ja
9 Myrthe Dekker V 4e 11 14-8-2004 ja
10 Kayra Bechet M 6e 11 16-06-2004 nee 40kg, 158cm
9 Yesin Pepers M 6e 14 19-05-2001 nee 65kg, 185cm

Coach: Anita Dekker

Banzai Open (Duitsland), 10 oktober 2015

Daan Heijmens Visser Kata heren U14

Didi van den Boom Kumite dames U14 -55kg

21e Open Elhatri Karate toernooi, 3 & 4 oktober 2015

nr Voornaam Achternaam kata kumite lengte(cm) gewicht(kg) Geslacht M/V Kleur Band Geb-Datum
1 Christopher Huang X M blauw 18-01-04
2 Bena Mulya X M geel 29-09-07
3 Shane van Oosterwijk X M geel 22-01-08
4 Fatih Aslan X 169 52 M groen 20-07-01
5 Emrullah Aslan X 155 45 M groen 09-12-02
6 Yesin Pepers X 185 65 M oranje 19-05-01
7 Thijs Dekker X M geel 03-07-07
8 Myrthe Dekker X V blauw 14-08-04
9 Eva Steenhuijsen X V blauw 29-08-03
10 Jelle Hageman X M geel 14-10-05
11 Lukas Hageman X M bruin 07-09-00
12 Eva van der Velden X V bruin 21-07-01
13 Aida Muhic X V wit 28-05-04
14 Alexander Znamenskiy X M blauw 09-02-04
15 Stijn Pleumeekers X M oranje 24-02-06
16 Casper Bruins X M blauw 09-10-71
17 Bas Bruins X M blauw 13-07-00
18 Pepijn Bruins X M blauw 24-07-03
19 Edwin Wang X M blauw 31-10-01
20 Daan Heijmens Visser X M bruin 12-02-02
21 Roy Otten X M groen 14-11-02
22 Kayra Bechet X 158 42 M oranje 19-06-04
23 Carlos Criado X 170 53 M bruin 14-12-98
24 Jaume Kelleners X M geel 02-09-06
25 Didi van den Boom X 160 50 V blauw 06-03-03
26 Jule Lotterman X V bruin 12-02-97
27 Dirkje Passon X V wit 07-09-03
28 Halim Altinok X 142 32 M groen 26-03-05
29 Furkan Altinok X 156 61 M blauw 08-12-02
30 Furkan Oymaci X 152 40 M bruin 16-01-03
31 Tanja van Achterberg X V zwart 14-04-75
32 Fernando van Erp X 158 42 M oranje 11-01-02
33 Saban Yilmaz X M blauw 15-11-68
34 Neelkant Ramcharan X 157 38 M geel 03-11-04
35 Rudra Ramcharan X 130 28 M geel 26-04-06
36 Chandenie Ramcharan X 164 60 V geel 19-05-03

Teamkata: Daan, Lucas en Bas

Coach zaterdag: Sensei El Hatri, Casper en Matty

Coach zondag: Nacho, Ton  en Layachi

NK jeugd, cadetten, junioren, -21 jaar, 19 en 20 september 2015

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIE
1 Bruins Bas Kata jongens 14-15 jaar
2 Bruins Pepijn Kata jongens 12-13 jaar
3 Criado Carlos Jongens 16-17 jaar -55 kg
4 Dekker Myrthe Kata meisjes 10-11 jaar
5 Hageman Lukas Kata jongens 14-15 jaar
6 Huang Christopher Kata jongens 10-11 jaar
7 Karakas Melih Kata jongens 10-11 jaar
8 Otten Roy Kata jongens 12-13 jaar
9 Pleumeekers Stijn Kata jongens 8-9 jaar
10 van den Boom Didi Meisjes 12-13 jaar -55 kg
11 van der Velden Eva Kata meisjes 14-15 jaar
12 Heijmens Visser Daan Kata jongens 12-13 jaar
13 Keij Milan Kata jongens 12-13 jaar
14 van Gennip Julia Kata meisjes 14-15 jaar
15 Wang Edwin Kata jongens 12-13 jaar
16 Oymaci Furkan Kumite jongens 12-13 jaar
17 Znamenskiy Alexander Kata jongens 10-11 jaar

Coach kata / kumite:  Sensei Elhatri, Fatima Elhatri en Layachi Azaoum

Internationaler Budokan Cup te Bochum (DU), 29 augustus 2015

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIE
1 Hageman Lucas Kata individual male U16
2 Heijmens_Visser Daan Kata individual male U14
3 Huang Christopher Kata individual male U14
4 Karakas Melih Kata individual male U14
5 van_den_Boom Didi Kumite individual female U14
6 Keij Milan Kata individual male U14
7 Wang Edwin Kata individual male U14

Coach: Fatima El Hatri

Vanentoernooi te Tilburg, 5 juli 2015

Nr. Naam M/V Kyu Leeftijd Geboorte- datum Kata
1 Jaume Kelleners M 7e 8 jaar 02-09-2006 Ja
2 Bena Mulya M 9e 7 jaar 29-09-2007 Ja
3 AÏda Muhic V 9e 11 jaar 28-05-2004 Ja
4 Thijs Dekker M 7e 8 jaar 03-07-2007 Ja
5 Myrthe Dekker V 4e 10 jaar 14-08-2004 Ja
6 Leo Tan M 7e 6 jaar 31-10-2008 Ja
7 Eva Steenhuijsen V 5e 11 jaar 29-8-2003 Ja
8 Dirkje Passon V 9e 11 jaar 7-9-2004 Ja
9 Stijn Pleumeekers M 6e 9 jaar 24-2-2006 Ja
10 Jelle Hageman M 7e 9 jaar 4-10-2005 Ja
11 Melih Karakas M 6e 11 jaar 18-01-2004 Ja
12 Mert Karadag M 7e 9 jaar 13-11-2005 Ja
13 Roy Otten M 5e 12 jaar 14-11-2002 Ja

Wedstrijdbegeleiders: Casper Bruins, Matty Pleumeekers en Anita Dekker

8e Open Zeeuwse Kampioenschappen, 30 mei 2015

Voornaam & Achternaam m / v Graad
(Kyu / Dan)
Leeftijd Geboorte
datum
KATA KUMITE
30-05-2015 xx-xx-xxxx Shoto-
kan
Vrije keuze 6 t/m 17 Open 18+ Groep Lengte
(cm)
Gewicht
(kg)
Renske Voets V 5e kyu 15 jaar 20-01-2000 x x 54
Rick Voets M 1e dan 16 jaar 31-07-1998 x
Pepijn Bruins M 5e kyu 11 jaar 24-07-2003 x
Bas Bruins M 4e kyu 14 jaar 13-07-2000 x
Casper Bruins M 5e kyu 43 jaar 09-10-1971 x
Christopher Huang M 4e kyu 11 jaar 18-01-2004 x

Wedstrijdbegeleider: Erwin Voets

56e KBN Vanentoernooi, 16 mei 2015

VOORNAAM NAAM GEB DATUM M/V KYU GEWICHT KATA KUMITE
Pepijn Bruins 24-7-2003 M 5e X
Roy Otten 14-11-2002 M 5e X
Renske Voets 20-01-2000 V 5e 54 X X

Wedstrijdbegeleider: Casper Bruins

Open Belgium Cup, 10 mei 2015

Nr. Name + First Name Sex Grade Age Date of Birth Kata Sanbon

Kumite

Kumite
1 Carlos Criado Man Bruin 16 jaar 14-12-1998 x
2 Melih Karakas Man Oranje 11 jaar 18-01-2004 X
3 Christopher Huang Man Blauw 11 jaar 18-01-2004 X(2 cat.)
4 Didi van den Boom Vrouw Blauw 12 jaar 06-3-2003 X
5 Julia van Gennip Vrouw Bruin 14 jaar  12-10-2000 X(2 cat.)
6 Rick Voets Man Zwart 16 jaar 31-07-1998 X(2 cat.)
7 Renske Voets Vrouw Groen 15 jaar X(2 cat.)
8 Daan Heijmens Visser Man Bruin 13 jaar 12-2-2002 X

Wedstrijdbegeleiders: Erwin Voets, Layachi Azaoum, Carlos Criado sr.

13e Open West-Brabantse, 20 juni 2015

Nr. Full name M / F Date of Birth Graduation Kata Kumite Length Weigth
1 Stijn Pleumeekers ( Afgemeld) M 24-02-06 Oranje x
2 Christopher Huang M 18-01-04 Blauw x
3 Pepijn Bruins M 24-07-03 Groen x
4 Bas Bruins M 13-07-00 Blauw x
5 Casper Bruins M 09-10-71 Groen x
6 Edwin Wang M 31-10-01 Blauw x
7 Carlos Criado M 14-12-98 Bruin x 50
8 Alexander Znamenskiy M 09-02-04 Blauw x
9 Didi van den Boom F 06-03-03 Blauw x 48
10 Julia van Gennip F 12-10-00 Bruin x
11 Eva van der Velden F 21-07-01 Bruin x
12 Renske Voets F 20-01-00 Groen x x 54
13 Rick Voets M 31-07-98 Zwart x
14 Lukas Hageman M 07-09-00 Blauw x
15 Fernando van Erp M 11-01-02 Oranje x 40
16 Daan Heijmens Visser M 12-02-02 Bruin x
17 Roy Otten M 14-11-02 Groen x
18 Myrthe Dekker F 14-08-04 Groen x
19 Thijs Dekker M 03-07-07 Wit x
20 Bena Mulya M 29-09-07 Wit x
21 Milan Keij M 09-04-03 Oranje x
22 Melih Kacaskas M 18-01-04 Oranje x

10e Funakoshi Cup, 14 juni 2015

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND M/V
1.Pepijn Bruins 11 jaar Groen M
2.Bas Bruins 14 jaar Blauw M
3.Casper Bruins 43 jaar Groen M
4.Edwin Wang 13 jaar Blauw M
5.Christopher Huang 11 jaar Blauw M
6.Stijn Pleumeekers 9 jaar Oranje M
7.Lukas Hageman 14 jaar Blauw M
8.Eva van der Velden 13 jaar Bruin V
9.Renske Voets 15 jaar Groen V
10.Rick Voets 16 jaar Zwart M
11.Daan Heijmens Visser 13 jaar Bruiin M
12.Bena Mulya 7 jaar Wit M
13.Jelle Hageman 9 jaar geel M
14.Melih Kacakas 11 jaar Oranje M
15.Eva Steenhuijsen 11 jaar Groen V
16.Myrthe Dekker 10 jaar Groen V
17.Alexander Znamenskiy 11 jaar Blauw M

Coach: Fatima Elhatri

8e Rotterdam Cup, 31 mei 2015

ACHTERNAAM VOORNAAM Categorien
1.BRUINS BAS Kata jongens  –   16 jaar
2.BRUINS PEPIJN Kata jongens    – 12jaar
3. HUANG CHRISTOPHER Kata Jongens   – 12 jaar
4. WANG EDWIN Kata Jongens   – 14 jaar
5. CRIADO CARLOS Kumite jongens -18 jaar
6. VAN GENNIP JULIA Kata meisjes -16 jaar
7. VOETS (niet deelgenomen) RENSKE Kumite meisjes -16 jaar
8. VOETS RICK Kata heren +16jaar
9. VAN DER VELDEN EVA Kata meisjes -14 jaar
10. HAGEMAN LUKAS Kata jongens  –   16 jaar
11. OYMACI FURKAN Kumite jongens -14 jaar
12. HEIJMENS VISSER DAAN Kata Jongens   – 14 jaar
13. VAN DEN BOOM DIDI Kumite meisjes -14 jaar
14. VAN ERP FERNANDO Kumite jongens -14 jaar
15. DEKKER MYRTHE Kata meisjes – 12 jaar
16. ALI ALTINOK FURKAN Kumite jongens -12 jaar
17. EL ABDELLAOUI YOUSSEF Kumite jongens -12 jaar

Teamkata:

Daan Heijmens Visser
Bas Bruins
Lucas Hageman

Kata wedstrijdbegeleiders: Erwin, Casper en coach Appie Elhatri
Kumite wedstrijdbegeleider: Layachi

Open Luxemburg, 25 en 26 april 2015

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
ASLAN EMRULLAH[1] Kumite Male U14 – 45kG
ASLAN FATIH Kumite Male u14 -50kg
CRIADO CARLOS Kumite male u18 – 61kg
VAN_DEN_BOOM DIDI[2] Kumite female u14 – 55kg
HEIJMENS VISSER DAAN Kata
27e Elhatri Minitoernooi, 19 april 2015

nr Voornaam Achternaam kata kumite lengte(cm) gewicht(kg) M/V Kleur Band Geb-Datum Cat Leeftijd
1 Benna Mulya X M wit 29-09-07 Cat.1 7
2 Shane van Oosterwijk X M wit 22-01-08 Cat.1 7
3 Tommie van Egdom X M geel 26-12-03 Cat.3 11
4 Christopher Huang X M blauw 18-01-04 Cat.3 11
5 Berfin Karadag X V wit 07-02-09 Cat.1 6
6 Thijs Dekker X M wit 03-07-07 Cat.1 7
7 Myrthe Dekker X V groen 14-08-04 Cat.3 10
8 Kiara Mauro X V geel 19-06-05 Cat.2 9
9 Eva Steenhuijsen X V groen 29-08-03 Cat.3 11
10 Bas Bruins X M blauw 13-07-00 Cat.5 14
11 Pepijn Bruins X M groen 24-07-03 Cat.3 11
12 Leon van der Vleuten X M geel 03-11-04 Cat.3 10
13 Halim Altinok X 130 33 M groen 26-03-05 Cat.3 10
14 Furkan Altinok X 154 55 M groen 08-12-02 Cat.4 12
15 Melih Karakas X M oranje 18-01-04 Cat.3 11
16 Roy Otten X M groen 14-11-02 Cat.4 12
17 Stijn Pleumeekers X M oranje 24-02-06 Cat.2 9
18 Youssef El Abdellaoui X 153 62 M geel 09-05-02 Cat.4 12
19 Yesin Pepers X 182 63 M geel 19-05-01 Cat.4 13
20 Milan Keij X M oranje 09-04-03 Cat.4 12
21 Anushka Ramiha X V geel 05-07-07 Cat.1 7
22 Max Goossens X M oranje 07-07-04 Cat.3 10
23 Sreyas Nair X M geel 10-01-07 Cat.2 8
24 Faith Nelissen X V geel 20-02-04 Cat.3 11
25 Robbin Kuijken X V wit 07-08-08 Cat.1 6
26 Jasmijn Schrurs X V wit 28-03-06 Cat.2 9
27 Fernando van Erp X 160 40 M oranje 11-01-02 Cat.4 13
28 Edwin Wang X M blauw 31-10-01 Cat.4 13
29 Joran Choo X M wit 04-11-03 Cat.3 11
30 Amber van den Boom X V geel 15-01-03 Cat.4 12
31 Jelle Hageman X M geel 14-10-05 Cat.2 9
32 Hannah Wu X V oranje 12-12-01 Cat.4 13
33 Thaison Pham Tien X M blauw 23-10-02 Cat.4
34 Anh Pham Tien X V oranje 28-04-06 Cat.2
35 Marc Koesman X M oranje 25-10-01 Cat.4
36 Tobias Roeven X M oranje 15-06-04 Cat.3
37 Fatih Aslan x 47 M 20-7-2001 Cat 4
38 Emrullah Aslan x 43 M 9-12-2002 Cat 4

Teamkata

The dragon Knights

NR Voornaam Achternaam Geb-datum Band
1 Bas Bruins 13-7-2000 blauw
2 Lukas Hageman 7-9-2000 blauw
3 Daan Heijmens- Visser 12-2-2002 bruin
10e Itosu Kata Open, 11 april 2015

1 Naam Coach Casper Bruins
2
3

 

NAAM DEELNEMER LEEFTIJD J / M GEB. DATUM KYU / DAN GRAAD CATEGORIE
1 Bas Bruins 14 jaar J 13-07-2000 4e kyu
2 Roy Otten 12 jaar J 14-11-2002 5e kyu
3 Edwin Wang 13 jaar J 31-10-2001 4e kyu
4 Christopher Huang 11 jaar J 18-01-2004 4e kyu
5 Stijn Pleumeekers 9 jaar J 24-02-2006 6e kyu
6 Myrthe Dekker 10 jaar M 14-08-2004 5e kyu
7 Eva Steenhuijsen 11 jaar M 29-08-2003 5e kyu
8 Lukas Hageman 14 jaar J 07-09-2000 4e kyu
9 Alexander Znamenskiy 11 jaar J 09-02-2004 4e kyu
10 Eva van der Velden 13 jaar M 21-07-2001 2e kyu
11 Julia van Gennip 14 jaar M 12-10-2000 2e kyu
12 Renske Voets 15 jaar M 20-01-2000 5e kyu
13 Rick Voets 16 jaar J 31-07-1998 1e dan
8e Tamashii Open Jeugdkampioenschappen, 29 maart 2015

1 Naam Coach Casper Bruins
2 Erwin Voets
3

 

NAAM DEELNEMER LEEFTIJD J / M GEB. DATUM KYU / DAN GRAAD CATEGORIE
1 Edwin Wang 13 jaar J 31-10-2001 4e kyu Kata
2 Christopher Huang 11 jaar J 18-01-2004 4e kyu Kata
3 Bas bruins 14 jaar J 13-07-2000 4e kyu Kata
4 Pepijn Bruins 11 jaar J 24-07-2003 5e kyu Kata
5 Alketa Morina 11 jaar M 15-12-2003 5e kyu Kata
6 Roy Otten 12 jaar J 14-11-2000 5e kyu Kata
7 Lukas Hageman 14 jaar J 07-09-2000 4e kyu Kata
8 Julia van Gennip 14 jaar M 12-10-2000 2e kyu Kata
9 Rick Voets 16 jaar J 31-07-1998 1e dan Kata
10 Renske Voets 15 jaar M 20-01-2000 5e kyu kata
11 Daan Heijmens Visser 13 jaar J 12-2-2002 3e kyu Kata
Internationaler WW Cup Cup 2015, 28 maart 2015

 

ACHTERNAAM VOORNAAM                        Categorieen
VISSER_HEIJMANS DAAN                                    Kata indi male  u14
VOETS RICK[1]                                  Kata Indiv Male u18
Vanentoernooi, 22 maart 2015

nr Voornaam & achternaam M/J kyu Leef tijd Geboorte datum Kumite kata
1 Youssef El Abdellaoui J 7e 12 jaar 09-05-2002 ja  51 kg nee
150 cm
2 Myrthe Dekker M 5e 10 jaar 14-08-2004 Nee kg ja
cm
3 Thijs Dekker J 8e 7 jaar 03-07-2007 Nee kg Ja
cm
4 Bena Mulya J 9e 7 jaar 29-09-2007 nee kg ja
cm
5 Fernando van Erp J 6e 13 jaar 11-01-2002 ja 40kg nee
155cm
6 Yesin Pepers J 7e 13 jaar 18-05-2001 63 kg nee
182cm
7 Jaume Kelleners J 7e 8 jaar 02-09-2006 nee kg ja
cm
8 Mert Karaday J 7e 9 jaar 13-11-2005 nee kg ja
cm
9 Renske Voets (afgemeld) M 5e 15 jaar 20-01-2000 ja 54kg ja
155cm
10 Stijn Pleumeekers J 6e 9 jaar 24-02-2006 nee kg ja
cm
11 Shane van Oosterwijk J 9e 7 jaar 22-01-2008 nee kg ja
cm
12 Pepijn Bruins J 5e 11 jaar 24-07-2003 Nee kg ja
cm
13 Alketa  Morina M 5e 11 jaar 15-12-2003 Nee kg Ja
cm
14 Roy Otten J 5e 12 jaar 14-11-2002 Nee kg Ja
cm
15 Santiago Flores Rozo J 7e 10 jaar 28-6-2004 ja 47kg nee
146cm
Tom van der Kolk, 15 maart 2015
Barbarossa Cup 2015, zaterdag 14 februari 2015

 

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
VISSER_HEIJMANS DAAN Schuler,Kata ind u14 / U 16
VOETS RICK Junioren ,katajungen U18/ U 21
Langstraat judotoernooi, 25 januari 2015

Naam Voornaam Geb. jaar Kyu J  /  M Gewicht
1 Badloe Raja 2004 5 J 43
2 Steenhuijsen Olivier 2007 5 J 25
3 Lars van Gerwen 2002 4 J 49
4 Sylvian Dorresteijn 2006 4 J 30
5 Geomar Jong a Liem 2006 5 J 34
6 Tim Aliakseyeu 2005 4 J 26
7 Pim Vink 2007 6 J 30
8 Nora Vink 2009 6 M 30
9 Indy Punjwani 2005 4 J 46
10th Michael Milon Cup, 17 januari 2015

Kata:

ACHTERNAAM VOORNAAM Categorie
1. HUANG CHRISTOPHER Kata male U12 ( 10-11 YEAR)
2. VAN_DER_VELDEN EVA kATA FEMALE U14 ( 12-13 YEAR)
3. VAN_GENNIP JULIA kATA FEMALE u16 ( 14-15 YEAR)
4. VISSER_HEIJMANS DAAN kata Male U14 (12-13  year)
5. HAGEMAN LUKAS Kata Male U16 ( 14-15 year)
6. VOETS RICK Kata Male U18 ( 16-17 year)

Kumite:

ACHTERNAAM VOORNAAM Categorie
1.VAN_DEN_BOOM DIDI[2] kUMITE FEMALE U12 – 50kg
8e Sittard Cup, 20 december 2014

Naam coach: Appie Elhatri, Erwin Voets en Özgur Demir
Nr Naam + Achternaam Geboortedatum gewicht
1 Didi van Den Boom 06-03-03 48 kg Meisje
2 Furkan Oymaci 16-01-03 37 Kg Jongen
3 Lamyae Belgharbi AFWEZIG 57 kg Meisje
4 Carlos Criado 14-12-98 50 kg Jongen
5 Fernando van Erp 11-01-02 40 kg Jongen
6 Kayra Bechet 19-06-04 48 kg Jongen
7 Renske  Voets AFGEMELD 53 kg Meisje
8 Furkan Ali Altinok 08-12-02 55 kg Jongen
9 Santiago Rozo 28-06-04 45,5 Kg Jongen
10 Emrullah Aslan 09-12-02 40 kg Jongen
11 Fatih Aslan 20-07-01 45 kg Jongen
11th World Cup for Clubs, Trieste (Italie), 22 & 23 november 2014

Last name First name M/F Age Grade/ Belt Style Category
H-u-ang Christopher M 18-01-04 10 5e kyu (green belt) Shotokan kata Children C, 10-11 years Orange & Green Belts
Heijmens – Visser Daan M 12-12-02 12 4e kyu (bleu belt) Shotokan kata Children D, 12-13 years Blue & Brown Belts
Hageman Lucas M 07-09-00 14 4e kyu (bleu belt) Shotokan kata Cadets A, 14-15 year Blue & Brown Belts
van Gennip Julia F 12-10-00 14 3e kyu (brown belt) Shotokan kata Cadets A, 14-15 year Blue & Brown Belts
Voets Renske F 20-01-00 14 5e kyu (green belt) Shotokan kata Cadets A, 14-15 year Orange & Green Belts
Voets Renske F 20-01-00 14 5e kyu (green belt) Shotokan kumite, Shobu Sanbon – 55 kg Cadets A, 14-15 year (Orange & Green Belts)
Voets Rick M 31-07-98 16 1st DAN (black belt) Shotokan kata Cadets B, 16-17 years Black Belts
Voets Rick M 31-07-98 16 1st DAN (black belt) Shotokan kata Juniors, 18-20 years Black Belts
NK jeugd, cadetten, junioren en -21 jaar kata en kumite 2014, 15 november 2014

 

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Belgharbi Lamyae meisjes 10 tm 11 jaar +40kg
Oymaci Furkan jongens 10 tm 11 jaar -39kg
Van_Den_Boom Didi meisjes 10 tm 11 jaar +40kg
Van_Erp Fernando jongens 12 tm 13 jaar -42kg
Aslan Emrullah jongens 10 tm 11 jaar -43kg
Aslan Fatih jongens 12 tm 13 jaar -48kg
Criado Carlos jongens 14 tm 15 jaar -52kg
Flores Rozo Santiago jongens 10 tm 11 jaar +43kg
Voets Renske meisjes 14 tm 15 jaar -54kg
Voets Renske meisjes 14 tm 15 jaar kata
Maazouzi Choukri jongens 16 tm 17 jaar -76kg
Karakas Melih jongens 10 tm 11 jaar kata
Wang Edwin jongens 12 tm 13 jaar kata
Voets Rick jongens 16 tm 17 jaar kata
Znamenskiy Alexander jongens 10 tm 11 jaar kata
van Gennip Julia meisjes 14 tm 15 jaar kata
van der Velden Eva meisjes 12 tm 13 jaar kata
Steenhuysen Eva meisjes 10 tm 11 jaar kata
Pleumekers Stijn jongens 8 tm 9 jaar kata
Otten Roy jongens 12 tm 13 jaar kata
Visser_Heijmans Daan jongens 12 tm 13 jaar kata
Bruins Bas kata jongens 14-15 jaar
Bruins Pepijn jongens 10 tm 11 jaar kata
Dekker Myrthe meisjes 10 tm 11 jaar kata
Hageman Lukas kata jongens 14-15 jaar
Huang Christopher jongens 10 tm 11 jaar kata
Morina Alketa meisjes 10 tm 11 jaar kata

 

18e Beker van Hoesselt (Belgie), 26 oktober 2014

Didi van Den Boom, V, 11 jaar, Blauw, 46 kg, Preminiemen 10 t/m 11 jaar

2nd Traditional All Shotokan Karate Tournament, 27 september 2014

 

nr Naam Leeftijd Geb. Datum band Kata Kumite
1 Morina Alketa V 10 jaar 15-12-03 oranje x
2  Alexander Znamenskiy M 10 jaar 9-02-04 groen x
3  Lukas Hageman M 14 jaar 7-09-00 Blauw x
4 Rick Voets, M 16 jaar 31-07-98 zwart X X 2 cat kata
5 Renske Voets, V 14 jaar 20-01-00 groen X X x 2 cat kata
6  Jaimy Vos, M 15 jaar 8-02-99 Groen x
7  Julia van Gennip, V 13 jaar 12-10-00 bruine x
8   Roy Otten, M 11 jaar 14-11-02 oranje x
9 Didi van den Boom, V en 48 kg 11 jaar 6-03-03 Blauw x
10  Kayra Behchet, M en 42 Kg 10 jaar 19-06-04 geel x
11  Lamyae Belgharbi, V en  55 Kg 11 jaar 1-07-04 oranje x
12 Farah Elhatri V 15 jaar 25-06-99 Zwart x
13 Choukri Maazouzi, M en 72 KG 16 jaar 26-03-98 bruine x
14 Christopher Huang, M 10 jaar 18-01-04 groen x
15 Myrthe Dekker, V 10 jaar 14-08-04 groen x
16 Eva Steenhuijsen, V 11 jaar 29-08-03 Groen x
17 Daan Heijmens Visser, M 12 jaar 12-02-02 Blauw X X 2 cat kata
18 Eva van der Velden 14 jaar 21-07-01 Bruin x
19 Carlos Criado, M en 48 kg 15 jaar 14-12-98 Bruin x
20 Fatih Aslan, M en 40 KG 13 jaar 20-07-01 oranje x
21 Emrullah Aslan , M en 35 KG 11 jaar 9-12-02 oranje x
12e Open West-Brabantse Kampioenschappen, 21 juni 2014

Nr. Voornaam en achternaam Mn/Vr Geboorte-dat. Graad Kata Kumite Lengte Gewicht Open Ippon heren 18+
1 Daan Heijmens Visser Mn 12-02-02 4e kyu x
2 Lukas Hageman Mn 07-09-00 4e kyu x
3 Pepijn Bruins Mn 24-07-03 5e kyu x
4 Casper Bruins Mn 09-10-71 6e Kyu X
5 Eva van der Velden Vr 21-07-01 2e kyu x
6 Ties Smit Mn 19-02-03 7e kyu x
7 Bas Bruins Mn 13-07-00 4e kyu x
8 Fernando van Erp Mn 11-01-02 6e Kyu x 1.46 36 kg
9 Christopher Huang Mn 18-01-04 4e kyu x
10 Didi van den Boom Vr 06-03-14 4e kyu x 1.43 46 kg
11 Carlos Criado Mn 14-12-98 3e kyu x 1.55 47 kg
12 Jaimy Vos Mn 08-02-99 6e Kyu x
13 Julia van Gennip Vr 12-10-00 3e kyu x
14 Bibian Smit Vr 19-02-03 7e kyu x
15 Alexander Znamenskiy Mn 09-02-04 5e kyu x
16 Lamyae Belgharbi Vr 01-07-04 6e Kyu x 1,43 53Kg
17 Billy Ossoko Mn 10-05-76 1e dan x 1.80 83Kg x
18 Roy Otten Mn 14-11-02 6e Kyu x
19 Rick Voets Mn 31-07-98 3e kyu x
20 Renske Voets Vr 20-01-00 5e kyu x x 1.55 50 kg
21 Hendrik Merkx Mn 11-10-68 3e kyu x x 1,93 115Kg
22 Dangelo Rietbergen Mn 24-04-01 5e kyu x 1.50 47 kg
23 Choukri Mazzouzi Mn 23-03-99 3e kyu x 1.75 72 kg
24 Shevannah  Bergerie Vr 21-02-01 7e kyu x
25 Morreno Bergerie Mn 27-10-03 7e kyu 1.47 36 kg
26 Furkan Oymaci Mn 16-01-03 3e kyu x 1.40 36 Kg
27 Fatih Aslan Mn 20-07-01 6e Kyu x 45 kg
28 Emrullah Aslan Mn 09-12-02 6e Kyu x 1.35 35 kg
29 Farah Elhatri Vr 25-07-99 1e dan x
7e Rotterdam Cup, 17 mei 2014

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Bruins Bas Kata Male U14 [12-13 year]
Bruins Pepijn Kata Male U12 [10-11 year]
Criado Carlos Kumite Male U16 -52kg
Elhatri Farah Kata Female U16 [14-15 year]
Hageman Lukas Kata Male U14 [12-13 year]
Huang Christopher Kata Male U12 [10-11 year]
Maazouzi Choukri Kumite Male U18 -76kg
Van_Den_Boom Didi Kumite Female U12 +40kg
van_der_Velden Eva Kata Female U14 [12-13 year]
Visser_Heijmans Daan Kata Male U14 [12-13 year]
Voets Rick Kata Male U16 [14-15 year]

 

TEAM CATEGORIEEN
Elhatri 1(Bruins, Hageman, Visser_Heijmans) kata teams -16 jaar
Open de Luxembourg, 4 mei 2014

Bruins Bas
Elhatri Farah
Hageman Lukas
Huang Christopher
van_der_Velden Eva
Visser_Heijmans Daan
Voets Rick
9e Itosu Open Kata te Waalwijk, 13 april 2014

 

Naam deelnemer Leeftijd Geb. datum Kyu / Dan Graad Categorie
1 Eva van der Velden 12 21-07-2001 2e kyu 14
2 Daan Heymens Visser 12 12-02-2002 4e kyu 13
3 Farah Elhatri 14 25-06-1999 1e dan 16
4 Bas Bruins 13 13-07-2000 4e kyu 13
5 Lukas Hageman 13 08-09-2000 4e kyu 13
6 Eva Steenhuysen 10 29-08-2003 5e kyu 12
7 Stijn Pleumeekers 8 24-02-2006 7e kyu 1
8 Ties Smit 11 19-02-2003 7e kyu 3
9 Bibian Smit 11 19-02-2003 7e kyu 4
10 Pepyn Bruins 10 24-07-2003 5e kyu 11
11 Alketa Morina 10 15-12-2013 6e kyu 4
12 Myrthe Dekker 9 14-08-2004 5e kyu 2
13 Renske Voets 14 20-01-2000 5e kyu 8
14 Rick Voets 15 31-07-1998 1e kyu 15
15 Roy Otten 11 14-11-2002 6e kyu 3
16 Julia van Gennip 13 12-10-2000 3e kyu 14
17 Christopher Huang 10 18-01-2004 5e kyu 11
Tamashii Open kampioenschappen, 16 maart 2014

nr. Naam + Voornaam Sexe Graad Leeftijd Geb. datum Kata
1 Eva van der Velden v 2e  kyu 12 21-07-2001 x
1 Eva van der Velden v 2e  kyu 2e cat 21-07-2001 x
2 Daan Heymens Visser m 4e kyu 12 12-02-2002 x
2 Daan Heymens Visser m 4e kyu 2e cat 12-02-2002 x
3 Rick Voets m 2e kyu 15 31-07-1998 x
3 Rick Voets m 2e kyu 2e cat 31-07-1998 x
4 Farah Elhatri v 1e dan 14 25-06-1999 x
4 Farah Elhatri v 1e dan 2e cat 25-06-1999 x
5 Renske Voets v 5e kyu 14 20-01-2000 x
6 Bas Bruins m 4e kyu 13 13-07-2000 x
6 Bas Bruins m 4e kyu 2e cat 13-07-2000 x
7 Pepyn Bruins m 5e kyu 10 24-07-2003 x
8 Elena Malyar v 7e kyu 11 05-02-2003 x
9 Celina Malyar v 7e kyu 12 28-09-2001 x
10 Jaimy Vos m 6e kyu 15 08-02-1999 x
11 Christopher Huang m 5e kyu 10 18-1-2004 x
Zipangu Pro, 16 maart 2014

Naam geb, datum M/V Leeftijd Band KG
1 Didi van den Boom 06-03-03 v 10 Groen 46
2 Benji van den Brand 25-05-00 m 13 Blauw 52
3 Fernando van Erp 11-01-02 m 12 Oranje 36
4 Furkan Oymaci 16-01-03 m 11 blauw 35
5 Dangelo Rietbergen 24-04-01 m 12 groen 43
6 Lamyae Belgharbi 01-07-04 v 9 Oranje 53
7 Sabur Mortazawi 01-01-97 m 17 blauw 65
8 Morreno Bergerie 27-10-03 m 10 geel 35
9 Carlos Criado 14-12-98 m 16 bruin 43
10 Fatih Aslan 20-07-01 m 12 Oranje 38
11 Emrullah Aslan 09-12-02 m 11 Oranje 34
 12  Choukri Maazouzi  26-03-1998  m 15  blauw 73
Vanentoernooi Breda, 15 maart 2014

nr Voornaam & achternaam M/J kyu Leef tijd Geboorte datum Kumite kata
Gewicht

lengte

1 Renske Voets m 5 14 20-1-2000 ja 48.kg ja
cm
2 Quinty Embrechts m 6 10 15-05-2003 nee kg ja
cm
3 Bibian Smit m 7 11 19-02-2003 nee kg ja
cm
4 Roy Otten J 6 11 14-11-2002 nee kg ja
cm
5 Pepyn Bruins j 5 10 24-07-2003 nee kg ja
cm
6 Jaimy Vos j 6 15 08-02-1999 nee kg ja
cm
7 Joyce Sykens m 6 12 26-08-2001 nee kg ja
cm
8 Bas Bruins j 4 13 13-07-2000 nee kg ja
cm
9 Morina Alketa m 6 10 15-12-2003 nee kg ja
cm
10 Ties Smit m 7 11 19-02-2003 nee kg ja
cm
11 Casper Bruins Man 7 42 09-10-1971 nee kg ja
cm
Beker van Beerse Kata, 26 januari 2014

NAAM + VOORNAAM geboortedatum graad 6-7j 8-9j 10-11j 12-13j 14-15j 16-17j +18j
M V M V M V M V M V M V M V
1 Pepyn Bruins 24-07-03 Groen x
2 Ties Smit 19-02-03 Geel x
3 Myrthe Dekker 14-08-04 groen x
4 Daan Heijmens Visser 12-02-02 blauw x
5 Eva van Der Velden 21-07-01 Bruin x
6 Farah Elhatri 25-06-99 zwart x
7 Bas Bruins 13-07-00 blauw x
8 Christopher Huang 18-01-04 groen x
9 Rick Voets 31-07-98 bruin x
10 Stijn Pleumeekers 24-02-06 Geel x
11 Julia van Gennip 12-10-00 bruin x
12 Quinty Embrechts 15-05-03 oranje x
13 Jaimy Vos 08-02-99 oranje x
14 Shevannah Bergerie 21-02-01 geel x
15 Alketa Morina 15-01-03 oranje x
16 Joyce Sykens 26-08-01 oranje x
Vanentoernooi te Waspik, 18 januari 2014

nr Voornaam & achternaam M/J kyu Leef tijd Geboorte datum Kumite kata Bedrag
Gewicht

lengte

1 Lamya Belgharbi m 6 9 01-07-2004 ja 53kg nee 5
cm
2 Eva Steenhuysen m 5 10 29-08-2003 nee ja 5
cm
3 Casper Bruins j 6 42 09-10-1971 nee ja 5
cm
4 Kayra Behchet j 8 9 19-06-2004 ja 40kg nee 5
1.50cm
5 Morreno Bergerie j 7 10 27-10-2003 ja 35kg nee 5
cm
6 Bas Bruins j 4 13 13-07-2000 nee ja 5
cm
7 Emrullan Aslan j 6 11 09-12-2002 ja 35kg nee 5
149cm
8 Pepyn Bruins j 5 10 24-07-2003 nee kg ja 5
cm
cm
9 Ties Smit j 7 10 19-02-2003 nee kg ja 5
cm
10 Jaimy Vos j 6 14 08-02-1999 nee kg ja 5
cm
11 Shevannah Bergerie m 7 12 21-02-2001 nee kg ja 5
cm
12 Joyce Sykens m 6 12 26-08-2001 nee kg ja 5
cm
13 Renske Voets m 5 13 20-01-2000 ja 49kg ja 10
cm
14 Fernando v Erp j 6 12 11-01-2002 ja/nee 33kg nee 5
cm
15 Fatih Aslan j 6 12 20-07-2001 ja 38kg nee 5
152cm
NK jeugd, cadetten, junioren en 21+, 23 en 24 november 2013

KATA zaterdag
Achternaam Voornaam Categorie
Huang Christopher zat jongens 8-9 kata
Znamenskiy Alexander zat jongens 8-9 kata
Dekker Myrthe zat meisjes 8-9 kata
Steenhuysen Eva zat meisjes 10-11 kata
Bruins Pepyn zat jongens 10-11 kata
Visser Heijmans Daan zat jongens 10-11 kata
Bruins Bas zat jongens 12-13 kata
Hageman Lukas zat jongens 12-13 kata
van der Velden Eva zat meisjes 12-13 kata
van Gennip Julia zat meisjes 12-13 kata
Wetzer Dung zat jongens 14-15 kata
Elhatri Farah zat meisjes 14-15 kata
Aarts Dyonne zat meisjes 14-15 kata
KUMITE zaterdag
Achternaam Voornaam Categorie
Criado Criado zat jongens 14-15jr -52kg
KUMITE zondag
Achternaam Voornaam Categorie
Belgharbi Lamyae zon meisjes 8-9jr +33kg
van Erp Fernando zon jongens 10-11jr -39kg
Oymaci Furkan zon jongens 10-11jr -39kg
van den Boom Didi zon meisjes 10-11jr +40kg
Rietbergen Dangelo zon jongens 12-13jr -48kg
van den Brand Benji zon jongens 12-13jr -55kg
19e Open Elhatri Kata en Kumite toernooi, 5 en 6 oktober 2013

nr Voornaam Achternaam kata kumite lengte(cm) gewicht(kg) M/V Kleur Band Geb-Datum
1 Nora van der Velden x V wit 18-08-01
2 Eva Steenhuysen x V oranje 28-08-99
3 Myrthe Dekker x V oranje 13-08-00
4 Lamyae Belgharbi x x 143 53 V geel 30-06-00
5 Shevannah  Bergerie x V wit 20-02-97
6 Joyce Sijkens x  AFGEMELD ZIEK V geel 25-08-97
7 Dyonne Aarts x V groen 18-05-94
8 Eva van der Velden x V bruin 21-07-01
9 Christopher Huang x M oranje 17-01-00
10 Jaimy Vos x M oranje 07-02-95
11 Roy Otten x M geel 13-11-98
12 Ties Smit x M wit 18-02-99
13 Lukas Hageman x M groen 06-09-96
14 Daan Heijmans Visser x M blauw 11-02-98
15 Sanne Nelissen x V bruin 22-12-92
16 Alketa Morina x V geel 14-12-99
17 Mergim Morina x M geel 26-12-98
18 Albmir Morina x M geel 09-01-01
19 Casper Bruins x M geel 08-10-67
20 Rens Stekelenborg X M wit 06-06-02
21 Alexander  Znamenskiy X M groen 08-02-00
22 Rosan Smit X  AFGEMELD V wit 31-12-01
23 Rick Voets X M bruin 30-07-98
24 Julia v Gennip X V bruin 11-10-96
25 Celina Malyar X V geel 27-09-97
26 Elina Malyar X V geel 04-02-99
27 Farah Elhatri X X 155 62 V bruin 24-06-95
28 Benedicte van Houtert X V zwart 29-08-63
29 Pepijn Bruins X M oranje 23-07-99
30 Bas Bruins X M groen 12-07-96
31 Benji van den Brand x 157 54 M blauw 24-05-96
32 Morreneno Bergerie x 130 35 M geel 26-10-99
33 Furkan Ali Altinok x 146 46 M oranje 17-12-98
34 Didi van den Boom x 150 42 V groen 05-03-99
35 Salaheddine Larbi x 134 33 M wit 28-06-01
36 Billy Ossoko x 180 84 M zwart 09-05-72
37 Ilse Nelissen x 166 53 V groen 17-04-94
38 Fernando van Erp x 148 33 M geel 10-01-98
39 Őzgűr Demir x 180 84 M zwart 16-01-92
40 Dangelo Rietbergen X 154 42 M oranje 23-04-97
41 Choukri Mazouzi X 175 68 M blauw 25-03-94
42 Carlos Criado X 155 41 M bruin 13-12-94
43 Nohaila Abdals X 53 V geel 08-08-97
44 Nawfel Abdals X 38 M geel 26-06-99

 

nr Voornaam Achternaam Geb-datum Band TEAMKATA
1 Shevannah Bergerie 21-02-01 wit Red Dragons
2 Roy Otten 14-11-02 geel
3 Ties Smit 19-02-03 wit
1 Daan Heijmens Visser Elhatri 2
2 Bas Bruins
3 Lukas Hageman
Open Vanentoernooi, 14 September 2013

Nr. Voornaam & Achternaam M/J Kyu Leeftijd Geboorte

datum

Kumite

Gewicht

Kg.

Kata
1 Roy Otten j 7 10 14-11-2002 x
2 Dyonne Aarts m 5 15 19-05-1998 x
3 Pepyn Bruins j 6 10 24-07-2003 x
4 Jaimy Vos j 6 14 08-02-1999 x
5 Joyce Sijkens m 7 12 26-08-2001 x
6 Shevannah Bergerie m 9 12 21-02-2001 x
7 Morina Alketa m 7 9 15-12-2003 x
8 Alexander Znamenskiy j 5 9 09-02-2004 x
9 Eva Steenhuysen m 6 10 29-08-2003 x
10 Ties Smit j 8 10 19-02-2003 x
11 Storm Kortland j 6 10 04-11-2002 x
12 Lamyae Belgharbi m 7 9 01-07-2004 52
13 Morreno Belgerie j 7 9 27-10-2003 35
14 Salaheddine Larbi j 8 8 29-06-2005 33
15 Furkan Ali Altinok j 6 10 08-12-2002 46
16 Gino v Leeuwaarden j 7 10 05-10-2002 41
Team kata
Nr. Voornaam & Achternaam M/J Kyu Leeftijd
1 Roy Otten j 7 10
Shevannah Bergerie m 9 12
Ties Smit j 8 10
2 Eva Steenhuysen m 6 10
Joyce Sykens m 7 12
Morina Alketa m 7 9
KBN 1st Traditional All Shotokan Karate Tournament, 22 september 2013

M/V Naam Leeftijd Geb. Datum Graad Kata Kumite
V Farah Elhatri 14 25-6-1999 bruin x
M Rick Voets 15 31-7-1998 bruin x
V Julia v, Gennip 12 12-10-2000 bruin x
M Daan Heymans Visser 11 12-2-2002 blauw x
V Eva van der Velden 12 21-7-2001 bruin x
M Lukas Hageman 13 7-9-2000 groen x
M Bas Bruins 13 13-7-2000 groen x
M Rick Voets 15 31-7-1998 bruin x 2e Cat.
V Farah Elhatri 14 25-6-1999 bruin x 2e Cat.
M Christopher Huang 9 18-1-2004 oranje x
V Myrthe Dekker 9 14-8-2004 oranje x
M Pepyn Bruins 10 24-7-2003 oranje x
M Alexander Znamenskiy 9 9-2-2004 groen x
M Roy Otten 10 14-11-2002 geel x
V Eva van der Velden 12 21-7-2001 bruin x 2e Cat.
M Billy Ossoko 37 10-5-1976 zwart 84
V Lamyae Belgharbi 9 1-7-2004 geel 52
V Didi van den Boom 10 6-3-2003 groen 42
V Farah Elhatri 14 25-6-1999 bruin 62
M Dangelo Rietbergen 12 24-4-2001 oranje 42
M Fernando van Erp 11 11-1-2002 oranje 33
M Choukri Maazouzi 15 26-3-1998 blauw 68
M Carlos Criado 14 14-12-1998 bruin 41
Thai-kickbox Gala All Fit Gym, 23 juni 2013

Voornaam Achternaam leeftijd kg kick/thai # w # v # o
Tygo van der Sanden 8 28 thai
Jaouad Tahiri 10 32 thai
11e Open West-Brabantse Karate Toernooi, 22 juni 2013

 

Nr. Voornaam en achternaam Mn/Vr Geboorte-dat. Graad Kata Kumite Lengte Gewicht
1 Bas Bruins m 13-07-00 groen x
2 Christopher Huang m 18-01-04 oranje x
3 Daan Heymans Visser m 12-02-02 groen x
4 Eva van der Velden v 21-07-01 bruin x
5 Farah Elhatri v bruin x x 49
6 Jamy Vos m 08-02-99 geel x
7 Julia van Gennip v 12-10-00 bruin x
8 Lukas Hageman m 07-09-00 groen x
9 Renske Voets v 20-01-00 oranje x x 152 46
10 Rick Voets m 31-07-98 bruin x
11 Shevannah Bergerie v 21-02-01 wit x
12 Benji van den Brand m 25-05-00 blauw x 51
13 Carlos Criado m 14-12-98 bruin x 152 42
14 Dangelo Rietbergen m 24-04-01 oranje x 42
15 Didi van den Boom vr 06-03-03 oranje x 38
16 Fatima Zahra Ejraoui v 29-10-92 groen x 165 52
17 Lamya Belgharbi vr 01-07-04 geel x 48
18 Morreno Bergerie m 27-10-03 wit x 32
Funakoshi Cup, 16 juni 2013

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND J/M
Pepijn Bruins 9 Oranje m
Bas Bruins 12 Groen m
Julia van Gennip 12 bruin v
Farah Elhatri 13 Bruin v
Daan Heymans Visser 11 groen m
Rick Voets 14 bruin m
Lucas Hageman 12 groen m
Renske Voets 13 oranje v
Myrthe Dekker 8 oranje v
Christopher Hu-ang 9 oranje m
Eva van der Velden 11 bruin v
Team Kata
Bas – Lucas – Daan
Kaiten Open, 9 juni 2013

Belgharbi, LamyaeBergerie, MorrenoCriado, CarlosElhatri, FarahLarbi, SalaheddineNelissen, Ilse

Rietbergen, Dangelo

Van_Den_Boom, Didi

Van_den_Brand, Benji

Van_Erp, Fernando

Voets, Renske

Zahra_Ejraoui, Fatima

Rotterdam Cup te Rotterdam, 25 mei 2013

Achternaam Voornaam Categorieen
Criado Carlos Kumite jongens -16 jaar
Elhatri Farah Kata meisjes -14 jaar
Elhatri Farah Kumite meisjes -14 jaar
Nelissen Ilse Kumite meisjes -16 jaar
Rietbergen Dangelo Kumite jongens -14 jaar
Van_Den_Boom DiDi[1] Kumite meisjes -12 jaar
Van_den_Brand Benji Kumite jongens -14 jaar
van_der_Velden Eva Kata meisjes -12 jaar
Van_Erp Fernando Kumite jongens -12 jaar
Visser_Heijmans Daan Kata jongens -12 jaar
Voets Renske Kumite meisjes -14 jaar
Voets Rick Kata jongens -16 jaar
6e Zeeuwse Kampioenschappen Karate te Middelburg, 18 mei 2013

Nr Naam + Voornaam M-V Graad Leef-tijd Geb-datum kata Kumite lengte kg
1 Voets Renske v oranje 13 20-01-2000 x x 46
2 Huang Christopher m oranje 9 18-01-2004 x
3 van der Velden Eva v blauw 11 21-07-2001 x
4 Heijmens Visser Daan m groen 11 12-02-2002 x
5 Bruins Pepijn m oranje 9 24-07-2003 x
6 Bruins Bas m groen 12 13-07-2000 x
7 Bergerie Shevannah v wit 12 21-02-2001 x
8 Bergerie Morreno m wit 9 27-10-2003 x 22
9 Rick Voets m bruin 14 31-07-1998 x
10 Hageman Lukas m groen 12 07-09-2000 x
Open de Luxembourg te Differdange (LUX), 4&5 mei 2013

Achternaam Voornaam Categorieen
Criado Carlos Kumite Male U16 -52kg
Maazouzi Choukri Kumite Male U16 +63kg (afwezig)
Van_Den_Boom DiDi[1] Kumite Female U12 -40kg
Nelissen Ilse Kumite Female U16 -54kg
Voets Renske Kumite Female U14 -45kg (afwezig)
Rietbergen Dangelo Kumite Male  U14 -45kg
Elhatri Farah Kumite Female U16 -47kg
Mortazawi Sabur Kumite Male  U18 -76kg (afwezig)
Bruins Bas Kata Male U14 [12-13 year]
Elhatri Farah Kata Female U16 [14-15 year]
Hageman Lukas Kata Male U14 [12-13 year]
Huang Christopher Kata Male U10 [8-9 year]
van_der_Velden Eva Kata Female U12 [10-11 year]
Visser_Heijmans Daan Kata Male U12 [10-11 year]
Voets Rick Kata Male U16 [14-15 year] (afwezig)
Wetzer Dung Kata Male U16 [14-15 year] (afwezig)
Charity Tournament XIII te Rotterdam, 28 april 2013

Belgharbi, Lamyae meisjes 7-9 jaar +30 kg geel 50kg, geel Mat 2
Bergerie, Morreno jongens 7-9 jaar -30 kg wit 22kg, wit Mat 4
Boom, Didi van den meisjes 10-11 jaar -47 kg vanaf oranje 38kg, oranje Mat 2
Brand, Benji van den jongens 12-13 jaar -54 kg vanaf blauw 50kg, blauw Mat 2
Elhatri, Farah meisjes 12-13 jaar +50 kg van blauw 59kg, bruin Mat 5
Erp, Fernando van jongens 10-11 jaar -35 kg vanaf oranje 33kg, oranje Mat 5
Rietbergen, Dangelo jongens 12-13 jaar -47 kg oranje-groen 44kg, oranje Mat 1
Voets, Renske meisjes 12-13 jaar -50 kg oranje-groen 45kg, oranje Mat 4
8e Itosu Kata Open, 14 april 2013

Deelnemer Leeftijd Geb. datum Kyu / Dan Graad Categorie
1 Eva van der Velden 11 21-07-2001 4e kyu 4
2 Roy Otten 10 14-11-2002 7e kyu 1
3 Rick Voets 14 31-07-1998 3e kyu 5
4 Myrthe Dekker 8 14-08-2004 6e kyu 2
5 Christopher Huang 9 18-01-2004 6e kyu 1
6 Stephy Sol 12 24-08-2000 4e kyu 4
7 Daan Heijmens Visser 11 12-02-2002 5e kyu 3
8 Pepijn Bruins 9 24-07-2003 6e kyu 1
9 Bas Bruins 12 13-07-2000 5 kyu 3
10 Julia van Gennip 12 12-10-2000 4e kyu 4
11 Lukas Hageman 12 07-09-2000 5e Kyu 3
12 Dung Wetzer 14 09-07-1998 3e kyu 5
13 Farah El hatri 13 25-06-1999 3e kyu 4
International Krokoyama Cup Koblenz, 6 april 2013

Farah el Hatri
Dung Wetzer
Rick Voets

ONK JKA, 7 april 2013

 

Nr. First Name + Name M/F Grade Age Date of birth Kata Kumite
1 Billy Ossoko  (cat + 19jr) m 1e dan 36 10-5-76 x
2 Billy Ossoko   (cat  40+jr) m 1e dan 36 10-5-76 x
3 Monique  Mballa F 2e Dan 29 21-9-83 x x
4 Renske Voets F 6e kyu 13 20-1-20 x
5 Ozgur Demir m 1e dan 17 17-1-96 x
6 Rick Voets  (cat 14-15jr) m 3e kyu 14 31-7-98 x
7 Rick Voets  (cat 16-18jr) m 3e kyu 14 31-7-98 x
8 Daan Heymans Visser m 5e kyu 11 12-2-02 x
9 Farah Elhatri (cat 12-13jr) F 3e kyu 13 25-6-96 x
10 Farah Elhatri  ( cat 14-15jr) F 3e kyu 13 25-6-96 x
11 Sabur Mortazawi m 4e kyu 16 1-1-97 x

TEAM:

Nr. First Name + Name M/F Grade Age. Date of birth
1 Billy Ossoko m 1e dan 36 10-05-1976
2 Ozgur Demir m 1e dan 17
3 Sabur Mortazawi m 4e kyu
Vaantjestoernooi Drunen, 24 maart 2013

Nr. Voornaam & Achternaam M/J Kyu Leeftijd Geboorte

datum

Gewicht

Kg.

1 Dyonne Aarts M 5e 14 19-05-98
2 Jaimy Vos J 7e 14 08-02-99
3 Renske Voets m 6e 13 20-01-2000 44
4 Pepijn Bruins j 6 9 24-07-2003
5 Furkan Altinok j 7 10 08-12-2002 44
6 Nawfal Abdals j 8 9 27-06-2003 35
7 Nohaila Abdals m 8 11 09-08-2001 48
8 Sara Milosevska m 5 12 5-2-2001
9 Lamyae Belgharbi m 7 8 01-07-2004 47
10 Redouan Tabib j 7 11 13-09-2001 40
11 Mohammed Tabib j 7 9 21-04-2003 34
12 Alexander Znamenskiy j 6 9 09-02-2004
13 Shevannah Bergerie m 8 12 21-02-2001
14 Morreno Bergerie j 8 9 27-10-2003 22
15 Roy Otten j 7 10 14-11-2002
Zipangu Pro, 17 februari 2013

1 Dangelo Rietben 24-4-2001 11 43,5
2 Benji van den Brand 25-5-2000 12 49
3 Farah Elhatri 25-6-1999 13 60
4 Lamyae Belgharbi 1-7-2004 8 49,6
5 Fernando van Erp 11-1-2002 11 33
6 Choukri Maazouzi 26-3-1998 14 72
7 Carlos Criado 14-12-1998 14 40
8 Sabur Mortazawi 1-1-1997 16 65
9 Ilse Nelissen 18-4-1998 14 52
NK JKA te Lent, 20 januari 2013

Nr. First Name + Name M/F Grade Age Date of birth Kata Kumite
1 Daan Heymans Visser M groen 10 12-02-02 x
2 Choukri  Mazouzi M blauw 14 26-03-98 70,6
3 Sabur Mortazawi M blauw 15 01-01-97 62
4 Bas Bruins M groen 12 13-07-00 x
5 Farah Elhatri F blauw 13 25-06-99 x 60
6 Eva van Der Velden F blauw 11 21-07-01 x 1e klasse
7 Eva van Der Velden F blauw 11 21-07-01 x 2e klasse
8 Rick Voets M bruin 14 31-07-98 x 1e klasse
9 Rick Voets M bruin 14 31-07-98 x 2e klasse
10 Myrthe Dekker F oranje 8 14-08-04 x
11 Christopher Huang M oranje 9 18-01-04 x
12 Dyonne  Aarts F groen 14 19-05-98 x
13 Ozgur Demir M zwart 17 17-01-96 86
14 Billy Ossoko m zwart 36 10-05-76 82
15 Monique Mbala F zwart 29 21-09-83 70
16 Fatima Ejraoui F groen 20 29-10-92 52
17 Dung Wetzer M bruin 14 09-07-98 x
Vanentoernooi, 20 januari 2013

Nr. Voornaam & Achternaam M/J Kyu Leeftijd Geboortedatum Gewicht
1 Ilse Nelissen m 6 14 18-04-98 52
2 Lukas Hageman j 5 12 07-09-00 n.v.t
3 Lamya Belgharbi m 7 8 01-07-04 47
4 Pepijn Bruins j 6 9 24-07-03 n.v.t
5 Fernando van Erp j 6 11 11-01-02 33
6 Joyce Sykens m 7 11 26-08-01 n.v.t
7 Ihsan  Jouadi (afwezig) m 7 12 13-12-00 38
8 Renske Voets m 6 12 20-01-00 43
9 Jaimy Vos j 7 13 08-02-99 n.v.t
10 Sepanta Ehtemam j 6 11 22-08-01 n.v.t
11 Morina Alketa m 7 9 15-12-03 n.v.t
12 Sara Milosevska m 5 11 05-02-01 n.v.t
13 Dogus Ozdemir (afwezig) j 7 14 13-01-98 55
NK jeugd (8-13jaar), Zaterdag 24 november 2012 (Kata), Zondag 25 november 2012 (Kumite)

 

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Bruins Bas jongens 12 tm 13 jaar kata
Bruins Pepyn jongens 8 tm 9 jaar kata
Criado Carlos jongens 12 tm 13 jaar -42kg
Dekker Myrthe meisjes 8 tm 9 jaar kata
Elhatri Farah meisjes 12 tm 13 jaar -55kg
Elhatri Farah meisjes 12 tm 13 jaar kata
Hageman Lukas jongens 12 tm 13 jaar kata
Huang Christopher jongens 8 tm 9 jaar kata
Sol Stephy meisjes 12 tm 13 jaar kata
Van_Den_Boom DiDi[1] meisjes 8 tm 9 jaar +33kg
Van_der_Brand Benji jongens 12 tm 13 jaar -48kg
van_der_Velden Eva meisjes 10 tm 11 jaar kata
Van_Erp Fernando jongens 10 tm 11 jaar -33kg
van_Gennip Julia meisjes 12 tm 13 jaar kata
Visser_Heijmans Daan jongens 10 tm 11 jaar kata
Znamenskiy Alexander jongens 8 tm 9 jaar kata
Belgian Open Kumite Leuven, 11 november 2012

NAAM CATEGORIE
Benji Van den Brand Minims Boys
Nelissen Ilse Cadet Girls -54kg
Mortazawi Sabur Cadet Boys -70kg
Mazouzi Choukri Cadet Boys +70kg
Criado Carlos Minims Boys
Boom Van Den DiDi Preminims Girls
Elhatri Farah Minims Girls
Coach A. el Hatri
Coach Layachi Azaoum
Word Cup for Clubs te Rome (Italie), 11 november 2012

Kata:
Daan Heijmens-Visser
Eva van der Velden
Rick Voets
Renske VoetsKumite:
Renske Voets

Internationaler Niederrhein Cup te Duitsland, 3 november 2012

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Belgharbi Lamyae Kumite Individual female U14 – 45
Belgharbi Lamyae Kata Individual female U11 8-7 Kyu
Bruins Bas Kata Individual male U14 6-4 Kyu
Bruins Pepyn Kata Individual male U11 8-7 Kyu
Criado Carlos Kumite Individual male U14 – 40
Dekker Myrthe Kata Individual female U11 +6 Kyu
Elhatri Farah Kata Individual female U14 6-4 Kyu
Elhatri Farah Kumite Individual female U14 + 45
Huang Christopher Kata Individual male U11 +6 Kyu
Maazouzi Choukri Kumite Individual male U16 +70
Milosevska Sara Kata Individual female U14 6-4 Kyu
Mortazawi Sabur Kumite Individual male U16 -70
Nelissen Ilse Kumite Individual female U16 -54
Sol Stephy Kata Individual female U14 6-4 Kyu
van_Achterbreg Tanja Kata Individual female Master Class +35
Van_den_Brand Benji Kumite Individual male U14 +45
van_der_Velden Eva Kata Individual female U14 6-4 Kyu
Van_Erp Fernando Kumite individual Male U 11 -35 kg
Visser_Heijmans Daan Kata Individual male U11 +6 Kyu
Voets Renske Kumite Individual female U14 – 45
Voets Rick Kata Individual male U16 +5 Kyu
Vos Jamy Kata Individual male U14 8-7 Kyu
NK 15-21 jaar te Dordrecht, 19 oktober 2012

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Nelissen Ilse meisjes 14 tm 15 jaar -54kg
Nelissen Sanne kata meisjes 14-15 jaar
Schillemans Sanne kata meisjes 14-15 jaar
Voets Rick kata jongens 14-15 jaar
18e Open Elhati Karate Toernooi, 6 & 7 oktober 2012

Voornaam Achternaam kata kumite lengte(cm) gewicht(kg) M/V Kleur Band Geb-Datum cat. leeftijd
Tanja Van Achterberg X V zwart 14-04-75 Cat.8 37
Carlos Criado X 153 38 M blauw 14-12-98 Cat.4 13
Stephy Sol X V Groen 24-05-00 Cat.4 12
Florian Driesen X M Groen 24-09-95 Cat.6 17
Ian Kuijpers X 152 48 M oranje 13-10-00 Cat.3 11
Myrthe Dekker X V geel 14-08-04 Cat.2 8
Fernando Van Erp X 146 31 M oranje 11-01-02 Cat.3 10
Eva Van der velden X V Groen 21-07-01 Cat.3 11
Sepanta Ehtemam X M Oranje 22-08-01 Cat.3 11
Benji Van den brand X 153 47 M Groen 25-05-00 Cat.4 12
Daan Heijmens visser X M Groen 12-02-02 Cat.3 10
Bas Bruins X M oranje 13-07-00 Cat.4 12
Pepijn Bruins X M geel 24-07-03 Cat.2 9
Casper Bruins X M wit 09-10-71 Cat.8 40
Ilse Nelissen X 166 49 V oranje 18-04-98 Cat.5 14
Christopher Huang X M Geel 18-01-04 Cat.2 8
Sanne Nelissen X V Bruin 23-12-96 Cat.5 15
Dangelo Rietbergen X X 153 42 M Geel 24-04-01 Cat.3 11
Julia Van Gennip X V Groen 12-10-00 Cat.3 11
Renske Voets X X 151 43 V Oranje 20-01-00 Cat.4 12
Rick Voets X X 155 49 M Blauw 31-07-98 Cat.5 14
Farah Elhatri X X 159 54 V Blauw 25-06-99 Cat.4 13
Choukri Mazouzi X 170 69 M blauw 26-03-98 Cat.5 14
Sanne Schillemans X V bruin 15-03-98 Cat.5 14
Didi Van den boom X 145 36 V oranje 06-03-03 Cat.2 9
Jaimy Vos X M geel 08-02-99 Cat.4 13
Misha Groenefelt X M geel 21-02-04 Cat.2 8
Sara Milosevska X V oranje 05-02-01 Cat.3 11
Joyce Sykens X V geel 26-08-01 Cat.3 11
Billy Ossokko X M zwart
Monique Mballa X V zwart
sabur Mortazawi X 65 M groen 01-01-97 Cat.5 15
Marley van Bragt X V zwart 26-08-94 Cat.7 18
Benedicte van Houtert X V zwart 30-08-67 Cat.8 45
Lukas Hageman X M oranje 07-09-00 Cat.4 12
Karate Cup Sittart, 29 September 2012

Naam Coach:
1. Ayachi Azaoum
2. Appie Elhatri
3. Erwin Voets (reserve)

Naam Leeftijd  Gewicht Boy / Girl
Carlos Criado 13 38 b
fernando van Erp 10 31 b
Benji van den Brand 12 47 b
Renske Voets 12 43,5 g
Ilse Nelissen 14 49 g
Ian Kuijpers 11 48,5 b
Farah Elhatri 12 54 g
Choukri Maazouzi 14 69 b
Didi van den Boom 9 36 g
Sabur Mortazawi 15 65 b
Internationaux du Luxembourg Lion-Cup 2012, 8 september 2012

Wetzel Tommy | Kumite Male U14 +50kg | 2012-06-29

Funakoshi Cup, 17 juni 2012

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND J/M
Bas Bruins 11 oranje Jongen
Sanne Nelissen 15 Bruin meisje
Farah Elhatri 12 groen meisje
Lukas Hageman 11 oranje Jongen
Christopher Huang 8 Geel Jongen
Daan Heymans Visser 10 groen Jongen
Rick Voets 13 blauw Jongen
Sepanta  Ehtemam 10 geel Jongen
Tanja van Achterberg 37 zwart Vrouw
Nathan Goossens 21 zwart Man
Marley van Bragt 17 zwart Vrouw
ONK JKA, 13 mei 2012

Nr. Naam + Voornaam JKA

Lidnr.

M/V Graad Leeft Geb.dd Kata Kumite
1 Beauelle Kielenstijn v 3e 15jr 04-02-1997 x
2 Sanne Nelissen v 3e 15jr 23-12-1996 x
3 Dung Wetzer m 4e kyu 13 9-7-1998 x
4 Daan Heymans Visser m 5e kyu 10 12-2-2002 x
5 Renske Voets v 6e kyu 12 20-01-2000 x
6 Rick Voets m 4e kyu 13 31-07-1988 2xcat
7 Farah Elhatri v 5e kyu 12 25-06-1999 2xcat x
8 Bas Bruins m 6e kyu 11 13-07-2000 x
9 Julia van Gennip v 5e kyu 11 12-10-2000 x
10 Daya Darman v 5e kyu 11 31-10-2000 x
11 Stephy Sol v 6e kyu 11 24-08-2000 x
12 Tanja van Achterberg v 3e dan 37 14-04-1975 x
13 Sanne Schillemans v 4e kyu 14 15-03-1998 x
14 Christopher Hu-a-ng m 7e kyu 8 18-01-2004 x
1 Billy Ossoko m 1e dan 36jr 10-05-1976 82kg
2 Monique Mballa v 1e dan 21-09-1983 69kg
Rotterdam Cup, 12 mei 2012

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Criado Carlos Kumite jongens -14 jaar
Elhatri Farah Kata meisjes -14 jaar
Elhatri Farah Kumite meisjes -14 jaar
Evers Aagje Kata dames +16 jaar
Goossens Nathan[1] Kata heren +16 jaar
van_Bragt Marley Kata dames +16 jaar
Voets Rick Kata jongens -14 jaar
4e International 3 Borders Open, 5 mei 2012

First Name Surname Sex (M/W) Birthdate Grade Kata
Rick Voets M 31-07-1998 4e kyu X
Chistopher Huang M 18-01-2004 7e kyu x
Open de Luxembourg, 5 & 6 mei 2012

 

ACHTERNAAM VOORNAAM CATEGORIEEN
Evers Aagje Kata Female Senior [+18 year]
Goossens Nathan Kata Male Senior [+18 year]
Kuypers Ian Kumite Male U12 +45kg
Visser_Heijmans Daan Kata Male U12 [10-11 year]
Voets Rick Kata Male U14 [12-13 year]
Wetzel Tommy Kumite Male U14 +50kg
7e Itosu kata open, 28 april 2012

Naam deelnemer Leeftijd Geb. datum Kyu / Dan Graad Categorie
Myrthe Dekker 7 14-08-2004 7e kyu 2
Chirstopher Huang 8 18-01-2004 7e kyu 1
Daan Heymens-Visser 10 12-02-2002 5e kyu 11
Bas Bruins 11 13-07-2000 6e kyu 3
Julia van Gennip 11 12-10-2000 5e kyu 12
Lukas Hageman 11 07-09-2000 6e kyu 4
Daya Darman 11 31-10-2000 5e kyu 12
Farah Elhatri 12 25-06-1999 5e kyu 5
Dung Wetzer 13 9-7-1998 4e kyu afgemeld
Sanne Nelissen 15 23-12-1996 3e kyu 16
Nathan Goossens 21 29-08-1990 1e Dan 21
Aagje Evers 18 18-10-1993 1e dan ziek
Rick Voets 13 31-07-1998 4e kyu 13
Eva van der velden 10 21-07-2001 5e kyu ziek
Marley van Bragt 17 26-08-1994 1e Dan 18
Sanela Kosovic 26 30-09-1985 3e Dan 22

team:

1 Eva v/d Velden 10
2 Daya Darman 11
3 Julia van Gennip 11
Open West-Brabantse kampioenschappen, 15 april 2012

 

Poule: D KUMITE KUMITE KUMITE KATA
Naam: jongens: D1 / 2 D 3 / 4 D 5 / 6 D 7
Kyu: > 6e kyu > 5e kyu > 4e kyu Vanaf 4e kyu
Leeftijd 12,13 j 14,15 j 16,17 j 12 tm 15 j
Calvin Kuijpers 59kg
Tommy Wetzel 59kg
Brian Kuijpers 54kg
Carlos Criado 34kg
Lawin Barwari 66kg
Poule E: KUMITE KUMIE KUMITE KATA
Naam:  meisjes: E 1 / 2 E 3 / 4 E 5 / 6 E 7
Kyu: >6e kyu >5e kyu >4e kyu Vanaf 4e kyu
Leeftijd: 12,13 j 14,15 j 16,17 j 12 tm 15 j
Ilse Nelissen 44,5kg
Sanne Nelissen x
Farah Elhatri 45kg

 

Poule: D

Naam: jongens:

Kyu:

KUMITE

D1 / 2

> 6e kyu

KUMITE

D 3 / 4

> 5e kyu

KUMITE

D 5 / 6

> 4e kyu

KATA

D 7

Vanaf 4e kyu

leeftijd

gewicht invullen

12,13 j 14,15 j 16,17 j 12 tm 15 j
Calvin Kuijpers 59kg
Tommy Wetzel 59kg
Brian Kuijpers 54
Carlos Criado 34
Lawin Barwari 66kg
Rick Voets x
Dung Wetzer x
Poule E:

Naam:  meisjes:

Kyu:

KUMITE

E 1 / 2

>6e kyu

KUMIE

E 3 / 4

>5e kyu

KUMITE

E 5 / 6

>4e kyu

KATA

E 7

Vanaf 4e kyu

Leeftijd:

gewicht invullen

12,13 j 14,15 j 16,17 j 12 tm 15 j
Ilse Nelissen 44.5 kg
Sanne Nelissen x
Farah Elhatri 45 kg x
Beauelle Kielenstijn x

 

Poule: A, Kumite  > 4e kyu

Naam: Senioren + 18j Heren

KUMITE WKF

A 1 / 2

KUMITE

Open Klasse: ippon

A 3

Billy Ossoko 82 kg

 

Poule: A, Kumite > 4e kyu

Naam: Senioren + 18 Dames

KUMITE

A 4 /5, WKF

Monique Mballa afgemeld

 

Poule: B , KATA > 4e kyu B1, B2,
Naam:  Senioren + 16 j Heren Dames
Nathan Goossens ziek
Aagje Evers x
Marley van Bragt X 17jaar

 

Poule: C Kumite > 4e kyu C1, Koshiki C2, Full Contact
Naam:  Senioren + 18 j Heren Open klasse Open klasse
Billy Ossoko Openklasse
Gala te Cuijk, 25 maart 2012

Naam Gym klasse Naam Gym KG
35 Ziat Elmellouki Budosporten Elhatri Jkl vs Samed Sahin Team Gunyar 29 kg
36 Evren Yondem Team Gunyar Jkl vs Jouad Tahiri Budosporten Elhatri 28 kg
37 Jac Marinus Pinas Jkl vs Mischa Wils Budosporten Elhatri 52 kg
Charity tournament XII, 18 Maart 2012

Competitor name Category
Brand, Benji van den jongens 10-11 jaar -47 kg vanaf oranje 44kg, groen
Barwari, Lawin jongens 12-13 jaar +54 kg oranje-groen 71kg, groen
Criado, Carlos jongens 12-13 jaar -40 kg vanaf blauw 35kg, blauw
de Mey, Devante jongens 10-11 jaar -35 kg vanaf oranje 30kg, groen
Elhatri, Farah meisjes 12-13 jaar -50 kg geel-oranje-groen 45kg, groen
Erp, Fernando van jongens 10-11 jaar -35 kg geel 29kg, geel
Kuijpers, Brian jongens 12-13 jaar +54 kg vanaf blauw 54kg, blauw
Kuijpers, Calvin jongens 14-15 jaar -65 kg vanaf groen 59kg, blauw
Kuipers, Ian jongens 10-11 jaar -47 kg vanaf oranje 46kg, oranje
Maazouzi, Choukri jongens 12-13 jaar +54 kg oranje-groen 64kg, groen
Nelissen, Ilse meisjes 12-13 jaar -50 kg geel-oranje-groen 44kg, oranje
Voets, Renske meisjes 12-13 jaar -40 kg geel-oranje-groen 39kg, geel
Wetzel, Tommy jongens 12-13 jaar -54 kg wit-geel 52kg, geel
8e World Championships for Clubs, ItalieKata:
Farah Elhatri
Rick Voets
Sanne NelissenKumite:
Benji van den Brand
Tommy Wetzel
Farah Elhatri
NK, 26 en 27 november 2011

 

1 Barwari Lawin jongens 12 tm 13 jaar +63kg
2 Bruins Bas jongens 10 tm 11 jaar kata
3 Criado Carlos jongens 12 tm 13 jaar -42kg
4 Darman Daya meisjes 10 tm 11 jaar kata
5 De_Mey Devante jongens 10 tm 11 jaar -33kg
6 Elhatri Farah meisjes 12 tm 13 jaar -55kg
7 Elhatri Farah meisjes 12 tm 13 jaar kata
8 Evers Aagje kata dames -21jr
9 Kielenstijn Beauelle kata meisjes 14-15 jaar
10 Kuypers Brian jongens 12 tm 13 jaar -63kg
11 Kuypers Calvin[2] jongens 14 tm 15 jaar -63kg
12 Kuypers Ian jongens 10 tm 11 jaar -43kg
13 Maazouzi Choukri jongens 12 tm 13 jaar +63kg
14 Nelissen Sanne kata meisjes 14-15 jaar
15 Schillemans Sanne meisjes 12 tm 13 jaar kata
16 van_Bragt Marley kata meisjes 16-17 jaar
17 Van_der_Brand Benji jongens 10 tm 11 jaar -43kg
18 van_der_Velden Eva meisjes 10 tm 11 jaar kata
19 Van_Erpo Fernando jongens 8 tm 9 jaar -33kg
20 Visser_Heijmans Daan jongens 8 tm 9 jaar kata
21 Voets Rick jongens 12 tm 13 jaar kata
22 Wetzel Tommy jongens 12 tm 13 jaar -55kg
Karate Cup Sittart, 30 Oktober 2011

Naam Leeftijd  Gewicht Boy / Girl
1 Carlos Criado 12 34 b
2 fernando van Erp 9 29 b
3 Benji van den Brand 11 42 b
4 Ward Bode 19 80 b
5 Ilse Nelissen 13 43 g
6 Devante de Meij 9 31 b
7 Brian Kuijpers 13 60 b
8 Farah Elhatri 12 48,6 g
9 Choukri Maazouri 13 65 b
10 Ian Kuijpers 11 42 b
11 Calvin Kuijpers 14 59 b
12 Ibrahim Sasoy 29 80 b
13 Tommy Wetzel 12 49 b
14 Sabur Mortazawi 14 63 b
15 Lawin Barwari 13 76 b

Kata:

15e Open Apeldoornse Kampioenschappen, 9 oktober 2011

Nr. Naam + Voornaam Sex Graad Leeft. Geb.d.d. Kata Kumite
1 Kariman Zienat v bruin 14 1810-1996 X
2 De Mey Devante m oranje 9 1311-2001 31kg
3 Schillemans Sanne  (Afgemeld zat ) v blauw 13 15-03-1998 X
4 Voets, Rick m groen 13 31-07-1998 X
5 Elhatri, Farah v oranje 12 25-61999 X 48,6kg
6 Van de Brand, Benji m oranje 11 25-05-2000 42 kg
7 Lucas Hageman m geel 11 07-09-2000 x
8 Jonny Kohlbrugge m groen 16 08-02-1995 85
9 Ward Bode m geel 19 23-11-1991 80
10 Billy Ossokko  (Afwezig) m zwart

Farah Elhatri

Open Belgie Kata, 15 oktober 2011
NAAM, CATEGORIE
Bruins Bas, Preminims Boys
Goossens Nathan, Senior Men
Hageman Lukas, Preminims Boys
Voets Rick, Minims Boys
Darman Daya, Preminims Girls
Elhatri Farah, Minims Girls
Evers Aagje, Senior Women
Kielenstijn Beauelle, Cadets Girls
Nelissen Sanne, Cadets Girls
Sanne Schillemans, Minims Girls
Van der Velden Eva, Preminims Girls
Bragt Marley, Junior GirlsRick Voets
17e Open Elhatri Karate Toernooi, 1&2 oktober 2011

nr Voornaam Achternaam Kata Kumite Lengte Gewicht M/V Kleur Band Geb-Datum Cat
Centimeters Kg
1 Daya Darman x v oranje 31-10-2000 3
2 Bas Bruins x m geel 13-07-2000 3
3 Pepijn Bruins x m geel 24-07-2003 2
4 Rick Voets x m groen 31-07-1998 4
5 Eva van der Velden x v oranje 21-07-2001 3
6 Sanne Nelissen x v bruin 23-12-1996 5
7 Farah Elhatri x 151 48,6 v oranje 25-06-1999 4
8 Tanja van Achterberg x v zwart 14-04-1975 8
9 Julia van Gennip x v oranje 12-10-2000 3
10 Sanne Schillemans x v blauw 15-03-1998 4
11 Lukas Hageman x 149 35 m geel 07-09-2000 3
12 Beauelle Kielenstijn x v bruin 04-02-1997 5
13 Nathan Goossens x m zwart 29-08-1990 7
14 Sepanta Echteman x 140 35 m wit 22-08-2001 3
15 Renske Voets x 143 34 v geel 20-01-2000 3
16 Alexander Znamenskiy x m geel 09-02-2004 1
30  Thaison PhamTien x m geel 23-10-2002 2
31 Stephy Sol x v geel 24-08-2000 3
32 Marley Bragt x v zwart 26-08-1994 6
33 Dung Wetzer x m groen 09-07-1990 4
34 Aryan Saberi Majd x m oranje 21-09-1998 4
17 Fernando van Erp x 137 29 m geel 11-01-2002 2
18 Ilse Nelissen x 160 43 v geel 18-04-1998 4
19 Benji van den Brand x 150 42 m oranje 25-05-2000 3
20 Farah Elhatri x 151 48,6 v oranje 25-06-1999 4
21 Carlos Criado x 146 34 m blauw 14-12-1998 4
22 Ian Kuijpers x 148 42 m geel 13-10-2000 3
23 Ward Bode x 188 80 m geel 23-11-1991 7
24 Calvin Kuijpers x 172 59 m groen 20-12-1996 5
25 Brian Kuijpers x 162 60 m groen 23-07-1998 4
26 Johnny Kohlbrugge x 180 85 m groen 08-02-1995 6
27 Renske Voets x 143 34 v geel 20-01-2000 3
28 Tommy Wetzel x 165 54 m wit 15-09-1999 4
29 Devante de Mey x 30 m oranje 13-11-2001 2
35 Sabur Mortazawi x 63,5 m groen 01-01-1997 5
36 Lawin Barwari x 70 m groen 20-03-1998 4
37 Choukri Mazouzi x 65 m groen 26-03-1998 4
38 Abdullah Ozturk x 43 m groen 15-09-1998 4
39 Cahit Ozturk x 43 m groen 15-09-1998
40 Aagje Evers x v zwart 18-10-1993
41 Sara Milosevsua x v geel 05-02-2001

Team: Julia, Eva en Daya

Sanne Nelissen

Kaiten Open, 5 juni 2011

Ilse Nelissen
Melanie Edissiki
Farah Elhatri
Fernando van Erp
Ian Kuijpers
Benji van den Brand
Carlos Criado
Tommy Wetzel
Brian Kuijpers
Choukri Mazouzi
Calvin Kuijpers
Johnny Kohlbruggen
Ozgur Demir
Devante de Mey (afwezig)
Lawin Barwari (afwezig)
Wail Majidi (afwezig)
Ward Bode (afwezig)
Sabur Mortazawi (afwezig)
Monique Mballa (ziek gemeld)

Funakoshi Cup, 19 juni 2011

NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND J/M
Aagje Evers 17 1e Dan afgemeld
Sanne Nelissen 14 3e kyu M
Zienat Kariman 14 3e kyu M
Nathan Goossens 20 1e dan afgemeld
Rick Voets 12 5e kyu J
Farah Elhatri 11 6e kyu M
Beauelle Kielenstijn 14 2e kyu afgemeld
Bas Buins 10 7e kyu J
Twan Hopstaken 11 3e kyu J
Daya Darman 10 6e kyu M
Tanja van Achterberg 36 3e dan afgemeld
Marley van Bragt 16 1e dan M

Kumite

4e Rotterdam Cup, 21 mei 2011

Voornaam + naam Geb. datum Leeftijd Graduatie Kata Kumite Gewicht
1. Sanne Schillemans 15.03.98 13 4e x
2. Carlos Criado 14.12.98 12 4e x 34
3. Farah Elhatri 25.06.99 11 6e X x 45.5
4. Benji van den Brand 25.05.20 10 6e x 42
5. Rick Voets 31.07.98 12 5e x
6. Sanela Kosovic 30.09.85 25 zwart x
7. Nathan Goossens 29.08.90 20 zwart x
8. Aagje Evers 18.10.93 17 zwart x
9. Julia van Gennip 12.10.20 10 6e kyu x
10. Zienat Kariman 18.10.96 14 3e kyu x
11. Beauelle Kielenstijn 04.02.97 14 2e kyu x
12. Billy Ossoko 10.05.76 35 zwart x 80
13. Melanie Edissiki 15.08.99 11 7e kyu x 47

Benji  van den Brand

Open de Luxembourg,

Evers Aagje Kata Female U18 [16-17 year]
Goossens Nathan[1] Kata Male Open
Goossens Nathan[1] Kata Male Senior [+18 year]

Tommy Wetzel

Zuid-Nederlandse Kampioenschappen, 28 mei 2011

Nr Naam + Voornaam

 

m/v graad

 

Leeftijd. Geb. datum Kata Kumite (wkf)
lengte kg
1 Benji van den Brand M 5e 11 25.05.2000 1.48 43
2 Billy Ossoko m 1e dan 34 10.05.1976 82
3 Brain Kuijpers M 6e 12 23.07.1998 1.59 51
4 Calvin Kuijpers M 6e 14 20.12.1996 1.70 50
5 Carlos Craido M 5e 12 14.12.1998 1.45 33
6 Ian Kuijpers M 7e 10 13.10.2000 1.45 40
7 Ilse Nelissen V 7e 13 18.04.1998 1.56 40
8 Johnny Kohlbrugge m 5e 16 08.02.1995 1.80 87
9 Melanie Edissiki v 7e 11 15.08.1999 156 47
10 Ozgur Demir M 1e 15 17.01.1996 1.75 79
11 Farah Elhatri v 6e 11 25.06.1999 X 146 43
12 Sabur Mortazawi m 5e 14 01.01.1997 1.65 62
13 Choukri Mazouzi m 5e 13 26.03-1998 1.65 59
14 Tommy Wetzel m 7e 11 15.09.1999 1.61 52
1 Aagje Evers V 1e dan 17 18.10.1993 X
2 Beauelle Kielenstijn V 2e 14 04.02.1997 X
3 Lukas Hageman m 7e 10 07.09.2000 X
4 Marley van Bragt V 1edan 16 26.08.1994 X
5 Rick Voets M 5e 12 30.07.1998 X
6 Sanne Nelissen V 3e 14 23.12.1996 X
7 Sanne Schillemans V 5e 13 15.03.1998 X
8 Siham Elhatri V 3e 16 14.09.1994 afgemeld
9 Zienat Kariman V 3e 14 18.10.1996 X
10 Eva van der Velden v 6e 9 21.07.2001 x
11 Nathan Goossens m 1e dan 20 29.08.1990 x
12 Daan Heymans Visser m 6e 9 12.02.2002 x
13 Sanela Kosovic v 3e dan 25 30.09.1985 afgemeld
14 Daya Darman v 6e 10 31.10.2000 x
6e Open Itosu Kampioenschappen, 17 april 2011

1 Marley van bragt 16 26.08.1994 1e dan
2 Tanja van Achterberg 36 14.04.1975 3e dan
3 Rick voets 12 30.07.1998 5e kyu
4 Sanne Nelissen 14 23.12.1996 3e kyu
5 Daan heijmans-visser 9 12.02.2002 6e kyu
6 Bas bruina 10 13.07.2000 6e kyu
7 Zienat kariman 14 18.10.1996 3e kyu
8 Aagje evers 17 18-10-93 1edan
9 Dung Wetzel 12 09-07-98 5kyu
10 Twan hopstaken 11 31-07-97 3kyu
11 Beauelle kielenstijn 12 04-02-97 3kyu
12 Farah elhatri 11 25-06-99 6kyu
13 Siham Elhatri 16 14-09-94 3e kyu
14 Sanne Schillemans 13 15-03-98 5e kyu
O.N.K. –  JKA te Oost-Souburg, 3 april 2011

Nr. Naam + Voornaam Sex Graad Leeft. Geb.d.d. Kata Kumite
1 Benji van de Brand M Oranje 10 25-5-00  41 kg
2 Billy Ossoko M Zwart 34 10-05-76  79 kg
3 Daan Heijmans Visser M Oranje 9 12-2-02 x
4 Daya Darman F Oranje 10 31-10-00 x
5 Dung Wetzer M Groen 12 09-7-98 x  afwezig
6 Edissiki Milanie F Geel 11 15-8-99 49,5
7 Farah Elhatri F Oranje 11 25-6-99 x  42 kg
8 Ian cuijpers M Oranje 10 13-10-00  40 kg
9 Johnny Kohlbrugge M Groen 16 08-2-95  86 kg
10 Lukas Hageman M Geel 10 7-9-00 x
11 Monique Mballa F zwart 27 21-09-83 69
12 Ozgur Demir M Bruin 15 17-1-96  78 kg
13 Patrick Wetzel m zwart 44 29-09-66 73
14 Rick Voets M Groen 12 30-7-98 x
15 Sabur Mortazawi m groen 14 01-01-97 60
16 Sanne Neliessen F Bruin 14 23-12-96 x
17 Sanne schillemans F Groen 13 15-3-98 x
18 Sven Erik Jansen M Bruin 26 30-6-84 x  67 kg
19 Tanja van Achterberg F Zwart 35 14-4-75 x
20 Tommy Wetzel M Wit 11 15-09-99  49 kg
21 Ward Bode F Geel 19 23-11-91 79 kg
22 Zienat Kariman F Bruin 14 18-10-96 x
23 Julia van Gennip F oranje 10 12-10-00 x
24 Eva van der Velden F oranje 9 21-07-01 x
TEAM Julia, Eva en Daya F oranje 10/9/10 x
Charity tournament te Rotterdam, 13 maart 2011

Lawin Barwari, 29/03/1998, 66kg, oranje band
Melanie Edisikki, 15/08/1999, 49.5kg, Wit
Devante de Mey, 19/11/2001, 30kg, Oranje
Carlos Criado, 14/12/1998, 32kg, Groen
Tommy Wetzel, 15/09/1999, 45kg, Wit
Fernando van Erp, 11/01/2002, 27 kg, Wit
Benji van den Brand, 25/05/2000, 43 kg, Oranje

16e Krokoyama Cup te Koblenz, 30 april 2011

Voornaam Achternaam Geslacht Onderdeel GR
Aagje Evers female Kata F
Beauelle Kielenstijn female Kata D
Sanne Nelissen female Kata D
Siham Elhatri female Kata E
Marley van Bragt female Kata E
Twan Hopstaken male Kata D
Zienat Kariman female Kata D
Malta Karate Open 2011, 12 maart 2011

Competitors name Sex Date of birth Grade Category
Tanja van Achterberg F  14 april 1975 3th dan 11 12
Nathan Goossens M  29 august 1990 1st dan 9 23
Marley van Bragt F  26 august 1994 1st dan 11
Aagje Evers F  18 october 1993 1st dan 11
Sven-Erik Jansen M  30 june 1984 1st kyu 43
Sanne Nelissen F  23 december 1996 3rd kyu 7
Zienat Kariman F  18 october 1996 3rd kyu 7
Farah El Hatri F  25 june 1999 6th kyu 35
Rick Voets M  31 july 1998 6th kyu 6
Ward Bode M  23 november 1991 7th kyu 40
Ian Kuijpers M  13 october 2000 7th kyu 28

 

PAIR KATA:
Competitiors Sex Category
Aagje Evers F 16
Nathan Goossens M
Zienat Kariman F 16
Marley van Bragt F
Rick Voets M 15
Sanne Nelissen F
Farah El Hatri F 14
Ian Kuijpers M
Meerscholentoernooi te Teteringen, 12 februari 2011Daya Darman, kata, V, Geel, 31-10-2000
Eva van der Velden, kata, V, Geel, 21-7-2001
Farah Elhatri, kata, V, Oranje, 25-6-1999
Julia van Gennip, V, Geel, 12-10-2000
Rick Voets, kata, M, Oranje, 31-7-1998
Sanne Schilemans, kata, V, Groen, 15-3-1998
Stephy sol, kata, V, Geel, 24-8-2000
Lukas Hageman, kata, M, Wit, 7-9-2000
NK, 13 februari 2011 te DordrechtElhatri Fatima, 02 kata dames +16 jaar (afgemeld)
Elhatri Siham, 02 kata dames +16 jaar
Goossens Nathan, 01 kata heren +16 jaar
Kosovic Sanela, 02 kata dames +16 jaar
Mballa Monique, 04 kumite dames +68kg
Ossoko Billy, 03 kumite heren +84kg
van_Bragt Marley, 02 kata dames +16 jaar (afgemeld)
ONK (Dutch Open), 5-6 maart 2011 te RotterdamElhatri Fatima, kata female
Elhatri Siham, kata female
Evers Aagje, kata female
Goossens Nathan, kata male
Kosovic Sanela, kata female
Mballa Monique, kumite female +68kg
Ossoko Billy, kumite male +84kg
Beker van Veerle

 

nr Voornaam Achternaam Kata M/V Kleur Band Geb-Datum
1 Sanne Nelissen x V Blauw 23-12-1996
2 Beauélle Kielenstijn x V Bruin 04-02-1997
3 Sanne Schillemans x V Groen 15-03-1998
4 Julia van Gennip x V Geel 12-10-2000
5 Zienat Kariman x V Bruin 18-10-1996
6 Twan Hopstaken x M Bruin 31-07-1997
7 Farah Elhatri x V Oranje 25-06-1999
8 Dung Wetzer x M Groen 09-07-1998
9 Marley van Bragt x V Zwart 28-06-1994
10 Siham el Hatri x V Bruin 14-09-1994
11 Rick Voets x M Oranje 31-07-1998
Battle of the Teams 2010 te Rotterdam, 2010Choukri Maazouzi, Male   -14 years
Lawin Bawari, Male   -14 years
Mortazawi Sabur, Male   -14 yearsDemir Ozgur, Male  -16 years
Kohlbrugge Johny, Male  -16 years
Mortazawi Sabur, Male  -16 years
NK cadetten, junioren en -21 jaar, 19 december 2010

Achternaam Voornaam Categorie
Elhatri Fatima kata dames 18-20 jaar
Elhatri Siham kata meisjes 16-17 jaar
Evers Aagje kata meisjes 16-17 jaa
Goossens Nathan kata heren 18-20 jaar
van Bragt Marley kata meisjes 16-17 jaar
Kariman Zienat kata meisjes 14-15 jaar
Demir Ozgur jongens 14-15 jaar +70kg
Kohlbrugge Johnny jongens 14-15 jaar +70kg
Nederlandse Kampioenschappen Jeugd te Zoetermeer, 27 en 28 november 2010

Achternaam Voornaam Categorieen
Barwari Lawin jongens 12 tm 13 jaar +63kg
Berkers Piet jongens 12 tm 13 jaar -42kg
Criado Carlos jongens 10 tm 11 jaar -33kg
De_Mey Devante jongens 8 tm 9 jaar -33kg
Edissiki Melanie meisjes 10 tm 11 jaar +40kg
Elhatri Farah meisjes 10 tm 11 jaar -35kg
Hopstaken Twan jongens 12 tm 13 jaar kata
Kielenstijn Beauelle meisjes 12 tm 13 jaar kata
Kuypers Brian jongens 12 tm 13 jaar -48kg
Kuypers Calvin jongens 12 tm 13 jaar -48kg
Kuypers Ian jongens 10 tm 11 jaar -43kg
Maazouzi Choukri jongens 12 tm 13 jaar -63kg
Mortazawi Sabur jongens 12 tm 13 jaar -55kg
Nelissen Sanne meisjes 12 tm 13 jaar kata
Ottevanger Dave jongens 10 tm 11 jaar kata -AFGEMELD-
Schillemans Sanne meisjes 12 tm 13 jaar kata
Van_der_Brand Benji jongens 10 tm 11 jaar -39kg
Van_der_Heyden Roel jongens 10 tm 11 jaar -33kg -AFGEMELD-
Van_der_Heyden Thijs jongens 10 tm 11 jaar -33kg -AFGEMELD-
Voets Rick jongens 12 tm 13 jaar kata
Wetzer Dung jongens 12 tm 13 jaar kata
Open Belgie, zondag 14 november 2010Naam, Geboortedatum, M/V, KG
1. Ian Kuijpers 13-10-2000 jongen 40.5
2. Sabur Mortazawi 01-01-1997 jongen 59 (AFWEZIG)
3. Ozgur Demir 17-01-1996 jongen 78
4. Carlos Criado 14-12-1998 jongen 32
5. Brian Kuypers 23-07-1998 jongen 48
6. Calvin Kuypers 20-12-1996 jongen 43
7. Thijs van der Heijden 09-11-1999 jongen 28
8. Roel van der Heijden 09-11-1999 jongen 28
9. Piet Berkers 20-10-1998 jongen 38
10. Benji van der Brand 25-05-2000 jongen 39
11. Johnny Kohlbrugge 08-02-1995 jongen 83
12. Farah Elhatri 25-06-1999 meisje 40 kg
Karate Cup Sittard,  zondag 24 oktober
Naam Leeftijd Gewicht M /V
1 Monique Mballa 27 69 v
2 Johnny Kohlbrugge 15 83 m
3 Ozgur Demir 14 75 m
4 Calvin Kuijpers 13 43 m
5 Sabur Oprtazawi 13 54 m
6 Brian Kuijpers 12 48 m
7 Lawin Barwari 12 55 m
8 Choukri Maazouzi 12 56 m
9 Piet Berkers 12 37 m
10 Carlos Criado 11 32 m
11 Farah Elhatri 11 40 v
12 Melanie Edissiki 11 40 v
13 Benji van den Brand 10 39 M
14 Ian Kuypers 10 39 m
15 Divante de Mey 8 31 m
Funakoshi Cup 2010, Zondag 20 juni 2010
NAAM LEEFTIJD KLEUR BAND J/M
Dave  Ottevanger 10 geel J
Farah Elhatri 10 geel M
Rick  Voets 11 oranje J
Dung Wetzen 11 groen J
Eva  Naus 11 groen M
Kathy  Claus 11 oranje M
Twan Hopstaken 12 blauw J
Beauelle Kielenstijn 13 blauw M
Zienat Kariman 13 blauw M
Siham Elhatri 15 bruin M
Aagje Evers 16 bruin M
Fatima Elhatri 20 zwart M
Tanja  van Achterberg 35 zwart M
Michel Edel 35 zwart J
Open Zuid-Nederlandse kampioenschappen, 13 juni 2010Aanvang: Kata 9.30
Kumite 12.00 uur
NAAM GEB. DATUM M/V KYU GRAAD KATA KUMITE GEWICHT REDEN geen deelname
1 Michel Edel 27-11-1974 m 3e dan X X 72 Ziek
2 Tanja van Achterberg 14-04-1975 v 3e dan X
3 Sanela Kosovic 30-09-1985 v 2e dan x
4 Fatima Elhatri 11-06-1990 v 1e dan x Afgemeld
5 Nathan Goossens 29-08-1990 m 1e dan x
6 Aagje Evers 18-10-1993 v 3e kyu x
7 Tom Verbeek 13-04-1994 m 5e kyu X
8 Marley van Bragt 26-08-1994 v 1e dan x
9 Atila Ozyildiz 20-08-1994 m 1e kyu x
10 Siham Elhatri 14-09-1994 v 3e kyu x
11 Zienat Kariman 18-10-1996 v 4e kyu x
12 Sanne Nelissen 23-12-1996 v 4e kyu x
13 Beauelle Kielenstijn 04-02-1997 v 4e kyu X
14 Twan Hopstaken 31-07-1997 m 4e kyu x
15 Sanne Schillemans 15-03-1998 v 5e kyu X Ziek
16 Kathy Claus 27-12-1998 v 62 kyu X
17 Eva Naus 15-05-1999 v 5e kyu x
18 Farah Elhatri 25-06-1999 v 7e kyu X X 37
19 Dung Wetzer 09-07-1998 m 5e kyu x
20 Dave Ottevanger 10-07-1999 m 7e kyu x
21 Arjan Dirk Saberi Majd 21-09-1998 m 7e kyu x Afwezig
22 Imre Vos 10-11-1999 m 7e kyu x Afwezig
23 Rick Voets 31-07-1998 m 6e kyu x
24 Ozgur Demir 07-01-1996 m 3e kyu X 69
25 Johnny Kohlbrugge 08-02-1995 m 7e kyu x 82
26 Calvin Kuijpers 20-12-1996 m 6e kyu x 39
27 Brian Kuijpers 23-07-1998 m 6e kyu x 43
28 Abdullah Ozturk 15-09-1998 m 7e kyu x 41 Afwezig
29 Cahit Ozturk 15-09-1998 m 7e kyu x 41 Afwezig
30 Arjan Kuiten 02-11-1998 m 8e kyu x 33
31 Carlos Criado 14-12-1998 m 6e kyu X 32
32 Thijs van der Heijden 09-11-1999 m 7e kyu x 26
33 Roel van de Heijden 09-11-1999 m 7e kyu x 26
34 Ian Kuijpers 13-10-2000 m 9e kyu x 35
35 Lawin Barwari 29-03-1998 m 6e kyu x 42
36 Piet Berkers 20-10-1998 m 7e kyu x 37
37 Femke Franssen 14-03-1997 v 7e kyu x 40 Afwezig
38 Devante de Mey 13-11-2001 m 7e kyu x 29
39 Benji van den Brand 25-05-2000 m 7e kyu x 38
40 Anas Bouhiyad 16-04-1998 m 7e kyu x 42 Afwezig
41 Choukri Maazouzi 26-03-1998 m 5e kyu x 40
42 Sabur Mortazawi 01-01-1997 m 6e kyu x 54 Afwezig
43 Kim de Moor 14-02-1994 v 6e kyu x 90
44 Veronique de Moor 14-02-1994 v 6e kyu x 90
45 Milanie Edissiki 15-08-1999 v 9e kyu x 45
46 Billy Ossoko 10-05-1976 m 3e kyu x 85
47 Monique Mballa Mballa 21-09-1983 v 1e dan x 69
14e Elhatri Minitoernooi, 23 mei 2010
Voornaam Achternaam Kata Kumite Lengte Gewicht M/V Kleur Band Geb-Datum
Centimeters Kg
1 Max Van Herk x M Geel + 2slip 07-05-2001
2 Sanne Schillemans x V Groen 15-03-1998
3 Ilse Schillemans x V Oranje 04-10-1999
4 Noa Schillemans x V Oranje 12-07-2001
5 Mika van den Wittenboer x M Wit + slip 08-06-1998
6 Kimi van den Wittenboer x 0 Wit 05-03-2001
7 Rick Voets x M Oranje 31-07-1998
8 Siham Elhatri x V Bruin 14-09-1994
9 Sanne Nelissen x V Blauw 23-12-1996
12 Ian Kuijpers x x 1,41 35 kg M wit 13-10-2000
14 Anas Bouhiyad x 1,54 44 kg M wit +2 slip 16-04-1998
15 Arjan Kuiten x 1,4 34 kg m wit + 2slip 02-11-1998
16 Nadira Hassan x V Wit+1slip 20-02-2002
17 Nasteho Hassan x V Wit+1slip 02-03-2001
18 Samed Yulsek x M Oranje 03-09-2001
19 Jennifer Bijma x V Geel 15-03-1997
20 Calvin Kuijpers x x 1.59 39 M Oranje 20-12-1996
21 Brian Kuijpers x x 1,52 43 M Oranje 23-07-1998
22 Sem Rombouts x M Geel 12-07-2001
23 Julia van Gennip x V Wit+2slip 12-10-2000
25 Ayub ?? x M Wit 13-02-2001
26 Yasmin ?? x V Wit 29-10-1998
27 Piet Berkers x M Geel 20-10-1998
28 Max van Herk x M geel+2slip or 07-05-2001
32 Farah Elhatri x x  v
33 Noah Verwoerd x m geel 11-02-2000
35 Kathy Claus x v oranje 27-12-1998
36 Renske Voets x v wit 20-01-2000
38 Anthony Dao x m wit 25-10-2003
39 Bas Bruin x m wit 13-07-2000
42 Indi Verwoerd x v geel 18-08-2001
43 Daan Heymans Visser x m geel 12-02-2002
10 Thijs van der Heijden x 1,37 26 kg M Geel + Slip 09-11-1999
11 Roel van der Heijden x 1,36 26 kg M Geel + slip 09-11-1999
13 Choukri Maazouzi x 1,58 52 kg M Groen 26-03-1998
24 Lawin Barwari x 1,52 42 M oranje+slip1 29-03-1998
29 Benji van de Brand x 1,43 38 M Geel+1 slip or 25-05-2000
30 Melanie Edissiki x 1,55 45 V Wit 15-08-1999
31 Jordy van Dooremolen x M ? 20-05-2000
34 Devante de Mey x 29 m geel 13-11-2001
37 Johnny Kohlbrugge x 183 82 m geel 08-02-1995
40 Cahit Ozturk x 161 45 m geel 15-09-1998
41 Lawin Barwari x 152 42 m oranje 29-03-1998
Open Itosu Kata Kampioenschappen , 24 april 2010
leeftijd Graad
Michel Edel 35 3e dan
Tanja van Achterberg 35 3e dan
Nathan Goossens 19 1e dan
Marly van Bragt 15 1e dan
Atilla Ozyildiz 15 1e kyu
Siham Elhatri 15 3e Kyu
Aagje Evers 16 3e kyu
Sanne Nelissen 13 4e Kyu
Beauelle Kielenstijn 13 4e kyu
Zienat Kariman 12 4e Kyu
Twan Hopstaken 12 4e kyu
Dung Wetzer 11 5e Kyu
Sanne Schillemans 11 5e Kyu
Tom Verbeek 16 5e Kyu
Evan Naus 11 5e kyu
Kathy Claus 11
Rick Voets 11 6e Kyu
Dave Ottenvanger 10 7e Kyu
Aryan Saberi-Majd 11 7e kyu
Farah Elhatri 10 7e kyu
Teamkata:
Naam: Team Elhatri Leeftijd Categorie
Sanne Schillemans 11 17
Eva Naus 11
Kathy Claus 11
Krokoyama Cup, 10 april 2010Siham Elhatri
Aagje Evers
Atila Ozyildiz
Marley van Bragt
Tom Verbeek
Zienat Kariman
ONK karate, 13-14 maart 2010
Achterberg Tanja van kata female
Edel Michel kata male
Elhatri Fatima kata female
Evers Aagje kata female
Goossens Nathan kata male
Kosovic Sanela kata female
NK karate 16+, 14 februari 2010
Achterberg Tanja van 02 kata dames +16 jaar
Edel Michel 01 kata heren +16 jaar
Elhatri Fatima 02 kata dames +16 jaar
Evers Aagje 02 kata dames +16 jaar
Goossens Nathan 01 kata heren +16 jaar
Kosovic Sanela 02 kata dames +16 jaar
Holland Mondial Karate Cup 2010, 30,31 januari 2010
Edel, Michel Male kata 35+
Verbeek, Tom Male kata 14-15 years
Kariman, Zienat Female kata 12-13 years
Demir, Ozgur Male kumite 14-15 years
Kohlbrugge, Johnny Male kumite 14-15 years
Ozyildiz, Atilla Male kata 14-15 years
Mortazawi. Sabur Male kumite 12-13 years
Kuijpers, Calvin Male kumite 12-13 years
Kuijpers, Meriam Female kumite 40-44
Evers, Aagje Female kata 16-17 years
Bragt, Marley van Female kata 14-15 years
Kielenstijn, Beauelle Female kata 12-13 years
Hopstaken, Twan Male kata 12-13 years
Elhatri, Siham Female kata 14-15 years
NK cadetten en junioren 2009 kata en kumite, 19 december 2009
1 Siham Elhatri kata meisjes 14-15 jaar
2 Marley van Bragt kata meisjes 14-15 jaar
3 Aagje Evers kata meisjes 16-17 jaar
4 Atilla Ozyildiz kata en kumite jongens 14 – 15 jaar (-63kg)
5 Tom Verbeek kata jongens 14 -15 jaar
 NK kata en kumite jeugd, 28-29 november 2009
1 Jamie Janssen 26-03-1997 v 48 kumite
2 Ozgur Demir 17-01-1996 m 70 kumite
3 Sabur Mortazawi 01-01-1997 m 54 kumite
4 Carlos Criado 14-12-1998 m 28 kumite
5 Calvin Kuypers 20-12-1996 m 38 kumite
6 Brian Kuypers 23-07-1998 m 41 kumite
7 Niki Domlija 04-08-1997 v 35 kumite
8 Farah Elhatri 25-06-1999 v 29 kumite
9 Twan Hopstaken 31-07-1997 m kata
10 Sanne Nelissen 23-12-1996 v kata
11 Zienat Kariman 18-10-1996 v kata
12 Sanne  Schillemans 15-03-1998 v kata
13 Kathy Claus 27-12-1998 v kata
14 Beauelle Kielenstijn 04-02-1997 v kata
15 Eva Naus 15-05-1999 v kata
16 Cahit Ozturk 15-09-1998 m 39 kumite
17 Abdullah Ozturk 15-09-1998 m 39 kumite
18 Dung Wetzer 09-07-1998 m kata
Internationaal Niederrhein Cup, 21 november 2009
Aagje Evers kata v
Marley van Bragt kata v
Fatima Elhatri kata v
Sanela Kosovic (afgemeld ziek) kata v
Nathan Goossens kata m
Sittart Cup, Zondag 25 oktober 2009
nr Voornaam Achternaam Sportclub Gewicht M/V Kleur Band Geboorte-datum
1 Brian Kuijpers Elhatri 42 m geel 23-07-1998
2 Calvin Kuijpers Elhatri 38 m geel 20-12-1996
3 Ozgur Demir Elhatri 69,5 m blauw 17-01-1996
4 Abdullah Ozturk Elhatri 39 m afwezig (niet afgemeld!)
5 Cahit Ozturk Elhatri 39 m afwezig (niet afgemeld!)
6 Jamie Janssen Elhatri 47 v blauw 21-05-1997
7 Carlos Criado Elhatri 28 m oranje 14-12-1998
8 Farah Elhatri Elhatri 29 v wit 25-06-1999
9 Sabur Mortazawi Elhatri 55 m geel 01-01-1997
10 Kim de Moor Elhatri 90 v oranje 14-02-1994
11 Veronique de Moor Elhatri 89 v oranje 14-02-1994
NK Kumite 35+, Zondag 18 oktober 2009
nr Voornaam Achternaam Sportclub Gewicht M/V Kyu/   Dan Geboorte-datum
1 Gerald Hilderink Elhatri 90 m zwart (ziek, afgemeld)
2 Meriam Kuypers Elhatri 69 v blauw 06-11-1968
16e Open Elhatri Toernooi, Zaterdag en zondag 17 en 18 oktober 2009
nr Voornaam Achternaam Sportclub Gewicht M/V Kleur Band Geboorte-datum Cat
1 Dung Wetzer Elhatri m groen 09-07-1998 KATA
2 Hakan Tuncer Elhatri m bruin 07-10-1996 KATA
3 Sanne Nelissen Elhatri v groen 23-12-1996 KATA
4 Kathy Claus Elhatri v oranje 27-12-1998 KATA
5 Beauelle Kielenstijn Elhatri v groen 04-02-1997 KATA
6 Benji van der Brand Elhatri m wit 25-05-2000 KATA
7 Sanne Schillemans Elhatri v groen 15-03-1998 KATA
8 Zienat Kariman Elhatri v blauw 18-10-1996 KATA
9 Twan Hopstaken Elhatri m blauw 31-07-1997 KATA
10 Dave Ottenvanger Elhatri m wit 10-07-1999 KATA
11 Brian Kuijpers Elhatri 42 m geel 23-07-1998 KUMITE
12 Calvin Kuijpers Elhatri 38 m geel 20-12-1996 KUMITE
13 Ozgur Demir Elhatri 69,5 m blauw 17-01-1996 KUMITE
14 Abdullah Ozturk Elhatri 39 m geel 15-09-1998 KUMITE
15 Cahit Ozturk Elhatri 39 m geel 15-09-1998 KUMITE
16 Jamie Janssen Elhatri 47 v blauw 21-05-1997 KUMITE
17 Carlos Criado Elhatri 28 m oranje 14-12-1998 KUMITE
18 Farah Elhatri Elhatri 29 v wit 25-06-1999 KUMITE
19 Devante De mey Elhatri 27 m geel 13-11-2001 KUMITE
20 Marciano Der kinderen Elhatri 70 m geel 10-10-1999 KUMITE
21 Sabur Mortazawi Elhatri 55 m geel 01-01-1997 KUMITE
22 Johnny Kohlbrugge Elhatri 80 m geel 08-02-1995 KUMITE
23 Tom Verbeek Elhatri M oranje 13-04-1994 KATA
24 Shanna Passchier Elhatri v bruin 02-01-1994 KATA
25 Aagje Evers Elhatri v bruin 18-10-1993 KATA
26 Marley van Bragt Elhatri v bruin 26-08-1994 KATA
27 Siham Elhatri Elhatri v bruin 14-09-1994 KATA
28 Fatima Elhatri Elhatri v zwart 11-06-1990 KATA
29 Sanela Kosovic Elhatri v zwart 30-09-1985 KATA
30 Tanja van Achterberg Elhatri v zwart 14-04-1975 KATA
31 Nathan Goossens Elhatri m zwart 29-08-1990 KATA
32 Michel Edel Elhatri m zwart 27-11-1974 KATA
33 Atilla Ozyildiz Elhatri m bruin 20-08-1994 KATA
34 Kim de Moor Elhatri 90 v oranje 14-02-1994 KUMITE
35 Veronique de Moor Elhatri 89 v oranje 14-02-1994 KUMITE
36 Sven Jansen Elhatri 70 m blauw 30-06-1984 KUMITE
37 Billy Ossoko Elhatri 80 m bruin 10-05-1976 KUMITE
38 Atilla Ozyildiz Elhatri 62 m bruin 20-08-1994 KUMITE
39 Carlos Criado Elhatri 91 m wit 11-01-1970 KUMITE
40 Jonathan Eybers Elhatri 66 m wit (ziek, afgemeld) KUMITE
German Open, 19 september 2009
Beauelle Kielenstijn kata
Carlos Criado kumite
Dung Wetzer kata
Jamie Janssen kumite
Ozgur Demir kumite
Sabur Mortazawi kumite
Sanne Nelissen kata
Twan Hopstaken kata
Zienat Kariman kata