Wat is het?

De leden van de Rabobank Eindhoven-Veldhoven mogen een deel van de winst van de Rabobank verdelen over verenigingen en stichtingen in het werkgebied van deze Rabobank. Dat is in één zin Rabo Clubkas. Ze geven leden hierbij de gelegenheid om te stemmen op organisaties die ze een warm hart toedragen. Ons resultaat vloeit daardoor gedeeltelijk terug in het verenigingsleven en dat is winst voor iedereen.

Zo werkt het!

Alle leden van de Rabobank Eindhoven-Veldhoven van 18 jaar en ouder ontvangen begin april 2017 een stemkaart. Met een unieke code kunnen zij vervolgens van donderdag 6 t/m zondag 30 april online stemmen.

Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, hoe hoger de bijdrage uit de Rabo Clubkas. Er is dit jaar door Rabobank Eindhoven-Veldhoven in totaal €125.000 beschikbaar gesteld voor de Rabobank Clubkas Campagne.

Let op: alleen leden van Rabobank Eindhoven-Veldhoven mogen stemmen. Als je klant bent, ben je niet automatisch lid. Klanten kunnen in Internetbankieren, onder ‘Mijn gegevens’ zien of ze lid zijn van Rabobank Eindhoven-Veldhoven.

Ook als je geen lid bent van de Rabobank kun je toch de STE helpen door ook campagne te voeren voor de STE.
Help ons mensen op de STE te laten stemmen.

Hoe?

Gebruik jouw Instagram, Twitter en Facebook om zoveel mogelijk mensen te bereiken. Like en reageer op Rabobank Clubkas Campagne berichten van je mede-clubgenoten zodat de berichten een groot publiek zullen bereiken. Vraag je familie, vrienden, kennissen en andere contacten je campagne-berichten te delen.

Hieronder vind je teksten die je zou kunnen gebruiken en tips om te zorgen dat de berichten mensen aanspreken.


ALGEMEEN

Rabobank Clubkas Campagne
Leden van Rabobank Eindhoven-Veldhoven kunnen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne stemmen op hun favoriete clubs. Breng jouw stem uit van 6 t/m 30 april 2017. Beslis mee en kom in actie via www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven


TWITTER

Hieronder vindt u een aantal suggesties voor tweets:

Wilt u dat berichten beter bekeken worden op Twitter? Voeg afbeeldingen toe aan uw update.

● Steun onze club tijdens #raboclubkas en help ons met het bereiken van de aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters.

● Steun van 6 t/m 30 april Stichting Topsport Elhatri (STE) tijdens Rabobank Clubkas Campagne #raboclubkas

● Kom in actie en steun de STE van 6 t/m 30 april tijdens Rabobank Clubkas Campagne #raboclubkas

● Rabobank Eindhoven-Veldhoven organiseert Rabobank Clubkas Campagne en wij doen mee! http://www.stichting-topsport-elhatri.nl #raboclubkas

● Stichting Topsport Elhatri (STE) doet mee met Rabobank Clubkas Campagne. Kom in actie en steun de STE van 6 t/m 30 april! #raboclubkas

Voeg afbeeldingen toe aan uw Twitter update waardoor duidelijk wordt welk doel u wilt bereiken en hoe u campagne voert. Zo laat u zien aan de stemmers voor welk doel uw vereniging/stichting zich inzet. Grote kans dat u hierdoor meer stemmen werft!

● Samen ons doel bereiken tijdens Rabobank Clubkas Campagne. Geef jouw stem aan onze stichting #raboclubkas www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven

● Geef je ook jouw stem aande aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters? Steun dan onze club tijdens de Rabobank Clubkas Campagne #raboclubkas

● Steun Stichting Topsport Elhatri (STE) tijdens de Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Eindhoven-Veldhoven #raboclubkas

● Jouw stem is geld waard. Lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Steun onze club! http://www.stichting-topsport-elhatri.nl #raboclubkas

● Lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Stem op ons tijdens de Rabobank Clubkas

Afbeelding voor bijvoorbeeld Twitter

FACEBOOK

Hieronder vindt u een aantal suggesties voor Facebook berichten voor de stemperiode (tot 6 april) Wilt u dat berichten beter bekeken worden op Facebook? Voeg afbeeldingen toe aan uw update.

● Stichting Topsport Elhatri (STE) doet mee met de Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Eindhoven-Veldhoven, zodat we ons doel kunnen bereiken:de aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters. Stem van 6 t/m 30 april 2017! #raboclubkas

● Steun onze club tijdens Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Eindhoven-Veldhoven en help ons met het bereiken vande aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters #raboclubkas

● Van 6 april t/m 30 april 2017 kunnen leden van Rabobank Eindhoven-Veldhoven hun stem uitbrengen op hun favoriete clubs tijdens Rabobank Clubkas Campagne! Laat jouw stem horen en steun onze club! #raboclubkas

● Ben jij lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie, vrienden en kennissen hun stem geven aan Stichting Topsport Elhatri (STE) tijdens Rabobank Clubkas Campagne. Meer informatie over Rabobank Clubkas Campagne vind je op www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven #raboclubkas

● Rabobank Eindhoven-Veldhoven organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en wij doen mee! Kom in actie en steun onze club van 6 t/m 30 april #raboclubkas

Voeg afbeeldingen toe aan uw Facebook update waardoor duidelijk wordt welk doel u wilt bereiken en hoe u campagne voert. Zo laat u zien aan de stemmers voor welk doel de stichting zich inzet. Grote kans dat u hierdoor meer stemmen werft!

● Lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Stem dan op Stichting Topsport Elhatri (STE) tijdens de Rabobank Clubkas Campagne en help ons met het bereiken van ons doel:de aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters #raboclubkas

● Samen kunnen we ons doel bereiken tijdens Rabobank Clubkas Campagne. Geef jouw stem aan onze club en help ons bij het bereiken van de aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters! www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven #raboclubkas

● Geef je ook jouw stem aande aanschaf van trainingsmaterialen en leenmaterialen in onze trainingszaal, organiseren van het STE Jeugdsportkamp (voor 6-16 jaar) en het uitnodigen van gasttrainers voor zowel breedtesporters als wedstrijdsporters? Steun dan onze club tijdens Rabobank Clubkas Campagne van Rabobank Eindhoven-Veldhoven #raboclubkas

● Ben jij lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie, vrienden en kennissen hun stem geven aan Stichting Topsport Elhatri (STE)! Steun ons door te stemmen via www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven #raboclubkas

● Lid van Rabobank Eindhoven-Veldhoven? Steun onze club tijdens Rabobank Clubkas Campagne, zodat wij ons doel kunnen bereiken! Geef je stem via www.rabobank.nl/eindhoven-veldhoven #raboclubkas