Apeldoorn, zondag 12 januari 2020 – Vandaag een nieuwe dag voor een nieuwe uitdaging. Daan Heijmens-Visser, Eva Steenhuijsen en Milan Keij mochten zich meten met de besten in Nederland op het NK Kata voor senioren. Op deze wedstrijd zijn de nieuwe WKF regels van kracht wat wil zeggen dat de heren en dame in hun poule bij de beste 4 moesten eindigen om door te gaan naar de volgende ronde.

Alle drie wisten ze zich van hun beste kant te laten zien ondanks dat zij een van de jongste waren in hun poule. Milan kon helaas niet doorbreken tot de volgende ronde maar Eva en Daan lukte het om de 2e ronde te halen. Ondanks een goede kata kon Eva de huidige nr1 en 2 van Nederland niet verslaan en moest de finale ronde aan zich voorbij laten gaan. Daan mocht wel door en wist de bronzen plak te veroveren.

Een goede wedstrijd met goede prestaties. Onze leden hebben zich van hun beste kant laten zien en mogen zeker trots zijn op hun prestaties.

Coach Matty Pleumeekers, hartelijk dank voor je goede zorgen en begeleiding.