Daan Heijmens Visser

blauw_wit

Geb. datum: 12-02-2002
Klasse: A, kata
Lid van de selectie sinds: 2010
Begonnen met karate in: 2008

rood_wit

Nederlands kampioen 2019
Open Oostenrijks Kampioen 2019
Nederlands kampioen Team kata 2019

Nederlands kampioen 2018
Nederlands kampioen 2017
Open Nederlands Jeugdkampioen 2017
Nederlands kampioen Shotokan 2016
Wereldkampioen UWKF 2016
Nederlands kampioen Shotokan 2014
Wereldkampioen UWKF 2012
Zuid-Nederlands kampioen 2011

oranje_wit

BEHAALDE RESULTATEN DOOR DAAN HEIJMENS VISSER

2020

Benelux Open 2020 te Amsterdam  08-03-2020
1e plaats Cat. Heren U21 (18-19-20 jaar)
2e plaats Cat. Heren Senioren (18+ jaar)

2e Editie Warriors Cup te Herstal/België  01-03-2020
1e plaats Cat. Senioren

Nederlandse Kampioenschappen voor Senioren en Teams te Apeldoorn  12-01-2020
3e plaats Cat. Kata Heren +16 jaar

15e Editie Michael Milon Cup te Bettembourg/Luxemburg  11-01-2020
1e plaats Cat. Jongens U18 (16-17 jaar)

2019

Nederlandse Kampioenschappen -21 jaar 2019 te Zoetermeer  23-11-20191
1e plaats Cat. jongens U18 (16-17 jaar)

Open International Karate de la Province de Liège 09-11-2019
2e plaats Kata Male U18 (16-17 jaar)

Banzai Cup te Berlijn/Duitsland  05-10-2019
2e plaats Kata Male U18 (16-17 jaar)

Lion Cup te Strassen/ Luxemburg  20-09-2019
1e plaats Cat. Kata male U18 (16-17 jaar)

Open Nederlandse Jeugd Kampioenschappen (ONJK) te Almere  14-09-2019
2e plaats Cat. Male Junioren (16-17 jaar)

Open West-Brabantse Kampioenschappen te Roosendaal  07-09-2019
1e plaats Cat. Jongens 16-17 jaar Bruin/Zwarte band

Austrian Open te Oostenrijk 22-06-2019
1e plaats Cat. Male U18 (16-17 jaar)
1e plaats Cat. Team Kata (Samen met Boyd van Leeuwen & Jesse Smeets)

Rotterdam Cup te Rotterdam-Hoogvliet  02-06-2019
3e plaats Cat. Hren 16+ jaar

Internationaler WW-Cup te Puderbach/Duitsland  13-04-2019
2e plaats Cat. Male U18 (16-17 jaar)

NK Senioren 2019 Kata, Kumite en Teams te Zoetermeer  17-03-2019
3e plaats Cat. Kata Heren +16 jaar
1e plaats Cat. Team Kata (Samen met Boyd van Leeuwen & Jesse Smeets)

Benelux Open te Amsterdam  10-03-2019
2e plaats Cat. junior Male Kata Individual
1e Plaats. Cat. Team Kata (Samen met Boyd van Leeuwen & Jesse Smeets)

Michael Milon Cup te Bettembourg/Luxemburg  12-101-2019
1e plaats. Cat. Kata Male U18 (16-17 jaar)
2e plaats Cat. Kata Male Senior (18+)

2018

Open Lisboa te Lissabon/Portugal  01-12-2018
3e plaats Cat. Kata Male U18 (16-17 jaar)

Nederlandse Kampioenschappen 2018 te Zoetermeer  24-11-2018
1e plaats Cat. U18 (16-17 jaar)

Open International de la Province de Liège te Herstal/België  17-11-2018
1e plaats Cat. male U18 (16-17 jaar)

ONJK te Almere 27-10-2018
3e plaats Cat. Junior Male Kata Individual

24e Open Elhatri te Veldhoven  06-10-2018
1e plaats Cat. 6 Male U18 (16-17 jaar) Groen-Zwart

Lion Cup te Strassen-Luxemburg  21-09-2018
3e plaats Cat. Male U18 (16-17 jaar)

Funakoshi Cup 2018 te Alkmaar  10-06-2018
3e plaats Cat. Heren 16+ Wedstrijdklasse

Rotterdam Cup 2018 te Rotterdam Hoogvliet  03-06-2018
3e plaats Cat. Jongens Junioren -18 jaar
3e plaats Cat. Heren +16 jaar

Open Orlèans ASPTT te Orlèans/Frankrijk  12-05-2018
3e plaats Cat. Jongens 15-16 jaar

Smaal Cup 2018 te Apeldoorn  21-04-2018
2e plaats Cat. heren 16+

Internationaler WW Cup te Puderbach/Duitsland  24-03-2018
3e plaats Cat. Jongens U18 (16-17 jaar)

Maitoshi Kachi Trophy te Ninove/België  11-02-2018
2e plaats Cat. Jongens U16 (14-15 jaar)

13e Michael Milon Cup te Bettembourg/Luxemburg  13-01-2018
3e plaats Cat. Jongens U16 (14-15 jaar)

2017

Open Lisboa 2017 te Lissabon  02-12-2017
3e plaats Cat. Male U16 (14-15 jaar)

Nederlandse Kampioenschappen jeugd, cadetten, junioren en -21jaar 2017 te Zoetermeer  25-11-2017
1e plaats Cat. Jongens U16 (14-15 jaar)

Open Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2017 U21 te Almere  18-11-2017
1e plaats Cat. Cadet Male Kata Individual

2e Open International de la Provence de Liége te Herstal/België  11-11-2017
3e plaats Cat. Male Open

Coupe Internationale de Kayl te Kayl/Luxemburg  14-10-2017
3e plaats Cat. U16 (14-15 jaar)

23e Open Elhatri te Eindhoven  30-09-2017
1e plaats Cat. 5 Kata Individual Male U16
1e plaats Team Kata Cat. T Kata Team Junior (samen met Lukas en Edwin)

Internationaler Budokan-Cup 2017 te Bochum/Duitsland  16-09-2017
3e plaats Cat. U16 (jongens 14-15 jaar)

International Karate Cup Buitenveldert Open te Amsterdam  18-06-2017
1e plaats Categorie U16 (14-15 jaar) blauw-bruin-zwarte band

12e Funakoshi Cup te Alkmaar  11-06-2017
1e plaats Cat. Gemengd Jongens-Meisjes 14-15 jaar bruin-zwarte band
1e plaats Team Kata 14-15 jaar (Samen met Lukas en Edwin)

10e Rotterdam Cup te Rotterdam  28-05-2017
1e plaats Cat. Kata Jongens -16 jaar

13e Open West-Brabantse Kampioenschappen te Roosendaal  13-05-2017
2e plaats Cat. Jongens 13-14-15 jaar blauw-zwart

Open de Luxembourg 2017 te Differdange/Luxemburg  08-04-2017
3e plaats Cat, Kata Male U16 [14-15 year]

Internationaler WW-Cup 2017 te Puderbach/Duitsland  25-03-2017
3e plaats Kata Individual Male U16

International Lions Cup 2017 Lustenau (Oostenrijk)  04-03-2017
1e plaats Cat. Kata Individual male U16 OBERSTUFE

12e Itosu Kata Open 2017 te Waalwijk  11 februari 2017
1e plaats Cat. jongens 14 – 15 jaar v.a. bruine band

Elhatri Clubkampioenschappen te Eindhoven  05 februari 2017
1e plaats Cat. S2 Kata Selectie (Jongens 12, 13, 14 jaar – blauw, bruin, zwarte band)

12th Milon Cup te Bettembourg/Luxemburg  14-01-2017
2e plaats Cat. jongens U16 (14-15 jaar)

2016

22e Open Elhatri Tournament te Eindhoven  01-10-2016
3e plaats Cat. 35 male U16 Kyu 5+
2e plaats Team Kata (samen met Lukas en Bas)

Karate Cup Buitenveldert 2016 te Amsterdam  19-06-2016
2e plaats Team Kata (samen met Lukas & Bas)

Open West-Brabantse Kamioenschappen te Roosendaal  18-06-2016
1e plaats, Cat. jongens 13-14-15 jr. bruin/zwart

Funakoshi Cup 2016 te Alkmaar  12-06-2016
3e plaats in wedstrijdklasse cadetten.
1e plaats Team Kata (samen met Lukas & Bas)

International Budokan-Cup 2016 (Duitsland)  04-06-2016
3e plaats, jongens unter 16 jahre

Rotterdam Cup te Rotterdam 29-05-2016
3e plaats, Cat A3 Kata jongens cadetten -16 jaar
2e plaats, C1- Kata teams – 16 jaar (Bas, Daan, Lukas)

Open Zeeuwse Kampioenschappen te Axel 21-05-2016
1e plaats, Cat A4 jongens 14-15jr

Open Luxembourg te Differdange (Luxemburg) 23-04-2016
3e plaats, Kata Jongens U16 (14-15 jaar)

NK Shotokan te Hoogvliet 05-03-2016
1e plaats, Categorie jongens -16 jaar
2e plaats, Categorie teamkata +14 jaar (Bas, Lukas en Daan)

11e Open Itosu te Waalwijk 27-02-2016
1e plaats, Cat.?? jongens 14/15 jaar v.a. bruine? band

12th World Karate Championship for Clubs te Rome, Italië 31-01-2016
1e plaats, Categorie kata jongens 12-13 jaar, blauw & bruin
3e plaats, Teamkata jongens cadetten (Bas, Lukas, Daan)

Milon Cup te Luxemburg 16-01-2016
1e plaats, Categorie kata jongens 12-13 jaar

2015

Open Zuid-Nederlandse Kampioenschappen te Heerlen 07-11-2015
2e plaats, Categorie kata jongens -14 jaar, hoog

Banzai Cup 2015 te Duitsland 11-10-2015
2e plaats, Categorie U14  jongens

21e Open Elhatri Karate toernooi te Eindhoven 04-10-2015
1e plaats, Categorie 12-13 jaar jongens blauw-bruin
2e plaats, Categorie teamkata (Daan, Lukas, Bas)

NK jeugd, cadetten, junioren en -21 te Apeldoorn 19-09-2015
3e plaats, Categorie kata 12-13 jaar jongens

Open West-Brabantse kampioenschappen te Roosendaal 20-06-2015
1e plaats, Cat. 10 Jongens 13-15 jaar blauw t/m zwart

Funakoshi Cup te Alkmaar 14-06-20115
3e plaats, Gemengd 12-13 bruin
2e plaats teamkata 14-15 jaar (Daan, Bas, Lucas)

8e Rotterdam Cup te Rotterdam-Hoogvliet 31-05-2015
3e plaats, jongens -14 jaar
3e plaats, teamkata (Daan, Bas, Lucas)

Open Belgium Cup 2015 (SKDUN) 10-05-2015
1e plaats, Mini Cadets male 12-13 jaar +3e kyu

8e Tamashii Open te Halsteren 09-03-2015
1e plaats, Jongens 13 t/m 15 jaar 3e en 4e kyu

7e International Barbarossa Cup te Duitsland 14-02-2015
3e plaats, male -14 kata

Michael Milon Cup te Luxemburg
17-01-2015
2e plaats, male -14 kata

2014

World Championship for Clubs te Triest, Italie 22,23-11-2014
2e plaats, 12-13 years , blue/brown belts

NK jeugd, cadetten, junioren en -21 jaar te Apeldoorn 15-11-2014
2e plaats, jongens 12 t/m 13 jaar kata

Coupe de Kayl te Kayl, Luxemburg
17-11-2014
1e plaats, Jongens U14

2nd Traditional All Shotokan Tournament te Roosendaal
27-09-2014
3e plaats, Jongens 11-12 jaar hoge band
1e plaats, Jongens 13-14 jaar hoge band

12e Open West-Brabantse Kampienschappen te Wouw 21-06-2014
1e plaats, Jongens 10-11-12 jaar (groen-bruin)

Funakoshi Cup te Alkmaar 15-06-2014
1e plaats, Cat. 12-13 jaar, blauw
1e plaats, teamkata (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

6th International 3 Borders Open te Kelmis (BE) 24-05-2014
2e plaats, Jongens -14 jaar

25e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 18-05-2014
1e plaats, teamkata (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

7e Rotterdam Cup te Rhoon 17-05-2014
1e plaats, Jongens -14 jaar
3e plaats, teamkata (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

9e Itosu Open Kata te Waalwijk 13-04-2014
1e plaats, Jongens 12-13 jaar vanaf blauwe band

NK Shotokan te Rhoon 30-03-2014
1e plaats, Jongens -14 Jeugd

7e Tamashii Open te Halsteren 16-03-2014
1e plaats, 10-12 jaar 4e kyu en hoger
1e plaats, 13-15 jaar 4e kyu

24e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 23-02-2014
1e plaats, teamkata hoge banden (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

2013

23e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 17-11-2013
1e plaats, teamkata hoge banden(Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

1st All Shotokan karate Tournament te Roosendaal 22-09-2013
1e plaats, jongens 11-12 jaar hoge banden
1e plaats, jongens 13-14 jaar hoge banden
3e plaats, teamkata, hoge banden (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

11e Open West-Brabantse Kampienschappen te Wouw 22-06-2013
3e plaats, Jongens 10-11-12 jaar (groen-bruin)

Funakoshi Cup te Alkmaar 06-06-2013
3e plaats, Cat. ?? (niet doorgegeven door coach)

Budosporten Elhatri Clubkampioenschappen 2013 te Eindhoven 08-06-2013
3e plaats, Gemengd 10-13jr oranje-bruin(Cat.3-4)

6e Open Zeeuwse Kampioenschappen 18-05-2013
1e plaats, groen-bruin 11-12 jaar
1e plaats, teamkata (Daan Heijmens Visser, Lucas Hageman en Bas Bruins)

6e Tamashii Open Jeugdkampioenschappen 24-03-2013
1e plaats, 10-12 jaar 5e t/m 1e kyu

NK JKA te Lent 20-01-2013
2e plaats, Cat. jongens (10-11 jaar)

2012

World Championships for clubs WUKF te Rome, Italie
1e plaats, Children C 9-10 jaar, oranje groen

18e Open Elhatri Kata en Kumite toernooi te Eindhoven 6-10-2012
3e plaats, Male Cat.3(10-11yr) orange – green

19e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 03-06-2012
3e plaats, Heren Cat.2 – 3(8-11jaar) oranje – groen
2e plaats, Teamkata Daan Heymens Visser, Lukas Hageman, Bas Bruins

Open Nederlandse kampioenschappen JKA te Helmond 13-05-2012
3e plaats, Cat.jongens ????

18e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 29-01-2012
2e plaats, Gemengd Cat.2 – 3(8-11jaar) oranje – oranje

2011

16e Elhatri Minitoernooi te Eindhoven 26-06-2011
3e plaats, Cat.2/3 oranje jongens

Zuid Nederlandse Kampioenschappen te Vlissingen
28-05-2011
1e plaats Cat. jongens 7 t/m 9 jaar

Open Nederlandse Kampioenschappen JKA te Oost-Souburg 03-04-2011
2e plaats, Cat. jongens -9

2010

Clubkampioenschappen Budosporten Elhatri te Eindhoven 21-11-2010
2e plaats, Cat 2/3 Geel/ Oranje Jongens