Categorie: wedstrijduitslagen

Rotterdam Cup | 2 juni 2019

Kata Kata A3 jongens -16 jaar 2e Christopher Hu-A-Ng Kata A4 junioren -18 jaar 2e Milan Keij Kata A5 heren +16 jaar 3e Daan Heijmens Visser

4e Shotokan toernooi Terheijden | 10 maart 2019

Kata 1e Kodai Senthivel 1e Dominique Lalji Basten, 1e Stijn Pleumeekers 1e Dirkje Passon 2e Jesse 3e Srihari   Kumite 2e Darius 2e Dounya 3e Chan 3e Christopher

Open Nederlandse Jeugd Kampioenschappen | 27 oktober 2018

Kata 1e Milan Keij 3e Eva Steenhuysen 3e Daan Heijmens Visser

Open Zeeuwse Kampioenschappen | 13 oktober 2018

Kata 1e Aïda Muhic 3e Christopher Hu-A-Ng 1e Nigel Kemper 1e Jesse

24e Open Elhatri Toernooi | 6 oktober 2018

Kata Cat. 6 Male U18 Groen-Zwart 1e Daan Heijmens Visser Cat. 2 Female U10 Oranje-Bruin 2e Momoko Ishuin Cat. 5 Male U16 Groen-Zwart 3e Christopher Hu-A-Ng 3e Milan Keij Cat. 6 Female U16 Oranje-Blauw 1e Aida Muhic 3e Dirkje Passon

Buitenveldert Cup | 17 juni 2018

Kata 3e Jaume Kelleners 3e Thijs Dekker 3e Eva Steenhuysen 2e Edwin Wang

Funakoshi Cup 2018 | 10 juni 2018

Kata Meetmoment jongens 3e Christopher Hu-A-Ng 3e Milan Key Cat 16: 14-15 jaar bruin 1e Christopher Hu-A-Ng Cat 33: Heren wedstrijdklasse 3e Daan Heijmens Visser Cat 16: 14-15 jaar bruin 2e Eva Steenhuysen Cat 28: 10-11 jaar jongens wedstrijd 2e

Rotterdam Cup | 3 juni 2018

Kata A1 Jongens -12 jeugd 3e Jaume Kelleners A4 Jongens -18 junioren 3e Lukas Hageman 3e Daan Heijmens Visser A5 Heren +16 junioren/senioren 3e Daan Heijmens Visser Kumite B5 Heren +18 senioren -67kg 3e Carlos Criado

1e Smaal Cup | 21, 22 april 2018

Kata Cat. Kata meisjes 10-11 jaar 2e Dominique Lalji-Basten Cat. Kata jongens 10-11 jaar 1e Jaume Kelleners Cat. Kata meisjes 12-13 jaar 1e Aida Muhic Cat. Kata jongens 14-15 jaar 3e Christopher Hu-a-ng Cat. Kata jongens 16+ jaar 2e Daan Heijmens Visser Kumite Cat. Kumite Jongens … 1e Youssef El

11e Tamashii Open | 8 april 2018

Kata Cat. Gemengd 7-8 jaar/5e-6e kyu 2e Kodai Senthivel Cat. Gemengd 7-8 jaar/7e-8e kyu 1e Maya Gilsing Cat. Gemengd 9-10 jaar/4e-6e kyu 1e Momoko Ishuin 2e Dominique Lallji-Basten 3e Nigel Kemper Cat. Gemengd 11-12 jaar/5e-6e kyu 1e Jelle Hageman Cat.

Top